اگر مادر چاق باشد ، COVID می تواند بارداری را پیچیده کند

اگر مادر چاق باشد ، COVID می تواند بارداری را پیچیده کند

اما ، وی گفت ، نمی تواند حس شیوع شدید COVID-19 را در بین زنان باردار در جمعیت عمومی حس کند.

از ۴۶ زن بارداری که آزمایش SARS-CoV-2 را مثبت کردند ، کروناویروس ناشی از COVID-19 ، ۴۳ به دلیل داشتن علائم مورد آزمایش قرار گرفتند. تقریباً ۱۵٪ مشکل تنفسی داشتند که آنها را در بیمارستان فرود آورد.

آدامز والدورف گفت: "این ۱ از ۸ است" که از نظر من زیاد است. "

او توضیح داد که بارداری خود به نوعی استرس را به ریه ها وارد می کند. اگر زنی نیز چاق باشد یا وضعیت سلامتی زیرین مانند آسم داشته باشد ، این فشار روانی را بیشتر می کند.

سوال بزرگ دیگر این است که آیا داشتن COVID-19 در دوران بارداری می تواند بر کودک تأثیر بگذارد. از زنان حاضر در این گزارش ، هشت مورد در طول دوره مطالعه زایمان کردند. این شامل دو زن بود که برای رفع مشکلات تنفسی خود ، بخشی از سزارین داشتند.

آدامز والدورف اظهار داشت که این بیماری می تواند بر زمان زایمان تأثیر بگذارد.

لنگن افزود ، خطر انتقال ویروس به جنین یک منطقه تحقیقاتی "هنوز در حال تحول" است.

هفته گذشته ، پزشکان کانادایی از نوزاد متولد شده گزارش دادند که احتمال دارد در حالی که هنوز در رحم است ، به کرونا ویروس آلوده شود. خبر خوب این است که نوزاد سالم به دنیا آمده است و COVID-19 را ایجاد نکرده است.

در حال حاضر ، آدامز والدورف گفت که زنان باردار باید اقدامات لازم را برای محافظت در برابر عفونت انجام دهند: تا حد امکان در خانه بمانید ، هنگام بیرون آمدن ، مسافت اجتماعی را تمرین کنید و مرتباً دست ها را بشویید.

وی همچنین توصیه کرد که زنان در صورت امکان از ویزیت های پزشکی از راه دور استفاده کنند ، به خصوص اگر چاق باشند یا شرایط بهداشتی و اساسی دارند.

در مورد زایمان در میان همه گیر ، لانژ گفت که بیمارستان ها "برای تأمین امنیت زایمان و زایمان بسیار تلاش می کنند."

برخی از جمله دانشگاه واشنگتن نیز هنگام ورود به زایمان در حال غربالگری زنان برای SARS-CoV-2 هستند.

ماه گذشته ، پزشکان دو بیمارستان در شهر نیویورک – مرکز مرکز شیوع ایالات متحده – درمورد یافته های اولیه خود گزارش دادند: آزمایشات نشان داد که از ۷ زن که بین ۲۲ مارس و ۴ آوریل زایمان کرده اند ، ۱ مورد از عفونت کروناویروس بوده است. اما اکثر آنها – ۸۸٪ – علامتی نداشتند.

[برچسب ها ToTranslate] حاملگی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.