آیا نتایج آنتی بادی COVID-19 بسیار خوش بینانه است؟

آیا نتایج آنتی بادی COVID-19 بسیار خوش بینانه است؟

آنچه پزشک شما در Medscape.com می خواند:

۱۸ مه ، ۲۰۲۰ – Medscape از متخصصان برتر خواسته است تا بیشترین سؤالات علمی راجع به COVID-19 در نظر بگیرند. برای اطلاعات بیشتر شیرجه های داده COVID-19 بارها و بارها مراجعه کنید.

علاقه زیادی به نتایج حاصل از آزمایش آنتی بادی وجود دارد به این امید که این ممکن است شدت واقعی را منعکس کند و بتواند دقیقاً همانند بسیاری از افراد قبلاً آلوده شده و ایمنی بدن را کاهش دهد.

اما در ابتدا باید بدانیم که آزمایش ها می تواند تفاوت بین کسی که COVID-19 داشته و کسی که یکی از بتاکارونوویروسهای دیگر را داشته باشد ، بیان کند. دریافت این اشتباه برای درک ایمنی در جمعیت بد است و برای یک فرد فاجعه بار است.

اگر فکر می کنید آزمایش خوبی دارید ، همانطور که دیلان موریس گفته است ، روش استفاده از آن تست برای آگاهی از ایمنی جمعیت ، رفتن به جایی است که بیماری زیادی در آن دیده شده و بخش زیادی از آن نیز آلوده شده است. به لومباردی یا شهر نیویورک فکر کنید. ووهان اکنون سیب زمینی کوچک است.

این مسئله شما را از چیز مهمی اطمینان می دهد: اینکه برای گرفتن نمونه ای تصادفی در معرض کافی قرار خواهد گرفت تا افرادی را که علامت ، خفیف و یا به شدت بیمار (و بیایید مردگان را فراموش نکنیم) به اسارت بکشد به اندازه کافی بزرگ باشد که بتوانیم نسبت را دقیقا تخمین بزنیم. از هر.

در مقابل ، مطالعات کوچکتر در جاهایی که فعلاً فعالیت کمی COVID-19 دارند ، مانند کالیفرنیا ، با این مشکل روبرو خواهند شد که انتظار می رود در درجه اول این سیگنال ضعیف تر باشد. تعداد کمتری برای تخمین دقیق سخت است. نمونه برداری مغرضانه از طریق رسانه های اجتماعی به شما کمک نخواهد کرد.

همچنین ، اگر نمونه شما غیر تصادفی است ، احتمالاً شما در حال انجام علوم مفید جهت درک این سوال نیستید. شما افرادی را که کار واقعی انجام می دهند مشغول پیاده روی ها هستید.

در اینجا یک آزمایش بوی ساده وجود دارد. ما می دانیم که شیوع این ویروس منجر به فشار شدید به مراقبت های بهداشتی می شود. اگر یک مطالعه حاوی مقادیر زیادی از ایمنی جمعیت بدون بیماری زیاد باشد ، باید بپرسیم که چرا این بیماری همه گیر از نظر جادویی نسبت به سایر مناطق متفاوت است.

ادامه داد

سرانجام ، ما نمی توانیم از این واقعیت غافل شویم که مطالعات نادرست طراحی شده و شیوه گزارش همه آنها در یک جهت ، که می گوید مصونیت بیشتری در جمعیت برای هزینه های کمتر در زندگی وجود دارد. این خطرناک است نمی دانم دلایل آن چیست. شاید تفکر آرزو باشد. اما ویروس بدون در نظر گرفتن ادامه خواهد یافت. به مطالعه شما اهمیتی نمی دهد ، چه خوب طراحی شده باشد یا نه. به یاد داشته باشید: طبیعت را نمی توان فریب داد.

من معتقدم که تعداد بسیار زیادی از موارد بی دلیل و بیماری بسیار خفیف وجود دارد. من فقط فکر نمی کنم به اندازه این مطالعات ادعا کند. یک جواب واقعی در آنجا وجود دارد ، و ما هنوز منتظر آن هستیم. # سرووسوینو. اما آن را خوب کنید.

بیل هاناژ استاد دانشکده در مرکز دینامیک بیماریهای واگیردار در گروه اپیدمیولوژی دانشکده بهداشت عمومی هاروارد T. H. Chan است. وی در تکامل پاتوژن تخصص دارد. او را در توییتر دنبال کنید.

اخبار پزشکی Medscape

© ۲۰۲۰ WebMD، LLC. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      . (tagsToTranslate) Coronavirus (t) 2019 Novel Coronavirus (t) 2019-nCoV (t) coronavirus Wuhan (t) coronavirus Human HKU1 (t) coronavirus انسانی OC43 (t) HCoV-OC43 (t) coronavirus انسانی ۲۲۹E (t) HC -229E (t) همه گیر (T) اقامت (T) سرولوژی (t) آزمایش COVID-19 (آزمون t) Coronavirus

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.