۲۶ مه ۲۰۲۰ – خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

۲۶ مه ۲۰۲۰ – خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

ایالات متحده در حال نزدیک به ۱۰۰۰۰ کشته شده است که به طور رسمی به coronavirus نسبت داده می شود ، اما این امر باعث نمی شود مردم در سراسر کشور از جمع شدن برای جشن های روز یادبود جلوگیری کنند. در همین حال ، سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که باز شدن بیش از حد سریع می تواند "اوج دوم فوری" را به همراه آورد. از آخر هفته طولانی تحولات coronavirus را بگیرید:

COVID-19 برای تعطیلات مکث نکرد: جهان ۴۰۰۰۰۰ مورد تأیید شده دیگر را اضافه کرد ، و در کل بیش از ۵٫۵ میلیون نفر بود. ۱۳۰۰۰ نفر دیگر فوت کردند و این رقم در حدود ۳۴۷،۰۰۰ نفر بود. تعداد بازپس گیری های جهانی در حال حاضر بیش از ۲٫۲۵ میلیون نفر است. در خانه نیز این تعداد در حال افزایش است که ۱۰۰۰۰۰ مورد تأیید شده دیگر ما را به بیش از ۱٫۶۶ میلیون نفر رسانده است. بیش از ۹۸۰۰۰ آمریکایی جان خود را از دست داده اند و ۳۷۹۰۰۰ نفر بهبود یافته اند.
        
        
          ایالات متحده به سرعت در حال نزدیک شدن به ۱۰۰۰۰۰ کشته شده از کروناویروس است. هر کدام داستان زندگی خود را دارند. روز یکشنبه ، نیویورک تایمز کل صفحه اول خود را به علاوه چند مورد دیگر در یادبود تنها ۱٪ از آنها را به یادگار گذاشت. لیست تمام آمریکایی هایی که از ویروس جان سپرده اند ، به هر صفحه کاغذ یکشنبه نیاز داشتند – و این مقاله به دو برابر ضخامت معمول نیاز داشت.
        
        
        
          دو ماه از آغاز اقدامات مسافت اجتماعی در ایالات متحده برای جلوگیری از شیوع تاج ویروس ، همه ایالت ها شروع به بازگشایی بخش هایی از اقتصاد خود کرده اند. آنچه را که دقیقاً در هر ایالت بازگشایی شده است ، مشاهده کنید. با پایان یافتن سفارشات در خانه و بازگشایی مشاغل ، تمام اطلاعات علمی دوباره مورد بررسی قرار می گیرد. اما اعداد اغلب مبهم هستند و حاشیه های زیادی از خطا دارند.
        
        
          سازمان بهداشت جهانی می گوید که به طور موقت کارآزمایی های بالینی خود را که از هیدروکسی کلروکین برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 استفاده می کند ، متوقف کرده است ، زیرا نگرانی های منتشر شده مبنی بر این که این دارو ممکن است صدمه ای بیش از خوب داشته باشد. پرزیدنت ترامپ گفت که او به تازگی دوره ی دو هفته ای از داروی ضد انفارکتوس را تمام کرده است ، دارویی که وی با جدیت به عنوان یک درمان پیشگیرانه یا درمانی برای محافظت از کوروی ویروس انجام داده است.
        
        
        
        
          از آنجایی که ده ها کارخانه نگهدارنده گوشت که به دلیل شیوع بیماری مجدداً بسته شده اند ، عدم تمایل شرکت های گوشتی برای افشای موارد دقیق پرونده ، دشوار نیست که بتواند بگوید که آیا این بیماری درگیر است یا موارد جدیدی حتی با اقدامات جدید ایمنی وجود دارد. در همین حال ، اعتماد صنعت به کارگران متولد خارجی و عدم اطمینان در مورد ویروس نگرانی های مربوط به کمبود نیروی کار برای تأمین تقاضای گوشت گاو ، گوشت خوک و مرغ را تأمین می کند.
        
        
          زنجیره های داروسازی ایالات متحده با شروع فصل در ماه اکتبر فشار زیادی را برای واکسیناسیون آنفولانزا آماده می کنند ، به این امید که ده ها هزار مورد جدی را مهار کنند که می تواند با موج دوم عفونت های کروناویروس همزمان باشد.
        
        
          نمی دانید امسال می توانید با خیال راحت چکار کنید؟ NPR از تابلوی از بیماری های عفونی و متخصصان بهداشت عمومی خواسته است تا خطر فعالیت های تابستانی را ، از تجمع حیاط خلوت تا یک روز در استخر ، به اشتراک گذاری خانه تعطیلات با یک خانواده دیگر ، ارزیابی کنند.
        
        
          همانطور که نگرانی کافی نداریم: با بسته شدن رستوران ها و مشاغل دیگر در هنگام بیماری کورون ویروس ، ممکن است موش ها به دنبال جستجوی منابع غذایی جدید هجوم بیاورند ، هشدار می دهد که مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها.
        
        
        
          برزیل به سرعت به عنوان یک مرکز کانون ویروس ظاهر می شود. براساس اعلام وزارت بهداشت کشور ، مرگ و میر روزانه کورو ویروسی این کشور برای اولین بار طی ۲۴ ساعت گذشته برای اولین بار در ۲۴ ساعت گذشته بود. اما بسیاری در حال انکار این مشکل هستند. پزشکان و روانشناسان می گویند که انکار در این زمینه از ترکیبی از اطلاعات نادرست ، عدم آموزش ، آزمایش کافی و پیام های متناقض از رهبران کشور ناشی می شود. در همین حال ، رئیس جمهور دونالد ترامپ با صدور اطلاعیه ای مبنی بر تعلیق ورود به ایالات متحده از برزیل را صادر کرد.

اخبار سلامت WebMD

© ۲۰۲۰ WebMD، LLC. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      [برچسب هاToTranslate] خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.