سفارشات در خانه بمانید و با پخش کندتر COVID-19 در ارتباط باشید

سفارشات در خانه بمانید و با پخش کندتر COVID-19 در ارتباط باشید

آنچه پزشک شما در Medscape.com می خواند:

۱۵ مه ، ۲۰۲۰ – از آنجا که بسیاری از ایالت ها اقدامات از راه دور اجتماعی خود را باز کرده و اقتصاد خود را باز می کنند ، دو مطالعه نشان می دهد که سفارشات دولت در خانه تأثیر بسزایی در کاهش سرعت انتشار COVID-19 داشته است.

مطالعه ای که امروز در ژورنال انجمن پزشکی آمریکا منتشر شد ، تفاوت قابل توجهی در رشد تعداد موارد COVID-19 بین مناطق مرزی در ایلینویز ، که نظم اقامت در خانه و آیووا را دارد ، نشان داد که چنین نیست. مطالعه دیگر ، که در ۱۴ ماه مه در امور بهداشت و درمان منتشر شد ، میزان میزان سفارشات پناهگاه در مکان را کاهش داده است که ویروس را در مقایسه با سایر اقدامات از راه دور اجتماعی کاهش داده است.

مطالعه JAMA ، که از یک رویکرد مقطعی با طراحی تفاوت در تفاوت ها استفاده کرده است ، تغییرات روزانه در موارد COVID-19 را در هر ۱۰،۰۰۰ ساکن در هشت ایالت ایووا که در ایالت ایلینوی هم مرز است با کسانی در هفت ایالت ایلینویز که با آیووا قبل و بعد از آن هم مرز هستند مقایسه کرد. ۲۱ مارس ، هنگامی که ایلینویز دستور اقامت در خانه را صادر کرد. آیووا یکی از پنج ایالتی است که ترتیب سفارش در خانه را ندارد.

نرخ مورد در هر ۱۰،۰۰۰ نفر از ساکنان قبل از دستور ایلینویز در مناطق مرزی هر دو ایالت مشابه بود. پس از شروع سفارش ، تعداد پرونده ها با سرعت بیشتری در آیووا و آهسته تر در ایلینویز افزایش یافت.

طی ۱۰ ، ۲۰ و ۳۰ روز پس از تصویب دستورالعمل اقامت در خانه در ایلینویز ، اختلاف موارد بین این دو منطقه به ترتیب ، برای هر ۱۰،۰۰۰ نفر از ساکنان ۱۰٫۵۱ − بود (P <.001) ، در هر ۱۰،۰۰۰ ۱۵٫۱ − ساکنان (۰٫۰۲ = P) و ۷/۴ ۱ در هر ۱۰،۰۰۰ نفر (۰۲/۰ = P).

محققان تخمین می زنند که ممکن است بعد از ۱ ماه بدون دستور اقامت در خانه ، ۲۱۷ مورد اضافی در مناطق مرزی آیووا رخ داده باشد. به گفته آنها ، این تخمین از موارد اضافی ، ۳۰٫۴٪ از ۷۱۶ مورد کل در مناطق آیووا را تا آن تاریخ نشان می دهد.

این حد بالایی از اختلاف احتمالی در مواردی است که نظم اقامت در منزل در آیووا ، جورج وهبی ، دکترا ، استاد اقتصاد اقتصاد و تحقیقات خدمات بهداشتی در دانشگاه آیووا و یکی از نویسندگان این مطالعه انجام شده است. به Medscape Medical News گفت. وی هشدار داد که "عدم اطمینان زیادی در شواهد وجود دارد. عوامل دیگر می توانستند بازی کنند."

. (tagsToTranslate) Coronavirus (t) 2019 Novel Coronavirus (t) 2019-nCoV (t) coronavirus Wuhan (t) coronavirus Human HKU1 (t) coronavirus انسانی OC43 (t) HCoV-OC43 (t) coronavirus انسانی ۲۲۹E (t) HC -229E (t) آیووا (t) اقامتگاه ایلینوی (t) اقامت های بسته (t) پرداخت مبتنی بر اپیزود (t) پرداخت اپیزود (t) اپیزود پرداخت (t) قسمت پرداخت هزینه اپیزود (t) نرخ مورد (t) شواهد- نرخ بر اساس نرخ (t) پرداخت جهانی همراه (t) پرداخت جهانی (t) قیمت گذاری بسته (t) قیمت گذاری بسته بندی شده (T) اقتصاد مراقبت های بهداشتی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.