چگونه می توان در طول بیماری همه گیر ، روز یادبود را با خیال راحت انجام داد

چگونه می توان در طول بیماری همه گیر ، روز یادبود را با خیال راحت انجام داد

۲۲ مه ۲۰۲۰ – روز یادبود غالباً به عنوان شروع غیر رسمی تابستان دیده می شود ، وقتی خانواده ها جمع می شوند تا کوره های خود را آتش بزنند یا اولین سفر جاده ای به ساحل را برای یک چشمه خنک اما تازه در میان موج ها انجام دهند. امسال ، مطمئناً ، مردم در میان نگرانی در مورد همه گیر کروناویروس چه کاری باید انجام دهند.

در اوایل این هفته ، CDC تغییر نامحسوس در راهنمایی COVID-19 خود ایجاد کرد ، که تأکید می کند بیشترین خطر ناشی از انتشار ویروس SARS-CoV-2 از طریق انتقال شخص به فرد است. مطابق با صفحه "چگونه COVID-19 پخش می شود" CDC تماس با سطوح کمتر نقش ایفا می کند.

CDC می نویسد: "ممکن است فرد با لمس یک سطح یا شیء ویروس روی آن ، COVID-19 را دریافت کند و سپس با لمس دهان ، بینی و یا احتمالاً چشمان خود". تصور نمی شود این اصلی ترین شیوه انتشار ویروس باشد ، اما ما هنوز در مورد این ویروس بیشتر می آموزیم. "

برای کاهش احتمال ابتلا به این عفونت در آخر هفته ، افراد باید روی جلوگیری از تماس فرد به فرد تمرکز کنند. CDC و سایر سازمان های بهداشتی هنوز هم از بین بردن جسمی حداقل ۶ پا بین افراد و همچنین ماسک صورت و شستشوی مکرر دست توصیه می کنند.

با این وجود ، این سؤالات زیادی راجع به کرایه معمولی روز یادبود ، مانند آشپزخانه ها و استخرها ایجاد می کند. بهترین توصیه چیست؟ کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که برنامه ها باید به عوامل مختلفی وابسته باشد – خطر منطقه ، خطر شخصی و عقل سلیم. آنها همچنین نظرات خود را در مورد فعالیت های خاص ، مانند کباب های حیاط خلوت ، سواحل و مسافرت به اشتراک گذاشتند.

خطر منطقه ای

اول ، مهم است که به تعداد موارد COVID-19 در ایالت و جامعه محلی خود نگاه کنید. به عنوان مثال ، در بسیاری از ایالت ها ، تعداد موارد جدید هنوز زیاد است. همراهی با دیگران می تواند خطر ابتلا به عفونت را ایجاد کرده و به دوستان یا اعضای خانواده در معرض خطر ، مانند افراد بالای ۶۵ سال یا که دارای شرایط پزشکی زیربنایی هستند که بر ریه ها ، قلب و کبد تأثیر می گذارد ، آسیب برساند. این می تواند شامل افراد مبتلا به آسم ، دیابت و بیماری های مرتبط با سیستم ایمنی باشد.

"Chunhuei چی ، مدیر مرکز بهداشت جهانی در دانشگاه ایالتی اورگان گفت:" در Oregon جایی که من هستم ، اختلاف نظرهای زیادی در میان کشورها وجود دارد که برخی از آنها پرخطر و برخی از آنها کم خطر هستند. "

وی گفت بهترین برنامه حفظ "خدمه قرنطینه" یا "واحد خانگی" است که شما هنگام سفارش در خانه با آن بوده اید. اگر به عنوان مثال در طول یک هفته آخر هفته با گروه پناهگاه خود بچسبید ، با خطر دیگری مواجه نیستید. اگر در خارج از اطرافیان خود با دیگران تعامل دارید ، این می تواند خطر جدیدی ایجاد کند ، بنابراین آن ماسک های صورت را وارد کنید و مسافت فیزیکی را در حیاط انجام دهید.

چی گفت: "همانطور که آمریکایی ها در اوایل دهه ۷۰ مجبور بودند کمربند ایمنی را تطبیق دهند و بپذیرند ، در مورد ماسک های صورت با همان عملکرد فکر کنند." "ماسک صورت کمربندهای ایمنی جدید هستند."

خطر شخصی

در مرحله بعد ، خطر خود را برای انتقال یا دریافت تاجی و اینکه آیا برنامه های آخر هفته می تواند به خودتان – یا دیگران آسیب برساند ، در نظر بگیرید. به طور کلی ، به حداقل رساندن مخاطبین اجتماعی شانس ابتلا به ویروس یا انتقال آن به دیگران را کاهش می دهد. حتی اگر خود علائم را تجربه نکنید ، می توانید ویروس را حمل کرده و آن را به دیگران منتقل کنید. به همین دلیل است که رویدادهای بزرگ اجتماعی مانند ورزش ، کنسرت و مراسم مذهبی عمدتا به مدت دو ماه تعطیل شده است. با گسترش شبکه های اجتماعی ، پتانسیل انتقال ویروس دوباره بالا می رود.

جوزف آلن ، استادیار علوم ارزیابی نوردهی در دانشگاه هاروارد T.H گفت: "از آنجا که ما شروع به درک آنچه می توانیم انجام دهیم می تواند به ما عادی کند ، مخاطبین خود را محدود کنیم ،" دانشکده بهداشت عمومی چان. آلن مقاله هایی را در TheNew York Times ، Washington Post و USA Today در مورد سفرهای جاده ای ، هواپیما و ماسک در هنگام همه گیری منتشر کرده است.

آلن تأکید کرد که خطر شخصی به تحمل ریسک شخصی نیز بستگی دارد. وی گفت ، برخی از مردم از پیوستن به دیگران برای یک رویداد احساس تردید و نگرانی بیشتری می کنند ، و مهم است که ترجیحات شخصی افراد را تصدیق و درک کنید. این "بازگشایی تدریجی" به جای بحث و گفتگو با دیگران یا طعنه زدن دیگران ، درجه ای از همکاری ، ارتباطات و اعتماد را به همراه خواهد داشت.

آلن گفت: "خطر فردی شامل آن چیزی است که شما می پذیرید یا نه ،" "برخی از افراد ممکن است با تعامل غیر ضروری احساس راحتی کمتری کنند."

دکتر آنتونی فاوسی ، عضو کارگروه ویروس کاخ سفید ، می گوید آمریکایی ها باید برای یادبود "بیرون بروند".

"بیرون بروید ، ماسک بپوشید ، ۶ پا از هر کسی دور باشید تا فاصله جسمی داشته باشید و بیرون بروید." #CNNTownHallhttps: //t.co/VmYxwv4ftTpic.twitter.com/0iuWlZb4qD

– CNN (CNN) 22 مه ۲۰۲۰
        
      
      
        حس مشترک

بدون شک ، این تابستان مانند اکثر تابستان ها نخواهد بود. برای شروع کامل آن در تعطیلات آخر هفته یادبود ، همه باید در هنگام برنامه ریزی از عقل سلیم استفاده کنند. آن را کند کنید. آن را کوچک نگه دارید. به استفاده از شیوه های ایمن COVID-19 ، مانند حفظ فاصله جسمی ، پوشیدن ماسک و شستن دست های خود ادامه دهید.

Marybeth Sexton ، استادیار پزشکی بخش علوم بیماریهای عفونی دانشگاه اموری گفت: "اگر می خواهید یک آخر هفته یک جمع کوچک داشته باشید ، به فکر راه های انجام آن با خیال راحت باشید." "این به معنای میزبانی مهمانی نیست ، در یک مهمانی دیگر شرکت کنید ، موهای خود را کوتاه کنید و سه بار برای تهیه مواد غذایی به فروشگاه مواد غذایی بروید."

هرچه رویدادها و فعالیتهای بیشتری انجام دهید ، افراد بیشتری با آنها روبرو خواهید شد و احتمال اینکه در معرض ویروس قرار گیرید – یا حتی دیگران را نیز در معرض خطر قرار دهید. جمع آوری در خارج یک ایده عالی است ، به خصوص به دلیل اینکه تهویه بهتر از داخل است و هوای تازه می تواند ویروس را رقیق کند. با دوستان از راه دور ملاقات کنید و در حیاط خلوت جدا شوید. گروه ها را زیر ۱۰ نفر نگه دارید ، که برای افرادی که مناطق خارج از خانه محدود دارند ، معقول است.

وی گفت: "مردم از دیدن دوستان و خانواده ناامید می شوند ، و مهم است که کمی سرگرم شویم." "اما سعی کنید پروتکل های ایمنی را در آن نگه دارید و دنبال کنید."

پاتوق های حیاط خلوت

به نظر می رسد باربیکیو و آشپزی های این هفته ایده خوبی است ، به خصوص اگر همه بتوانند فاصله خود را حفظ کنند و وسایل خود را اداره کنند. یک نفر باید غذای آماده سازی را انجام دهد و همه باید خود را خدمت کنند. به عنوان مثال از انبر یا وسایل نقره ای استفاده کنید به جای اینکه بتوانید دست خود را در یک کیسه تراشه بچسبانید. Sexton گفت ، همه باید دست های خود را مرتباً بشویند و از تماس با چهره خودداری کنند.

او گفت: "بسته های منفرد یا بخش هایی از چیزها را داشته باشید." "شما قطعاً نمی خواهید که چندین نفر دست خود را به چیزی بنشانند."

کمپینگ و پیاده روی

سرویس پارک ملی اعلام کرد که قصد دارد برخی از مناطق را بازگشایی کند و بسیاری از اماکن محلی و منطقه ای نیز در حال بازگشایی هستند. بیرون از خانه ایده خوبی است و فضای باز خطر انتقال را نیز کاهش می دهد. بسته به مکانی که می خواهید بروید و چند نفر در آنجا انتخاب می کنید ، پیاده روی "ریسک پایین" در نظر گرفته می شود. Sexton گفت ، ماسک خود را با خود ببرید و اگر افراد را منتقل می کنید ، به خصوص در یک مسیر باریک ، قرار دهید.

برای کمپینگ ، در صورت اشتراک یک مرکز یا سرویس بهداشتی ، همان قوانین اعمال می شود. به گفته وی اگرچه داشتن مناطق جداگانه ایده آل است ، اما شستن دستان مهمترین محافظت است. اگر در یک اردوگاه با کارمندان هستید ، در مورد روشهای نظافت و ضد عفونی از آنها سؤال کنید.

البته بزرگترین دغدغه پارک ها و اماکن اردوگاهی جلوگیری از ازدحام جمعیت است. ممکن است پارک ها نیاز به محدود کردن تعداد افرادی داشته باشند که می توانند وارد شوند و مسئولیت فاصله جسمی بر عهده کسانی خواهد بود که در پارک ها هستند.

"این اعتماد به نفس زیادی خواهد داشت. ما باید با مسئولیت پذیری عمل کنیم و از قوانین پیروی کنیم. " "همه ما باید نقش خود را در این امر انجام دهیم. این تنها راه ما برای حل این مسئله است. "

سواحل

سواحل مانند پارک ها امکانات بسیار خوبی برای هوای تازه و فضای آزاد ارائه می دهند اما با مسئله ازدحام مردم نیز روبرو هستند. مقامات محلی در صورت امکان با کاهش نقاط پارکینگ موجود و نظارت بر ورودیها و خروجها باید تعداد را محدود کنند. آلن گفت ، این ممکن است به این معنی باشد که افراد نمی توانند به آسانی مانند گذشته به نقاط مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنند ، و برخی ممکن است کاملاً دور شوند ، بنابراین برای آن آماده شوید. Sexton گفت ، بعضی از جزایر ممکن است هنوز بازگشایی نکنند ، زیرا هجوم گردشگران می توانند بیمارستان ها یا رستوران های کوچک خود را که در آن امکان پذیر نیست فاصله بگیرند ، بنابراین ممکن است مقصد خود را قبل از رفتن بررسی کنید.

مشکل اضافه شده در سواحل این است که ، اگرچه می توانید فاصله بین گروه ها را بر روی ماسه ایجاد کنید ، اما ساکنان ساحل معمولاً یکدیگر را برای پیاده روی در ساحل می گذرانند. به طور کلی ، اگر در کنار گروه خود نشسته اید ، ماسک صورت خود را برداشته اید ، اما اگر در ساحل قدم می زنید یا با دیگران صحبت می کنید ، دوباره آن را باز کنید.

وی گفت: "چالش سواحل این است که ما هرگز مجبور نشده ایم جریان را از این طریق مدیریت کنیم." "ما ممکن است نیاز داشته باشیم که خطوطی را برای پیاده روی و پیدا کردن نقاط ایجاد کنیم. آنها باید در گروه هایی که با آنها سفر کرده اند بمانند تا با خیال راحت این کار را انجام دهند."

استخرهای شنا

برخی از استخرهای بزرگ جامعه کل فصل ۲۰۲۰ خود را لغو کرده اند ، بنابراین قبل از رفتن ، در دسترس بودن را بررسی کنید. برای جلوگیری از شیوع احتمالی عفونت ممکن است استخرهای همسایگی این هفته بسته باشند ، و دیگران قبل از بازگشایی در انتظار بازرسی هستند زیرا برای فعالیت نیاز به تصویب ایالت و ایالت دارند. امن ترین گزینه یک استخر حیاط خلوت با گروه کمی از مردم است.

Sexton گفت ، این استخرها تا زمانی که کلر ، برم و سایر مواد شیمیایی به درستی کالیبره شوند ، در نظر گرفته می شوند ، زیرا ویروس از طریق آب منتقل نمی شود. مناطق اطراف استخر – مانند نرده ها ، صندلی ها و دو طرف استخر – با این حال ، سطوح "لمسی بالا" هستند که می توانند ذرات ویروس داشته باشند. مشابه فعالیتهای فوق ، وقتی افراد بیشتری در این منطقه حضور دارند ، خطر افزایش می یابد و وقتی با همان گروهی هستید که در طول قرنطینه دیده اید ، خطر کاهش می یابد.

"هنوز هم ، مراقب باشید. این مسئله می گوید که جمعیت چقدر بزرگ است و شما از سایر مردم تا چه اندازه فاصله دارید. " "این زمان خوبی برای بازی واترپلو یا والیبال نیست ، جایی که با همان اشیاء دست می زنید."

مسافرت رفتن

سفر هنوز هم باید تا حد ممکن محدود باشد ، اما اگر لازم باشد ، با دیگران که در خانه شما نیستند ، کارپول نکنید. به ویژه سفر در مسافت طولانی می تواند به دلیل تهویه نامناسب و تعامل با دیگران هنگام توقف بنزین ، غذا یا حمام متوقف شود. دست های خود را بعد از پمپ بنزین بشویید و در صورت نیاز به داخل ، ماسک خود را بپوشید. به جای اینکه از گزینه های غذایی صرف شام بخورید ، بخواهید رانندگی کنید.

آلن گفت: "درست مثل اینکه شما بدون تلفن یا کیف پول از خانه خارج نمی شوید ، نباید از خانه بدون ماسک خارج شوید." "اگر از دیگران جدا هستید ، درست است که ماسک را به سمت پایین بکشید ، اما اگر در فروشگاه دیگران هستید ، باید آن را بپوشید."

حمل و نقل عمومی همچنین خطرات احتمالی را برای عبور افراد از مسیرها و استفاده از سطوح لمسی مانند نرده ، درب و دکمه ها نشان می دهد. به عنوان مثال ، در یک آسانسور ممکن است یک قلم را در جیب پشت خود داشته باشید تا دکمه ها را فشار دهید ، و سپس قسمت در معرض را ببندید و بعداً آن را تمیز کنید.

چی گفت: "ماسک بپوشید ، و از نظر ایده آل ، دستکش نیز داشته باشید." "در صورت نیاز به گرفتن تلفن ، کارت شناسایی یا کارت اعتباری ، می توانید یک دستکش" کثیف "برای سطوح و یک دست تمیز داشته باشید."

هتل و اجاره تعطیلات

اگر می خواهید به یک شب سفر کرده و بمانید ، ابتدا در دسترس بودن را بررسی کنید. به عنوان مثال ، برخی از اجتماعات توچال ممکن است دسترسی به غذا و خدمات را کاهش داده باشد. نگرانی های سلامتی خود را نیز در نظر بگیرید – اگر در طول سفر علائمی را تجربه کرده و بیمار شوید ، آیا می توانید به پزشک یا بیمارستان دور از خانه مراجعه کنید؟

بعد ، درباره پروتکل های نظافت و ایمنی سؤال کنید. اگر با یک مهمان چند نفر در یک ساختمان اقامت دارید ، بپرسید که مسافت فیزیکی چگونه کار می کند و نحوه برخورد وعده های غذایی چگونه است. اگر هر گونه سوال یا نگرانی از ذهن شما عبور می کند ، دریغ نکنید که از آنها بپرسید.

آلن گفت: "ما هنوز در مراحل اولیه این بیماری همه گیر هستیم و زمان آن نیست که نگهبان خود را سرپا نگه داریم." "اگرچه ما به جایی رسیده ایم که آماده تغییر هستیم ، اما برای مدیریت موثر این کار هنوز به سیستم هایی نیاز داریم."

بعداً این تابستان

برنامه های تعطیلات آینده ، مانند چهارم ژوئیه ، باید براساس روند تعداد موارد COVID-19 طی هفته های آینده باشد. Sexton گفت ، در حال حاضر ، همین توصیه در مورد دوری ، شستن دست و پوشیدن ماسک صورت صدق می کند. برای کاهش خطر انتقال ، با تعداد کمی از مردم وقت بگذارید و بر اساس عوامل خطر منطقه ای ، محلی و شخصی ، ارتباطات اجتماعی خود را به آرامی افزایش دهید.

در اخبار خوب ، اماکن در فضای باز ، سواحل و پارک ها ممکن است در اواخر تابستان امسال سیاست های بهتری برای تنظیم پارکینگ ، مسافت ، ماسک و بهداشت دست انجام دهند. اگرچه تا آن زمان ، کارشناسان بهداشت عمومی برای ملاقات با دیگران و دوباره معاشرت ، برنامه ای آهسته و تدریجی را توصیه می کنند.

آلن گفت: "ما باید این مسئله را به عنوان یک امتیاز و شخصی که می تواند و باید سریعاً احیا شود ، مشاهده کنیم." "این وظیفه ما است که وظیفه خود را انجام دهیم ، در غیر این صورت ما به جایی که در دو ماه گذشته بودیم باز خواهیم گشت."

منابع

CDC ، "چگونه COVID-19 پخش می شود."

جوزف آلن ، کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ ۱۹ ماه مه.

Chunhei چی ، مصاحبه در تاریخ ۲۰ ماه مه.

Marybeth Sexton ، مصاحبه در تاریخ ۲۰ ماه مه.

© ۲۰۲۰ WebMD، LLC. کلیه حقوق محفوظ است.

(برچسب ها ToTranslate) coronavirus (t) همه گیر (t) covid-19 (t) روز یادبود (t) کمپینگ (t) سواحل (t) استخرهای شنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.