WHO پیش بینی COVID را در آفریقا سنگین خواهد کرد

WHO پیش بینی COVID را در آفریقا سنگین خواهد کرد

توسط رابرت پراید

خبرنگار HealthDay

سه شنبه ، ۲۱ مه ۲۰۲۰ (اخبار HealthDay) – پیش بینی مدل سازی جدید بدون وجود اقدام سریع ، کورو ویروس جدید می تواند تا یک چهارم میلیارد نفر از مردم در آفریقا را در سال اول رنج بکشد و ۱۹۰،۰۰۰ جان خود را از دست دهد.

مطالعه سازمان بهداشت جهانی می گوید ، حداکثر ۵٫۵ میلیون نفر می توانند در بیمارستان بستری شوند ، ۱۴۰،۰۰۰ نفر می توانند COVID 19 شدید داشته باشند و ۸۹،۰۰۰ بیمار بدحال باشند.

پیش بینی – به رهبری نویسنده همفری کاراماگی ، از دفتر WHO در برزاویل ، جمهوری کنگو – برای انتشار در مجله BMJ Global Health پذیرفته شده است.

این مطالعه میزان قرار گرفتن در معرض پایین تر و گسترش آهسته تر تاج ویروس جدید در آفریقا را نسبت به سایر مناطق جهان پیش بینی می کند. همچنین پیش بینی می شود که تعداد موارد مرگ و میر شدید COVID-19 کمتر از سایر مناطق ، از جمله ایالات متحده و اروپا باشد.

با این حال ، افزایش مرتبط با مراقبت در بیمارستان ، منابع کمیاب را برای مشکلات عمده بهداشتی در آفریقا – مانند HIV ، سل ، مالاریا و سوء تغذیه – منحرف می کند و این باعث می شود تأثیر تاج ویروس جدید بدتر شود.

محققان همچنین خاطرنشان کردند که آزمایشهای محدود و تستهای تشخیصی و سیستمهای نظارت و جمع آوری ضعیف ، به ویژه در مناطق روستایی ، پاسخگویی مؤثر به خدمات بهداشتی آفریقا را دشوارتر می کند.

کراماگی و همکارانش گفتند که در مقایسه با سایر کشورها ، کروناویروس می تواند در آفریقا طولانی تر بماند ، احتمالاً برای چند سال.

آنها در نشریه خبری ژورنالی گفتند: "این چالش های ظرفیت سیستم ، لزوم اطمینان از موفقیت اقدامات مهارکننده را برای جلوگیری از لزوم اقدامات کاهش دهنده برجسته می کند ، که با وجود موارد نسبتاً کمتر در منطقه انتظار می رود ، اما اجرای آن دشوار خواهد بود."

آنها افزودند: موفقیت اقدامات مهار مانند ردیابی تماس ، جداسازی ، شستن دست و مسافت جسمی بسیار مهم است.

محققان از ۴۷ کشور جهان در منطقه آفریقا WHO خواستند ظرفیت بیمارستان را برای رفع این تهدید گسترش دهند.

اخبار WebMD از HealthDay

منابع

منبع: BMJ بهداشت جهانی ، انتشار خبر ، ۱۵ مه ۲۰۲۰

کپی رایت © ۲۰۱۳-۲۰۲۰ HealthDay. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      ویروس covid (t) همه گیر (t) آفریقا (t).

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.