نیازهای تهویه دهنده آسم در بزرگسالان جوان

نیازهای تهویه دهنده آسم در بزرگسالان جوان

توسط استیون راینبرگ

خبرنگار HealthDay

چهارشنبه ، ۲۰ مه ۲۰ (اخبار HealthDay) آسم های جوان تا میان سال که برای COVID-19 بستری هستند ، احتمالاً در بیمارانی که بدون آسم در بیمارستان هستند ، در دستگاه تهویه مطبوع قرار دارند.

محققان گزارش دادند ، بیماران مبتلا به آسم که بین ۲۰ تا ۵۹ سال سن داشتند ، به یک دستگاه تهویه هوا نیاز داشتند تا ۵ روز بیشتر در تنفس از بیماران فاقد آسم در آن گروه سنی کمک کند.

"در بین بیمارانی که علائم تنفسی شدیدی ایجاد کرده اند که نیاز به لوله گذاری دارد (استفاده از دستگاه تهویه) ، آسم با مدت زمان لوله گذاری به میزان قابل توجهی طولانی تر در گروه جوانتر از بیماران که ظاهراً یک دوره بیماری بهتر از بیماران بالای ۶۵ سال دارند ، همراه بود. "گفت: نویسنده پیشرو دکتر محبوبه مهدوی نیا. وی رئیس آلرژی و ایمونولوژی در گروه داخلی داخلی در مرکز پزشکی دانشگاه راش در شیکاگو است.

مهداوین نیا در انتشار خبرهای بیمارستان گفت: یافته های ما نشان می دهد که افراد جوان مبتلا به آسم ممکن است نیاز به توجه بیشتری داشته باشند ، زیرا می توانند نارسایی مداوم ریوی را با عفونت COVID-19 ایجاد کنند و منجر به طولانی مدت تهویه مکانیک شود.

برای مطالعه ، تیم تحقیق ۹۳۵ بیمار مبتلا به COVID-19 را مورد بررسی قرار دادند. از این تعداد ، ۲۴۱ نفر مبتلا به آسم بودند.

محققان دریافتند که آسم در بیماران ۱۸ تا ۶۴ ساله باعث ایجاد بار بیشتر در ونتیلاتور شده است ، اما این افراد ۶۵ ساله و بالاتر نیستند. اقامت بیمارستان نیز طولانی تر بود.

با این حال ، آسم با خطر بیشتری از مرگ زودرس یا سندرم زخم تنفسی حاد مرتبط نیست.

مهداوی نیا گفت: "ما دریافتیم که آسم و چاقی در بیماران COVID-19 به هم متصل هستند ، به این معنی که چاقی همراه با آسم یک بیمار را در معرض خطر قابل توجهی قرار می دهد."

با این حال محققان دریافتند که آسم به تنهایی پیش بینی کننده زمان طولانی تری است که در یک دستگاه تهویه هوا صرف می شود.

این گزارش در تاریخ ۱۴ مه در مجله آلرژی و ایمنی شناسی بالینی: در عمل منتشر شد.

اخبار WebMD از HealthDay

منابع

منبع: مرکز پزشکی دانشگاه راش ، انتشار خبر ، ۱۵ مه ۲۰۲۰

کپی رایت © ۲۰۱۳-۲۰۲۰ HealthDay. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      (tagsToTranslate) covid-19 (t) coronavirus (t) pandemic (t) ventilators (t) آسم (t) عارضه کوبی (T) عفونت تنفسی

Rate this post

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.