شدت COVID-19 در بارداری پایین تر از H1N1 است

شدت COVID-19 در بارداری پایین تر از H1N1 است

بین اول مارس و ۱۵ آوریل ، در کل ۸۶۲۹۳ زن زایمان کردند. فقط ۴۲۷ تولد مربوط به زنان مبتلا به COVID-19 بود که به اندازه کافی جدی در بیمارستان بستری بودند. وی گفت ، این تحقیق شامل همه زنان در انگلیس با SARS-CoV-2 نمی شود ، زیرا آزمایش جهانی در دسترس نیست. نتایج نایت فقط به زنان بستری مبتلا به عفونت تأیید شده SARS-CoV-2 و بیماری جدی نگاه می کند.

نایت گفت ، اینها به احتمال زیاد همه زنان در انگلیس نیستند که در حالی که از SARS-CoV-2 مثبت بودند ، به دنیا آمدند ، بنابراین داده ها هنوز نشان دهنده بخش کوچکی از میزان عفونت کلی هستند.

نایت گفت: "آنچه ما نمی توانیم ببینیم این است که اگر چنین چیزی وجود داشته باشد ، در بارداری چه تأثیراتی دارد که ممکن است یک عفونت خفیف یا در واقع بدون علامت باشد. "من از این مطالعه نمی توانم میزان عفونت را به شما نشان دهم. اما می توانم به شما" بستری در معرض عفونت "بدهم.

این نرخ در هر ۱۰۰۰ زایمان ۴٫۹ است. در مقایسه ، میزان بستری – یک نشانگر شدت بیماری – زنان باردار با H1N1 8 در هر ۱۰۰۰ زایمان بود.

کریستوفر زان ، دکتر ، معاون فعالیت های عملی در کالج آمریکایی زنان و زایمان و زنان ، گفت: این نکته قابل توجه و غیر قابل توضیح است.

وی به Medscape Medical News گفت: "این جالب است زیرا نگاهی به برخی از شیوع های عفونی دیگر ، مانند H1N1 ، که زنان باردار در معرض خطر بیشتری داشتند". "اما با H1N1 ، زنان باردار در معرض خطر بیشتری قرار داشتند. اما این مسئله در COVID در داده های بین المللی یا اطلاعات آماری ایالات متحده مشخص نشده است."

در واقع ، لین مفنسون ، MD ، مشاور ارشد فنی HIV در بنیاد ایدز اطفال الیزابت گلازر ، داده های نایت را دید ، و تمام مطالعات فعلی را در مورد COVID-19 و بارداری پیگیری کرده است. او همچنین در مورد وضعیت فعلی دانش درباره بیماری و پیامدهای بارداری سخنرانی کرده است.

این موضوعی نزدیک به قلب مفنسون است. یکی از مقامات سابق مؤسسه ملی بهداشت و توسعه کودکان در یونیس کندی شریور ، مونفونسون بیشتر به خاطر هدایت تلاش های دولت برای جلوگیری از انتقال مادر به کودک HIV در اواخر دهه ۱۹۸۰ و اوایل دهه ۹۰ شناخته شده است.

از ۱۱ مه ، مفنسون ۱۰۰ مقاله – از جمله نایت – را یافت که تجربیات ۱۳۰۸ زن باردار مبتلا به COVID-19 را که در سراسر جهان بستری بودند ، توصیف می کند. تنها ۴۴ مورد (۳/۳٪) از این ۱۳۰۸ مورد گزارش یک مورد از تجربیات شدید بودند. موفنسون در گزارشی که با Medscape Medical News به اشتراک گذاشته است ، نوشت: "پنجاه مقاله" گزارش های مضاعفی در مورد همین بیماران است. "

. (tagsToTranslate) Coronavirus (t) 2019 Novel Coronavirus (t) 2019-nCoV (t) coronavirus Wuhan (t) coronavirus Human HKU1 (t) coronavirus انسانی OC43 (t) HCoV-OC43 (t) coronavirus انسانی ۲۲۹E (t) HC بارداری -۲۲۹E (t) سندرم حاد تنفسی حاد (سارس) (t) سندرم حاد تنفسی حاد (T) سارس (t) تولد زودرس (t) تولد زودرس (t) تولد (زودرس) (تولد زودرس) (t) تولد (t) ) سقط خود به خود (T) سقط جنین (T) بیمارستان ها (T) آنفولانزا (T) آنفولانزا (T) آنفلوانزای خوکی ویروس (h1n1) ویروس (T) sw

Rate this post

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.