رجینا کینگ قوی تر از همیشه است

رجینا کینگ قوی تر از همیشه است

او توضیح می دهد: "شما از انرژی مغزی بسیار بیشتری استفاده می کنید." "تیراندازی است و آمادگی وجود دارد. یک روز معمولی احتمالاً ۱۶ ساعت طول می کشد. " در زمان قطع زمان محدود ، اولین اولویت او خواب بود. او زمان را برای کشش کنار هم جمع کرد ، اما تمرینات تمام عیار گریزان بود.

این چالش برانگیز است زیرا وقتی کینگ ورزش نمی کند ، احساس خستگی می کند. "شما می دانید که چگونه برخی از مردم هنگام کار کردن دچار درد می شوند؟ اگر کار نکنم ، دچار درد می شوم. "

مراکز معمول آمادگی جسمانی کینگ در تمرین های شخصی تحت هدایت مربیان سه بار در هفته. وی گفت: "من با یک مربی خوب کار می کنم زیرا باعث می شود بلند شوم و بروم. من نمی خواهم پول خرج کنم و آن را هدر دهم. "

در حالی که او سابقاً وزنه ها را بالا می برد ، اکنون تمرینی را انجام می دهد که از وزن بدن خود استفاده می کند ، مانند تمرینات مقاومت در برابر و فشار خونسنجی. اوا بارینگتون ، CPT ، صاحب Bolder Fitness در لس آنجلس می گوید ، این یک ابرقهرمان روی صفحه نمایش مناسب است. او می گوید: "برای بدست آوردن بدن لاغر ، مجسمه سازی شده ، شما نیاز به تمرین مقاومت در رژیم خود دارید."

تمرینات وزنه برداری بدن مانند لنگ ، گرفتگی و فشار سریع و مؤثر قدرت را ایجاد می کند. باریمینگتون می گوید ، پلیومتریک ، که تمرینات انفجاری مانند پرش های چمباتمه زدن و برپس است ، برای ایجاد قدرت و استقامت در هنگام شلیک کالری بسیار عالی است.

کینگ همچنین با سگ خود ، مخلوط ۱۴ ساله شپرد – لابرادور – آکیتا ، در نزدیکی خانه لس آنجلس پیاده روی می کند. بارینگتون می گوید این یک تمرین قلبی است که گوساله ها ، گلوت ها ، همسترینگ ها ، چهار سر و لرزش لگن را آتش می زند. بهترین توصیه کینگ برای شکل گرفتن؟ "یک سگ بگیر این تمرین داخلی است. " "گربه نیست. یک سگ و نه یک سگ دامان که فقط به گوشه ای می رود. "

عادات غذایی سالم همچنین باعث می شود که کینگ در شرایط اوج قرار بگیرد. او می گوید: "من هر روز نیمی از آووکادو و یک کاسه بزرگ و غول پیکر با سبزیجات سبز مخلوط دارم." اغلب در این مخلوط لوبیا سبز ، کلم بروکلی ، کلم ، نخود فرنگی و اسفناج قرار دارد. یک لیوان آب سبز وعده غذایی را کامل می کند.

ناهار معمولاً یک سالاد بزرگ است که همراه با پروتئین مانند ماهی یا بره است. شام متفاوت است و بستگی به این دارد که کجا و چه زمانی فیلمبرداری می کند. کینگ سعی می کند میان وعده نباشد ، اما به تعادل اعتقاد دارد. او می گوید: "اگر می خواهید کوکی بخورید ، خوب است."

او سریع می گوید که همه افراد متفاوت هستند. فقط به این دلیل که این عادت های غذایی برای او کار می کند به این معنا نیست که آنها برای همه مناسب هستند. او می گوید: "فکر اصلی من این است که به بدن و ذهنم توجه کنم و نه اینکه خودم را با شخص دیگری مقایسه کنم."

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.