همه گیر می تواند بر افراد مبتلا به اوتیسم غلبه کند

همه گیر می تواند بر افراد مبتلا به اوتیسم غلبه کند

سه شنبه ، ۲۸ مه ۲۰۲۰ (اخبار HealthDay) – کارشناسان می گویند ، همه گیر کوروی ویروس برای کودکان و بزرگسالان مبتلا به اوتیسم و ​​خانواده های آنها به ویژه دشوار است.

دکتر ادرین اشراقی ، استاد و مدیر آزمایشگاه تحقیقات و اختلالات شنوایی دانشگاه میامی گفت: خودزنی و اختلال در روال برای هر کسی دشوار است ، اما ممکن است از نظر عاطفی کسی را که دارای اختلال طیف اوتیسم است ، بالا ببرد.

در نامه هایی که اخیراً در مجله روانپزشکی Lancet منتشر شده است ، به شرح چالش های بیماران اوتیسم و ​​خانواده های آنها در طول بحران COVID ، و آنچه که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید برای اطمینان از مراقبت های مناسب بدانند ، می پردازیم.

اشراقی ، نویسنده رهبری ، در خبرهای دانشگاه گفت: هدف از این مقاله ، تعریف چالش هایی است که این بیماران در بیماری همه گیر با این بیماری روبرو هستند ، بنابراین پزشکان ، مراقبان و سیستم سلامت کلی می توانند نیازهای این بیماران خاص را بهتر پیش بینی و برآورده کنند. رهایی.

اشراقی افزود: "در شرایطی که همه در مورد انقباض COVID-19 استرس دارند ، آموزش بهتر در مورد نحوه مدیریت بیماران مبتلا به اوتیسم باعث افزایش ایمن بیمار و ارائه دهنده می شود ، ضمن اینکه به طور مناسب به این بیماران و خانواده هایشان کمک می کنیم."

به گفته مراکز آمریکا برای کنترل و پیشگیری از بیماری ، افراد مبتلا به اوتیسم در معرض خطر بیشتری برای عوارض COVID-19 هستند زیرا اغلب دچار اختلالات ایمنی و سایر مشکلات سلامتی هستند.

خودزنی می تواند به ویژه برای کودکان مبتلا به اوتیسم و ​​خانواده های آنها تلاش شود. براساس این مقاله ، این کودکان ممکن است در درک اوضاع و بیان خود مشکل داشته باشند.

بیش فعالی ، مسائل رفتاری و حساسیت شدید به صدا یا نور روشن از دیگر مواردی است که افراد مبتلا به اوتیسم تجربه می کنند.

اگر جوانی مبتلا به اوتیسم نیاز به مراقبت پزشکی داشته باشد ، اوضاع می تواند آنها و خانواده های آنها را تحت الشعاع قرار دهد.

اشراقی گفت: "شرایط مراقبت های بهداشتی ، به ویژه در اورژانس ، برای افرادی که دارای اختلال طیف اوتیسم هستند احتمالاً به دلیل جمعیت ، صدا و چراغ ممکن است دشوار و پرتحرک باشد."

اشراقی توضیح داد: در حال حاضر ، در بسیاری از اتاق های امتحانات و اتاق های بیمارستانی ، مراقبان مجاز نیستند ، اما در مورد اوتیسم ، بیماران به مراقبین خود نیاز دارند تا به آنها در آرامش و تسهیل ارتباط با ارائه دهندگان کمک کنند.

(tagsToTranslate) coronavirus (t) covid-19 (t) autism (t) pandemic (t) بهداشت روان (t) اضطراب (والدین) والدین

Rate this post

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.