۱۰ با Diggs دیوید بگیرید

۱۰ با Diggs دیوید بگیرید

دیوید دیگز ، ۳۸

رپر ، خواننده ، ترانه سرا ، بازیگر ، نیویورک

سریال تلویزیونی Snowpiercer شما در تاریخ ۳۱ ماه مه در TNT به نمایش در آمد. در مورد شخصیت خود و آنچه می توان انتظار داشت برای ما بگویید.

این نمایش پس از یخ زدگی جهانی در دنیای پس از آخرالزمانی برگزار می شود و بقیه بشریت در قطاری که دائماً دور دنیا می چرخد ​​، قرار دارند. آنچه در قطار است ، تمام آنچه در جهان مانده است. کلاس اول ، جلوی قطار ، بسیار شفاف است ، در حالی که دم در اصل پادگان است. شخصیت اصلی برای مردم خود در دم چیزی بهتر می خواهد و می خواهد سیستم تغییر کند.

شما گفته اید که مدتی قبل از رزرو همیلتون [Diggs نقشهای دوگانه ای را بازی کرده است. مارکسی دو لافایت و توماس جفرسون در موسیقی Smash Broadway] شما از نظر فنی بی خانمان بودید ، گشت و گذار می کردید و حتی گاهی در قطارهای مترو می خوابید. چه چیزی شما را خوشبین کرده و به جلو حرکت کرده است؟

جالب است که چگونه این داستان برای مدتی متمرکز شد. اما من مثل ۲۲ یا ۲۳ ساله بودم و همه این کار را می کردیم. فقیر بودن چیزی نبود ، من به آن عادت کردم. من جوان و نیویورک بودم و به همراه همه دوستان خلاقم سکه ها را ضبط کردم. من به یاد نمی آورم که سرما خورده باشم و دوست داشته باشم ، "گرگهایی هستند که مرا تعقیب می کنند."

هنگامی که فیلم Blindspotting شما در سال ۲۰۱۸ به بازار آمد ، شما در مورد ۳ سال از بین بردن پلیس توسط ۳۶ بار صحبت کردید ، و مقایسه آن را با نوعی PTSD مقایسه کردید. این چطور روی شما تأثیر می گذارد؟

این درست است این مایه تاسف است ، و این طبیعی نیست ، اما هر سیاه پوستی که می شناسم همین موارد را دارد. این تحقیرآمیز است. هرچه بیشتر بدانید که بدون هیچ دلیلی تفاوت در قضاوت ارزشی در زندگی شما و زندگی شخص دیگری وجود دارد ، فقط باید متفاوت زندگی کنید.

درباره فیلم جدید انیمیشن خود ، کمدی تخیلی Pixar Soul ، که قرار است در ماه ژوئن منتشر شود ، برای ما بگویید.

من فیلم هایی مانند این را دوست دارم که با کودکان به عنوان ناتوان از درک ایده های بزرگسالان رفتار نمی کنند. آنها فقط به آنها نیاز دارند تا به روشی قابل هضم ارائه شوند. این اجازه می دهد تا کسانی از ما که بزرگتر هستند در گفتگو با کودکان به روشی که قبلاً نتوانسته ایم در گفتگو باشند.

با ادامه پروژه های بسیار زیاد ، چگونه می توانید زمان کار را پیدا کنید؟ روال معمول شما چیست؟
          
        
      
    
      ادامه داد

من وزنه ها را دوست دارم و کالستیک و مواد پلیمومتریک را دوست دارم. من معمولاً یا در صبح اول یا در شب گذشته چیزی را انجام می دهم. من در حال اجرا بزرگ شدم و عادت داشتم که کسی برنامه تمرین را برای من طراحی کند ، بنابراین دوست دارم از برنامه های تمرینی استفاده کنم.

غذای شما برای آسایش چیست؟

بیشتر چیزی که می خورم غذای راحت است! من عاشق یک پیتزا خوب یا یک همبرگر خوب هستم. من یک پاک کننده پیتزا ساده پنیر هستم. اگر بعضی مواقع در نیویورک برنج بخورم ، ممکن است هر یک از آنها را انجام دهم. نیویورک پیتزا است ، L.A برای همبرگر است.

معاون سلامتی مخفی شما چیست؟

این احتمالاً رژیم من است. من هنوز بیشتر اوقات مثل یک نوجوان می خورم. آنچه که واقعاً مخرب است نیز این است که وقتی کار می کنم من به درستی گرم نمی شوم و وقتی بزرگتر می شوی ضروری تر می شود.

الگوی نقش سلامتی شما کیست؟

پدر من همیشه بسیار سالم بوده است. او در شکل عالی است او قبل از اینکه مردم این کار را انجام دهند ، در دهه ۸۰ میلادی مشغول آب میوه بود. او این وسایل من را با آب گندم سیاه از فروشگاه مواد غذایی سالم برای من ساخته است.

چه بیماری یا شرایطی را بیشتر دوست دارید که در طول زندگی خود از بین برود؟

احتمالاً فقر. این در نهایت خلاص شدن از شر بسیاری از موارد دیگر است.

چه کاری می کنید که یک روز فقط برای خودتان داشته باشید؟

من واقعاً دوست دارم کاری نکنم این از کجا ایده ها به وجود می آیند. من در استراحت خیلی خوب هستم این یک مهارت خاص است

مقالات بیشتری را پیدا کنید ، موارد را مرور کنید و شماره فعلی را بخوانید
          مجله WebMD
          .

منابع

منابع:

دیوید دیگز ، مصاحبه

© ۲۰۲۰ WebMD، LLC. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.