۱ در ۵ بیمار بستری در NYC COVID که نیاز به ICU دارند

۱ در ۵ بیمار بستری در NYC COVID که نیاز به ICU دارند

چهارشنبه ، ۲۰ مه ۲۰۲۰ (اخبار HealthDay) – طبق یک جدید ، بیش از یک پنجم بیماران بستری COVID-19 بستری در شهر نیویورک دارای بیماری بحرانی هستند و نزدیک به ۸۰٪ از بیماران مبتلا به بحرانی که به آنها کمک می کند نیاز به دستگاههای تهویه مطبوع دارند تا بتوانند در تنفس کمک کنند. مطالعه.

محققان گفتند که این یافته ها پیامدهای مهمی برای بیمارستان های ایالات متحده به ویژه نیاز به آماده سازی برای تعداد زیادی از بیماران مبتلا به COVID-19 که نیاز به مراقبت های ویژه دارند ، دارند. این مطالعه در تاریخ ۱۹ ماه مه در مجله The Lancet منتشر شد.

از ژانویه ، ایالات متحده بیش از ۱٫۵ میلیون مورد COVID-19 و بیش از ۹۰،۰۰۰ فوت را تأیید کرده است.

وی گفت: "اگرچه طیف بالینی بیماری در گزارشات از چین و ایتالیا مشخص شده است ، اما تاکنون درک دقیقی از چگونگی این ویروس بر بیماران مبتلا به بحرانی در ایالات متحده محدود شده است و فقط گزارش های مربوط به تعداد کمی از موارد محدود شده است." -هیار دکتر ناتالی ییپ ، استادیار پزشکی در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک.

ییپ در انتشار خبرنامه ای گفت: "مطالعه ما با هدف شناسایی عوامل خطر مرتبط با مرگ در بیماران مبتلا به COVID-19 بیمار مبتلا به بحرانی در یک بیمارستان در ایالات متحده انجام شد."

برای این مطالعه ، محققان داده های مربوط به ۱۱۵۰ بزرگسال مبتلا به COVID-19 را که آزمایشگاه تأیید شده اند ، بررسی کردند که بین ۲ مارس و ۱ آوریل در دو بیمارستان منطقه نیویورک بستری شدند و حداقل ۲۸ روز از آنها پیروی کردند.

از این بیماران ، ۲۲٪ بیمار شدید بودند و نیاز به معالجه در بخش مراقبت های ویژه یا وابستگی زیاد داشتند. شایع ترین علائم گزارش شده تنگی نفس ، تب ، سرفه ، درد عضلانی و اسهال بود.

هفتاد و نه درصد از بیماران مبتلا به بیماری بحرانی ، برای تنفس به ونتیلاتور احتیاج داشتند. آنها به طور متوسط ​​۱۸ روز در ونتیلاتور بودند. دامنه ۹ تا ۲۸ روز بود.

سی و یک درصد از بیماران مبتلا به بیماری بحرانی آسیب کلیوی شدید ایجاد کرده اند و برای پشتیبانی از عملکرد کلیه مانند دیالیز نیاز به درمان دارند.

تا ۲۸ آوریل ، ۳۹٪ از بیماران مبتلا به بیماری بحرانی جان خود را از دست داده بودند. ۳۷٪ هنوز در بیمارستان بستری بودند و ۲۳٪ زنده مانده بودند و مرخص شده بودند.

دو سوم بیماران مبتلا به بیماری بحرانی مرد بودند. بیماری بحرانی در بیماران مسن شایع تر بود (میانگین سنی: ۶۲ سال ، یعنی نیمی از افراد مسن تر ، نیمی جوان تر). در حدود ۱ در ۵ بیمار مبتلا به بحران زیر ۵۰ سال بودند.

(tagsToTranslate) covid (t) ICU (t) coronavirus (t) ونتیلاتور (T) ویروس همه گیر (t)

Rate this post

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.