داده های واکسن اول ، شماره آزمایش آنتی بادی

داده های واکسن اول ، شماره آزمایش آنتی بادی

آنچه پزشک شما در Medscape.com می خواند:

۱۸ مه ، ۲۰۲۰ – در اینجا داستانهای coronavirus ویرایشگرهای Medscape در سراسر جهان فکر می کنند که باید امروز درباره آن بدانید:

اولین داده های واکسن از مدرن

نخستین واکسن کروناویروس که بر روی انسان آزمایش شده است ، داده های بالینی امیدوارکننده ای را از مطالعه فاز ۱ به رهبری انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی (NIAID) به همراه آورده است ، شرکت بیوتکنولوژی مدرن امروز با انتشار خبری اعلام کرد.

این شرکت داده های مفصلی را در یک نسخه علمی یا مجله علمی منتشر نکرد ، اما در بیانیه مطبوعاتی خود اعلام کرد که همه ۴۵ شرکت کننده در سه بازوی مطالعه با دوزهای مختلف – ۲۵ ، ۱۰۰ یا ۲۵۰ میکروگرم – دو هفته پس از اولین دوز خود ، سروونس شدند. آنتی بادی از هشت نفر که دوزهای ۲۵ و ۱۰۰ میکروگرم دریافت کرده بودند به دلیل توانایی آنها برای خنثی کردن زندگی مورد آزمایش قرار گرفتند
این شرکت گفت که SARS-CoV-2 در شرایط آزمایشگاهی و هر هشت شرکت کننده آنتی بادی را در مقادیر مساوی یا بیشتر از افراد موجود در افرادی که از COVID-19 بهبود یافته اند خنثی کردند.

حداقل ۹۰ واکسن COVID-19 بالقوه در مراحل مختلف توسعه قرار دارند و شش مورد در حال حاضر در کارآزمایی بالینی قرار دارند.

آیا نتایج حاصل از آزمایش آنتی بادی کاملاً خوش بینانه است؟

نتایج حاصل از مطالعات آزمایش آنتی بادی باعث ایجاد امیدواری در مورد ناخرسندی افراد زیادی که قبلاً آلوده شده اند و دارای برخی از مصونیت ایمنی هستند ، می شود و همچنین به شدت واقعی COVID-19 اشاره می کند.

اما در ابتدا ، باید بدانیم که آزمایش ها می تواند تفاوت بین کسی که COVID-19 داشته و کسی را که به سایر بیماریهای کرومی ویروس آلوده شده اند ، نشان دهد ، اپیدمیولوژیک ویلیام پی هاناگ ، دکترای PhD از دانشگاه هاروارد T.H. دانشکده بهداشت عمومی چان در Medscape می نویسد. وی می نویسد: "دریافت این اشتباه برای درک ایمنی در جمعیت بد است و برای یک فرد فاجعه بار است."

خلاصه ای سریع از ادبیات COVID-19

از ۲۵ مارس ، دو نفر از همکاران بالینی HIV در بیمارستانهای بوستون ، شیرجه ای عمیق و بصورت دو هفته در عمیق ترین داده های COVID-19 را ثبت کرده اند. سخنرانی های آنها برای هر کسی که سعی در درک همه ادبیات مربوط به همه گیر داشته باشد ، تبدیل به تلویزیون "باید" شود (یا به اصطلاح YouTube). آنها برای Medscape آنچه که تاکنون آموخته اند خلاصه کردند ، از جمله جداول که شامل آزمایشات بالینی منتشر شده از داروهای تحت بررسی و یافته های کلیدی در مورد نحوه انتقال ویروس است.

ادامه داد

در یک پرسش و پاسخ ، اریک میروویتز ، پزشک معالج ، و آرون ریچترمن ، MD ، MPH ، روند خود را شرح می دهند: تعداد زیادی پیام کوتاه و ۸۰ تا ۱۰۰ ساعت کار برای تهیه هر نمایش. ریشتر گفت: "بهتر یا بدتر ، این کار در حال حاضر است." "منظور من این است که همه چیز اساساً در حدود COVID-19 است. همه کارهای دیگر من اساساً معطوف به کار هستند. تمام کارهای بالینی من روی این موضوع متمرکز شده است."

فارغ التحصیلان بین المللی پزشکی با مشکلات روبرو هستند

مشکلات مرتبط با بیماری همه گیر COVID-19 ممکن است از فارغ التحصیلان پزشکی بین المللی از حضور در برنامه های اقامت ایالات متحده جلوگیری کند ، که نقش اصلی آنها در تکمیل نیروی کار پزشک را به خطر می اندازد. Hyechang "HC" Rhim ، MD ، داستان خود را در مورد تاریخ آزمایش ، ویزا ، مشاهده ، و ارائه تحقیقات لغو به اشتراک می گذارد. وی می نویسد: "من می دانم که این پریشانی صادقانه چیزی نیست با آنچه که کسانی که از COVID-19 رنج می بردند و عزیزان خود را گم کرده اند" ، اما وی نوشت: "اما بلاتکلیفی هنوز هم نگران کننده است."

دادگاه های Remdesivir به زودی پایان می یابد

به گزارش رویترز ، محققان موسساتی که بیماران را در کارآزمایی ها ثبت می کنند ، گفت: دو مطالعه بالینی علوم گیلاد در مورد بالینی احتمالی آن با استفاده از تجویز عروق کرون ویروسی تا پایان ماه جاری خاتمه خواهد یافت. با نزدیک شدن به کارآزمایی های برچسب باز ، اکثر بیماران COVID-19 به زودی فقط از طریق مجوز استفاده اضطراری از سازمان غذا و داروی آمریکا امکان دسترسی دارند. پزشکان از عدم شفافیت در چگونگی توزیع دولت فدرال از توزیع مجدد Remdesivir که گیلاد برای استفاده تحت مجوز اضطراری اهدا کرده ، انتقاد کرده اند.

در Memoriam

از آنجایی که کارکنان مراقبت های بهداشتی خط مقدم مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19 را انجام می دهند ، خود را متعهد به کار دشوار و زهکشی می کنند و خود را نیز در معرض خطر عفونت قرار می دهند. بیش از ۱۰۰۰ نفر در سراسر جهان جان باخته اند.

Medscape لیستی از یادبودها را برای بزرگداشت آنها منتشر کرده است. ما به روزرسانی این لیست به حسب مورد نیاز ، ادامه خواهیم داد. لطفاً با ارسال اسامی با سن ، حرفه یا تخصص و موقعیت مکانی از طریق این فرم ، به ما اطمینان حاصل کنید.

اخبار پزشکی Medscape

© ۲۰۲۰ WebMD، LLC. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      . (tagsToTranslate) Coronavirus (t) 2019 Novel Coronavirus (t) 2019-nCoV (t) coronavirus Wuhan (t) coronavirus Human HKU1 (t) coronavirus انسانی OC43 (t) HCoV-OC43 (t) coronavirus انسانی ۲۲۹E (t) HC -229E (t) تحقیقات بالینی (t) کارآزمایی بالینی (t) مطالعات بالینی (t) واکسن (T) ادبیات پزشکی (t) کتابهای (t) کتابهای درسی (t) مجلات (t) ما مدیریت مواد غذایی و دارویی (T) دولتهای متحد غذا و دارو (t) fda (t) همه گیر (t) تولید دارو (T) داروی تجربی (T) COVI

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.