زندانیان آمریکا زمینه‌های COVID را پرورش می دهند

زندانیان آمریکا زمینه‌های COVID را پرورش می دهند

وی گفت: "اگر در محیط خوابگاه شیوع بیماری دارید ، جایی که پنج یا شش نفر از آنها تست مثبت دارند ، سوال اینجاست که خوب ، ۸۰ نفر دیگر در آن خوابگاه هستند ، آیا آنها را در نقاط خاص جدا می کنید؟" وورسل گفت.

Wurcel گفت که دوش گرفتن عمومی می تواند باعث شود قطرات کورون ویروس در هوا شناور شوند و خطر عفونت را افزایش دهند. اتاقهای غذاخوری معمولاً در طول وعده های غذایی نیاز به ازدحام آرنج تا آرنج دارند.

Springer و Wurcel خاطرنشان کردند که زندانیان علاوه بر شلوغی ، به دلیل قوانین زندان قادر به انجام مراقبتهای بهداشتی نیستند.

به گفته کارشناسان ، برخی از زندان ها و زندان ها صابون ، ضد عفونی کننده دست و بافت ندارند ، اما در عوض به زندانیان نیاز دارند تا لوازم لازم را برای جلوگیری از گسترش شخصی میکروب ها خریداری کنند.

مقاله ژورنال خاطرنشان کرد: مراکز اصلاحی همچنین لباس تازه و رختخواب را به مقدار کم از بین می برد. اگر چسبیده به پارچه پوست آلوده شده و از طریق تماس عبور کند ، ویروس ها بهتر می توانند گسترش یابند.

وورسل گفت: "در عصر این بیماری همه گیر ، امیدوارم که این سیاست ها قابل اصلاح باشد تا به همه افرادی که در زندان محصور شده اند اجازه دسترسی آزاد به صابون بدهد."

Wurcel و Springer اضافه کردند که مقامات زندان ممکن است نتوانند به سرعت شیوع آن را بدست آورند زیرا زندانیان برای گزارش از بیماری خود بیزار هستند.

"بعضی اوقات افرادی که علائم زندان دارند ، به دلیل عدم اعتماد به سیستم پزشکی ، از ترس از انزوا در امان بودن و گفتگو درباره علائم خود ، مایل نیستند که این امر بیشتر امتیازات محدودی را که در ابتدا برای آنها وجود دارد ، از بین ببرد. "Wurcel گفت. وی گفت: "از بسیاری جهات ، افرادی که در حال محکومیت هستند ، دلسرد می شوند تا هنگام بروز علائم شناسایی کنند.

کارشناسان گفتند ، بیش از نیم میلیون افسر اصلاح در مراکز ایالات متحده کار می کنند و سلامتی آنها در معرض خطر هرگونه شیوع بیماری در زندان یا زندان آنها است.

وورسل گفت: "افرادی که در زندان و زندان کار می کنند کارگرانی اساسی هستند که متأسفانه اغلب از مکالمه خارج می شوند."

وورسل گفت که امکانات اصلاحات به همان نوع تجهیزات محافظتی که توسط کارمندان مراقبت های بهداشتی – ماسک های جراحی و دستکش ها استفاده می شود – نیاز دارند ، اما یافتن یک منبع مداوم این روزها دشوار است.

[برچسب ها ToTranslate] زندان [T] Covid [T] coronavirus [T] عفونت [T] همه گیر

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.