خانه های سالمندان برای COVID-19 صفر زمینی هستند

خانه های سالمندان برای COVID-19 صفر زمینی هستند

این کارشناسان گفتند ، تسهیلات همچنین اختصاص دادن کف ، بخش یا ساختمانهای خاص را به خانه اختصاص داده است و فقط افرادی که دارای COVID مثبت هستند ، قرار دارند.

فولمر افزود ، اما بودجه فدرال و ایالتی بیشتری لازم است تا اطمینان حاصل شود که کلیه مراکز پرستاری از تجهیزات شخصی محافظ کافی مانند لباس ، ماسک و دستکش برخوردار هستند.

فولمر گفت: "ما این بیماری همه گیر را با کمبود آن شروع کردیم و این اتفاقی است که دیگر نمی تواند رخ دهد." "خانه های سالمندان باید با تجهیزات محافظ شخصی مجهز باشند و نیاز به دسترسی به آزمایش دارند."

در حقیقت ، کارشناسانی مانند تیلور فکر می کنند که آزمایش در خانه های سالمندان برای همه و نه فقط افراد دارای علائم باید انجام شود تا از منحنی جلو بیایند.

مسائل مربوط به پرسنل

تیلور گفت: "این شامل کارگران نیز می شود." "کارگران خانه های سالمندان در معرض خطر قرار گرفتن در معرض شغل هستند. آنها همچنین خطر ابتلا به عفونت در خانه سالمندان از جامعه و بیرون آوردن آن را دارند."

کارشناسان گفتند ، بودجه برای کارکنان اضافی در خانه های سالمندان نیز به کنترل عفونت کمک می کند.

Eleanor Schildwachter McConnell ، استادیار دانشکده پرستاری دانشگاه دوک گفت: زمان زیادی لازم است که ماسک بپوشید ، لباس خود را بشویید و به درستی شستشو دهید.

مک کان گفت: "دلیل این امر این است که اگر کار خود را با سطح بسیار نازک شروع کنید ، پیشگیری از این اقدامات بسیار سخت است و مراقبت های بسیار خواستار را ادامه می دهید." فشار خاموش است

متأسفانه ، هنگامی که افراد در خانه سالمندان آزمایشات مثبتی را انجام دادند ، کارکنان تمایل به شروع به کار را دارند.

رابینسون-لین گفت: "خانه های سالمندان قبلاً با نگرانی های مربوط به پرسنل به چالش کشیده شده اند و ما بعد از مراجعه بیماران مبتلا به COVID احتمال کاهش ۱۵ درصدی در کارکنان را داشته ایم."

مراکز آمریکای مدیکار و خدمات مدیکا در اوایل این هفته دستورالعملهایی را منتشر کردند که خواستار همه این مراحل قبل از آن بودند که ایالات متحده محدودیت های خود را در خانه های سالمندان کاهش دهند.

بیماران جدا شده

سرانجام ، کارشناسان خواستار این هستند که بیماران در همه این موارد فراموش نشوند.

فولمر خاطرنشان کرد: در حین خاموش کردن ، آنها دیگر ملاقات منظم از عزیزان ندارند ، آنها دیگر نمی توانند در فعالیتهای گروهی یا ناهار خوری اشتراکی شرکت کنند ، و حالا حتی کارمندان عادی آنها نیز در تجهیزات محافظت کننده ترسناک به آنها می آیند.

[برچسب ها ToTranslate] coronavirus

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.