۲۸ مه ۲۰۲۰ – خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

۲۸ مه ۲۰۲۰ – خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

ایالات متحده در طی سه ماه بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر را به دلیل بیماری کرونا از دست داده است و ویروس می تواند برای چند دهه آینده با ما باشد. اما حداقل دیزنی در حال برنامه ریزی برای بازگشایی است. آخرین اخبار مربوط به بیماری همه گیر را بخوانید:

در حال حاضر جهان بیش از ۵٫۷ میلیون مورد تأیید شده ، با بیش از ۳۵۶،۰۰۰ مرگ و میر و تقریبا ۲٫۴ میلیون بهبودی داشته است. در اینجا در خانه ما ۱،۷ میلیون مورد تایید شده داریم. بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر جان خود را از دست داده اند – تقریباً یک سوم کل جهان. تقریباً ۳۹۲،۰۰۰ بهبود یافته است.
        
        
        
        
        
        
        
          
            دنیای دیزنی در حال بازگشایی است ، اما ظرفیت محدود خواهد بود ، ماسک صورت اجباری است ، و شما اجازه نخواهید داشت که میکی را بغل کنید.
        
        
        
        
        
        
          در هند ، یک فاجعه سه گانه است که مقایسه کتاب مقدس را انجام می دهد. در حالی که مقامات برای پایان یک ماه تعطیل با وجود ثبت هزاران عفونت جدید COVID هر روز آماده شدند ، کشور با گرمای شدید و بدترین تهاجم ملخ در ده ها سال روبرو شد.
        
        
          رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آفریقا امروز گفت که موارد انتقال ویروس کروناویروس جدید در آفریقا ، به ویژه در اتیوپی در حال رشد است و برای جلوگیری از این امر یک استراتژی جدید لازم است.

اخبار سلامت WebMD

© ۲۰۲۰ WebMD، LLC. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      [برچسب هاToTranslate] خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

Rate this post

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.