هشدار تست FDA ، پروژه واکسن 'سرعت پیچ'

هشدار تست FDA ، پروژه واکسن 'سرعت پیچ'

آنچه پزشک شما در Medscape.com می خواند:

۱۵ مه ، ۲۰۲۰ – در اینجا داستانهای coronavirus ویرایشگرهای Medscape در سراسر جهان فکر می کنند که باید امروز درباره آن بدانید:

هشدار FDA در مورد صحت تست سریع در حال حاضر Abbott ID

داده های اولیه حاکی از آن است که آزمایش سریع ابیات آزمایشگاه های ابوت برای COVID-19 ، که گفته می شود از کارمندان کاخ سفید استفاده می کند ، ممکن است نتایج منفی کاذب داشته باشد ، گفت: اداره غذا و داروی ایالات متحده (FDA) اواخر روز پنجشنبه در هشدار گفت.

آژانس گفت ، تاکنون ، FDA 15 گزارش عوارض ناخواسته راجع به آزمون Abbott ID NOW دریافت کرده است که نشان می دهد برخی از کاربران نتایج منفی نادرست را دریافت می کنند ، و آژانس مذکور اظهار داشت ، و برخی از مطالعات موضوع دقت را با آزمایش مشخص کرده اند. آژانس در حال بررسی است که آیا این می تواند به دلیل انواع سواب یا وسایل حمل و نقل ویروسی مورد استفاده باشد.

یک مقام FDA در بیانیه هشدار گفت: "این آزمایش هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد و می تواند بسیاری از موارد مثبت را در عرض چند دقیقه به درستی تشخیص دهد. ممکن است نتایج منفی با آزمایش مولکولی مجاز با حساسیت بالا تأیید شود."

جزئیات مربوط به پروژه واکسن 'Speed ​​Operation Speed'

تحت ابتکار عمل به نام "عملیات پیچش سرعت" ، جمعی از مقامات فدرال ، دانشمندان و شرکتهای دارویی این چالش را دارند که تا پایان سال یک واکسن کروناویروس ایجاد کنند.

این تیم شامل رهبران مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، FDA ، مؤسسات ملی بهداشت ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) و وزارت دفاع است. رئیس جمهور دونالد ترامپ بعد از ظهر جمعه در یک نشست خبری در مورد جزئیات این ابتکار صحبت کرد.

کارشناسان بهداشت عمومی پیش بینی کرده اند که واکسن کورو ویروس می تواند ۱۲ تا ۲۴ ماه طول بکشد تا تولید شود. هدف از عملیات Warp Speed ​​کاهش زمان بندی با تهیه همزمان فرآیندهای تولید و توزیع است تا شرکت های دارویی بتوانند پس از تهیه فرمول ، ویال های واکسن را پر کنند. الکس آذر ، دبیر HHS گفت: طبق این دستورالعمل ، دستورات لازم برای تهیه لوازم وابسته به واکسن مانند گلدان های شیشه ای ، سوزن و سرنگ در این هفته صادر شده است.

سفارشات در خانه بمانید که با پخش کندتر همبستگی دارد

دو مطالعه نشان می دهد که سفارشات دولت در خانه در خانه تأثیر قابل توجهی در کاهش سرعت COVID-19 داشته است. یک نفر تفاوت قابل توجهی در رشد موارد COVID-19 بین مناطق مرزی در ایلینویز ، که ترتیب اقامت در خانه و آیووا است ، پیدا کرد که چنین نیست. دیگری اندازه گیری کرد که چه مقدار سفارشات پناهندگی در مکان باعث کاهش شیوع ویروس در مقایسه با سایر اقدامات از راه دور اجتماعی شده است.

. (tagsToTranslate) Coronavirus (t) 2019 Novel Coronavirus (t) 2019-nCoV (t) coronavirus Wuhan (t) coronavirus Human HKU1 (t) coronavirus انسانی OC43 (t) HCoV-OC43 (t) coronavirus انسانی ۲۲۹E (t) HC -229E (t) COVID-19 تست (t) Coronavirus Test (t) غربالگری پیشگیری (T) غربالگری (T) غربالگری (t) غربالگری ویروس (t) بیماری ویروسی (t) ما اداره غذا و دارو (t) دولت متحد غذا و دارو (t) fda (t) COVID-19 واکسن (t) Coronavirus واکسن (t) عوارض جانبی کلینیک واکسن

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.