انتخاب جنسیت نوزاد قبل از بارداری – پسر : نکات تغذیه ، رابطه جنسی ، زمان بارداری

تعیین جنسیت نوزاد

انتخاب جنسیت نوزاد قبل از بارداری – پسر : نکات تغذیه ، رابطه جنسی ، زمان بارداری

فرزند پسر می خواهید؟ این ۱۰ نکته معرفی شده در این مقاله را بخوانید تا در تعیین جنسیت نوزاد پسر خود موفق باشید.  این مقاله ممکن است که فقط افسانه های زنان بیوه باشد و یا ممکن است که واقعی و درست باشد.

پس می خواهید که جنسیت نوزاد خود را تعیین کنید؟ خب تا چند سال پیش شما هنگام رابطه جنسی کار خودتان را انجام می دادید و بعد از آرزو می کردید که مثلا پسردار یا دختردار شوید! اما این روزها از روش های آزمایش شده و واقعی تا روش های اشتباه و نادرست در همه جا شنیده می شود. چه پسر بخواهید چه دختر، روش هایی وجود دارد که شانس شما را در این مسیر بیشتر می کنند. مطمئنا هیچکدام از روش هایی که در این مقاله توضیح داده شده است را نمی توان به طور قطعی موثر دانست و حتی بعضی از آن ها فقط خرافات هستند، اما به قول خودمان کاچی بهتر از هیچی…

بدون معطلی برویم سراغ لیست یوطب برایتعیین جنسیت نوزاد پسردر بارداری!

۱۰ نکته برای تعیین جنسیت نوزاد پسر

زمان تخمک گذاری خود را بدانید

خیلی واضح به نظر می رسد اما وقتی که می خواهید باردار شوید باید از زمان دقیق آن مطلع شوید. این روزها لوازم و کیت های پیش بینی زمان تخمک گذاری در همه داروخانه ها پیدا می شود. حتی می توانید در اینترنت جستجو کنید و به کمک هزاران مقاله ای که پیدا می کنید، می توانید زمان تخمک گذاری تان را تعیین کنید.

تا جایی که می توانید رابطه جنسی را به زمان تخمک گذاری نزدیکتر کنید

نکته باحالی است؟ اسپرم مرد شناگر پرسرعتی است ولی به طور همزمان خیلی سریع هم می میرد. اسپرم زن می تواند زمان بیشتری زنده بماند و خود را به تخمک برساند. با نزدیک کردن زمان رابطه جنسی به زمان تخمک گذاری، به رفقای مرد کوچکمان این زمان را می دهیم تا خودشان را به تخمک برسانند.

با پوزیشن رایج رابطه جنسی خداحافظی کنید

خب وقت این رسیده است که با وضعیت رابطه جنسی که رایج است خداحافظی کنید (حداقل برای الان!) وضعیتی را انتخاب کنید که در آن رابطه جنسی به صورت عمیق تری انجام شود، برای مثال رابطه جنسی ایستاده ( به این صورت که خانم بالا باشد)، یا رابطه جنسی ای که خانم در آن به صورت چهار دست و پا باشد. این یک نکته اولیه است. هرچه قدر رابطه جنسی عمیق تر باشد، اسپرم های مرد را به رحم نزدیک تر می کنیم و مسافت سفر آن ها را کوتاه تر می کنیم و نهایتا شانس آن ها برای پیروزی را افزایش می دهیم.

مثل مردها غذا بخورید

نه واقعا. بنا به دلایلی اسپرم مرد، محیط های قلیایی ( یا محیط هایی که کمتر اسیدی باشند) را بیشتر دوست دارد. پس برای افزایش خاصیت قلیایی متخصصان گوشت قرمز، غذاهای نمکی و جوش شیرین دار را توصیه می کنند. پس بدو دختر. بدو یک میان وعده قوی بخور!

ارگاسم داشته باشید!

ارگاسم یکی دیگر از نکاتی است که به ایجاد یک محیط قلیایی و نهایتا به تعیین جنسیت نوزاد پسر کمک می کند. این نکته را حتما مد نظر داشته باشید، چراکه برای پسردار شدن بسیار توصیه می شود.

از تقویم قمری چینی ها استفاده کنید

هزاران نفر روی این روش تعیین جنسیت نوزاد قبل از بارداری قسم می خورند. این روش صدها سال است که وجود دارد. این روش براساس سن مادر و زمانی که برای انتخاب جنسیت جنین اقدام می کند، کار می کند. از تقویم برای تعیین زمان رابطه جنسی برای انتخاب جنسیت نوزاد استفاده می شود. بعضی از متخصصین تقویم قمری ادعا می کنند که این روش در ۹۹% مواقع دقیق و کارآمد است. خب چرا از آن استفاده نکنیم؟

شوهرتان شورت پادار بپوشد

اسپرم پسر از گرما متنفر است پس شوهرتان را ترغیب کنید تا شورت پادار بپوشد تا منطقه تناسلی او خنک بماند و اسپرم های مرد نیز خنک و تازه باشند. همچنین به شوهرتان یادآور شوید که حمام آب گرم نگیرد.

شربت سرفه؟

این خرافات است یا نه؟ بعضی زن ها قسم می خورند که پیش از رابطه جنسی یک قاشق شربت سرفه بخورید. آیا واقعی است؟ متخصصین معتقدند که داروهای سرفه و گلودرد حاوی ترکیبی از گایافنزین هستند که به رقیق شدن ماده لزج گردن رحم کمک می کند و در نتیجه سیر اسرم مرد هموارتر می شود. بسیاری از زن ها از این روش برای بارداری سریع تر استفاده می کنند و ممکن است که این روش برای تعین جنسیت نوزاد پسر نیز موثر باشد.

ماه را چک کنید

این نکته به طور قطع یک خرافات قدیمی است. اما افسانه به این صورت است که رابطه جنسی در شبی که ماه ربع است، حتما منجر به پسردار شدن می شود. س تقویمتان را چک کنید و دنبال شبی باشید که ماه در آن یک چهارم باشد.

به شوهرتان قهوه بنوشانید

بعضی ها معتقدند که اگر شوهر پیش از رابطه جنسی یک فنجان قهوه بخورد، شانس شما برای تعیین جنسیت نوزاد پسر در بارداری افزایش می یابد. شاید کافئین باعث می شود که اسپرهای حاوی ویژگی های مردانه سریع تر حرکت کنند!

در این جا ۱۰ نکته یوطب برای پسردار شدن در رابطه جنسی به پایان می رسد. آیا این نکات نتیجه بخش بودند؟ چه کسی می داند، اما حداقل می توان گفت که امتحان کردن آن ها بامزه است.

4/5 - (30 امتیاز)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظرات (35)

 • الی پاسخ دادن

  سلام ببخشید من ناگهانی حامله شدم الان یک ماه میشه دو تا دختر دارم الان احتمال داره پسر داشته باشم و خیلی هم کمردرد و ترشح دارم

  2016/12/28 ساعت19:05
  • الی پاسخ دادن

   لطفا کمکم کنید

   2017/01/08 ساعت09:47
   • uteb پاسخ دادن

    الی عزیز، سلام

    چه کمکی از ما بر می آید؟ لطفا سوالتان را دقیق تر بفرمایید.

    2017/01/08 ساعت09:58
 • مریم پاسخ دادن

  من یه دختر دارم باید چکار کنم پسردار شوم

  2017/02/03 ساعت17:34
  • uteb پاسخ دادن

   مریم عزیز سلام
   همین مقاله راهنمایی است برای پسردار شدن. از همین مقاله استفاده کنید

   2017/02/04 ساعت10:41
   • ص پاسخ دادن

    پسر

    2017/04/10 ساعت09:53
    • ناشناس

     برای پسردار شدن باید چکار کنیم

     2017/05/21 ساعت18:38
  • پرستو پاسخ دادن

   عزیزم من خودم رفتم پیش دکتر طاهره مختاریان روششون با رژیم غذایی و تعیین زمان تخمک گذاریو اینجور کارا بود میخواستم اول ivf کنم ولی کلی تحقیق کردم دیدم سرطان زاست خیلی ترسیدم، اما خداروشکر الان پسرم ۲٫۵ سالشه خیلیم راضی بودم از روششون خیلیم مهربون بود :)

   2018/02/24 ساعت18:19
   • مهلا پاسخ دادن

    سلام میشه بگید چ تغذیه ای بهتون داد؟

    2018/03/02 ساعت22:55
   • ناشناس پاسخ دادن

    سلام میشه لطف کنین آدرس مطب خانم دکتر

    2018/04/15 ساعت02:22
 • مژی پاسخ دادن

  سلام لطفا راهنمایی کنید تا منم دختر دار بشم

  2017/02/16 ساعت02:07
 • سمیه پاسخ دادن

  سلام من به دختر دارم. الان چکارکنم که این بار پسردار بشم؟

  2017/02/19 ساعت14:00
  • uTeb پاسخ دادن

   سمیه عزیز سلام

   برای پسردار شدن می توانید از همین مقاله استفاده کنید. این مقاله نکاتی دارد که به توصیه پزشکان به شما کمک می کند تا صاحب پسر شوید.

   2017/02/19 ساعت14:30
 • زهرا پاسخ دادن

  سلام

  2017/03/14 ساعت16:11
  • uTeb پاسخ دادن

   زهرا عزیز سلام

   پیشاپیش سال نو بر شما و خانواده شما و تمام همراهان یوطب مبارک

   2017/03/15 ساعت00:22
 • سحر روحی پاسخ دادن

  موثرترین و قابل اعتمادترین روش برای بارداری جنین پسر

  2017/05/06 ساعت21:46
 • نگین پاسخ دادن

  سلام من ۱ماه باردار هستم و خانواده شوهرم خیلی دوست دارن بچه پسر باشه چیکار کنم؟ استرس زیاد دارم میترسم

  2017/05/17 ساعت10:48
 • ناشناس پاسخ دادن

  خیلی عالیه

  2017/08/27 ساعت16:50
 • ناشناس پاسخ دادن

  برای میخوام بچه ام پسر بشه چیکار کنم
  کمک کنید لطفا

  2017/09/09 ساعت15:39
  • uTeb پاسخ دادن

   مژگان جان سلام
   برای پسردار شدن از همین مقاله استفاده کنید.

   2017/09/09 ساعت18:27
 • مهیار پاسخ دادن

  استرس شانس پسردار شدن رو کم‌میکنه عزیزان

  2018/02/22 ساعت10:36
 • مهیار پاسخ دادن

  سلام من میخوام از مقاله استفاده کنم‌نتیجه گرفتم بهتون میگم دوستان

  2018/02/22 ساعت10:36

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *