۱ ژوئن ۲۰۲۰ – خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

۱ ژوئن ۲۰۲۰ – خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

اعتراضات مربوط به قتل جورج فلوید ممکن است منجر به یک فاجعه بار در کنترل COVID-19 شود. جوامع رنگی به طور نامتناسب توسط تاج ویروس دیده شده اند. و اکثریت آمریکایی ها هنوز هم اولویت دارند که همه گیر راجع به شروع مجدد اقتصاد به کار گیرند. از آخر هفته اخبار بزرگ بگیرید:

آخر هفته دیگر ، یکی دیگر از تعداد پرش های دیگر: در سراسر جهان اکنون تقریبا ۶٫۲ میلیون مورد تایید شده داریم. بیش از ۳۷۲۰۰۰ نفر جان خود را از دست داده اند و تقریبا ۲٫۷ میلیون نفر بهبود یافته اند. در اینجا در ایالات متحده آمریکا ، ما در حدود ۱٫۸ میلیون مورد ، با بیش از ۱۰۴،۰۰۰ مرگ و میر و تقریبا ۴۴۵،۰۰۰ بهبودی در حال انجام هستیم.
        
        
          هفته گذشته اعتراضاتی که در سراسر کشور رخ داده است – و واکنش نیروی انتظامی به آنها – تهدید می کند که تلاش های مقامات بهداشتی را برای ردیابی و مهار شیوع تاج ویروس ، دقیقاً همانطور که سرانجام این تلاشها آغاز شده است ، تجدید می کند. به گفته کارشناسان بیماری های عفونی ، این اجتماعات بزرگ می تواند باعث مهار فاجعه برای کنترل COVID-19 در ایالات متحده شود زیرا شهرها و ایالت ها سعی در بازگشایی مجدد دارند. کیشا لنس باتومس شهردار آتلانتا چند کلمه توصیه به تظاهراتکنندگان ارائه داد. "اگر معترض بودید ، احتمالاً باید امتحان کنید COVID این هفته."
        
        
          آیا همه گیر آمریکا در حال از بین رفتن است یا خشمگین است؟ آره.
        
        
        
        
        
        
          رستوران هایی که عمدتا به نیش و نوشیدنی های سریع اختصاص داده می شوند ، مشاغل خود را دوباره تنظیم می کنند تا ترافیک در محله های تنگ محدود شود. در جوامع سراسر کشور ، جماعات کلیسایی که ماه ها توقیف شده بودند در جستجوی آسایش در یک مسافت اجتماعی قرار گرفتند. و در نیویورک ، مقامات در تلاشند تا دریابند که چگونه ۸ میلیون کاربر روزانه را به سیستم حمل و نقل انبوه بازگرداند.
        
        
        
        
        
          مدارس در حال یافتن راه های جدید برای احترام به فارغ التحصیلان خود هستند: رژه ها ، عکس ها ، تماس های بزرگنمایی. کی وست راه خود را طی کرده است. و این شامل آب است.

اخبار سلامت WebMD

© ۲۰۲۰ WebMD، LLC. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      [برچسب هاToTranslate] خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.