برنامه های COVID-19 ویرانه های کره ای فارغ التحصیل دانشگاه فارغ التحصیل

برنامه های COVID-19 ویرانه های کره ای فارغ التحصیل دانشگاه فارغ التحصیل

آنچه پزشک شما در Medscape.com می خواند:

۱۶ مه ، ۲۰۲۰ – من به پزشکی مشکل نکردم. به درون آن دویدم.

بعد از ترم اول دانشگاه من مرخصی مرخصی را برای انجام خدمت سربازی با سپاه دریایی جمهوری کره گرفتم. در حین تمرین دویدن ، اغلب به آینده خود فکر می کردم. تمام این تفکرات باعث شد که من دورتر و سریعتر دویدم. سرانجام ، من خودم را به جراحات متعدد منتقل کردم.

خوشبختانه ، این آسیب ها باعث ایجاد کنجکاوی در بدن انسان ، تمرین ، تغذیه و فیزیولوژی شد. من تصمیم گرفتم به یک پزشک تبدیل شوم که بتواند بیماران را به فعالیت خود برگرداند. برای تحقق رویاهای خود می دانستم که به آموزش در ایالات متحده ، یکی از کشورهای پیشرو در زمینه پزشکی ورزشی نیاز دارم.

در زمانی که من امتحان صدور مجوز پزشکی ایالات متحده (USMLE) S را گرفته بودم
tep 1 و مرحله ۲ دانش بالینی (CK) و همچنین امتحانات لازم برای دریافت مجوز پزشکی کره ای ، من نزدیک به فرسودگی شغلی بودم. اما قبل از اینکه دوباره دویدم ، دیگر وقت استراحت نداشتم. این بار ، من در برابر گسترش تاج ویروس در سراسر جهان در حال مسابقه بودم.

بستن اما بدون امتحان …

در تاریخ ۱۳ مارس ، من از کره جنوبی به ایالات متحده آمدم تا امتحان USMLE Step 2 Clinical Skills (CS) را امتحان کنم. این قرار بود آخرین آزمایش من قبل از واجد شرایط بودن در صدور گواهینامه کمسیون آموزشی فارغ التحصیلان فارغ التحصیلان پزشکی خارجی (ECFMG) باشد ، الزامی برای فارغ التحصیلان پزشکی بین المللی (IMG) برای مطابقت با برنامه های اقامت آمریکا.

دانستن اینکه زمان خلاف من بود ، بلیط هواپیما را خریدم که فقط ۲ روز بعد از آن خارج شد. امتحان من برای ماه آوریل برگزار شده بود ، اما من امیدوار بودم که به ایالات متحده آمدم و به تاریخی که زودتر اعلام شده بود ، تسویه حساب کنم. من حتی اگر برنامه ریزی مجدد کار نکند ، من قصد داشتم که بمانم تا بتوانم امتحان بگیرم. پدر و مادرم خوشحال نبودند. نه تنها ویروسی در آن شیوع داشت بلکه آنها همچنین می خواستند قبل از آموزش اقامت من در خارج از کشور ، به همان اندازه که بتوانیم بگذرانیم.

هنگام فرود آمدن در فرودگاه آتلانتا ، نگران شدم که مأمور مهاجرت ورود من را ممنوع کند. در آن زمان بیشتر و بیشتر کشورها کره ای ها را امتناع می کردند. وقتی گذشت ، احساس تسکین احساس کردم. تلفن همراه خود را روشن کردم و وارد وب سایت ECFMG شدم. من از ماه فوریه ، من هرگونه تغییر – روز و شب – را با دقت کنترل می کردم. آخرین بروزرسانی دقیقاً قبل از اینکه تلفن همراهم را در حالت هواپیما قرار دهم. همه چیز هنوز ادامه داشت وقتی وارد آتلانتا شدم ، آخرین اخبار را خواندم: "مراکز تست بسته خواهد شد." آه of تسکین من به آهی از اندوه تبدیل شد. هرچه سریع حرکت می کردم کوراو ویروس سریعتر بود.

ادامه داد

چند روز بعد ، سفارت آمریکا اعلام کرد که صدور ویزا را تا اطلاع ثانوی متوقف می کند. این یک فرصت دیگر را در معرض خطر قرار داده است. من از تابستان امسال به پذیرش برنامه کارشناسی ارشد بهداشت عمومی (MPH) در دانشگاه هاروارد پذیرفته شده بودم و در مورد فرصت های تحقیق با اساتید ارتباط برقرار کرده بودم. یکی از دلایلی که من خیلی سخت کار کردم تا مرحله ۱ و ۲ CK را قبل از فارغ التحصیلی تمام کنم ، این بود که بتوانم روی آن تحقیق تمرکز کنم. بسیاری از IMG ها یک یا دو سال فاصله دارند تا بتوانند برای انجام تعهدات مربوط به مؤسسات خود و شرکت در ناظران در بیمارستان های ایالات متحده ، این امتحانات را بگذرانند. من موفق شده بودم بیشترین تعهدات را از قبل انجام دهم. ناگهان تمام تلاش من بیهوده بود.

آینده نامعین است

من دو هفته در ایالات متحده آمریکا کار کردم به معنای واقعی کلمه غیر از دریافت خبرهای دلهره آور پس از اخبار دلخراش. همایش هایی که امیدوارم در آن شرکت کنم لغو شد. قرار بود ارائه تحقیق من در CV را تقویت کنم. مشاهدات بعدی من لغو شد این افراد به من کمک می کردند تا تجربه بالینی در ایالات متحده را بدست آورم و روابطی را ایجاد کنم که منجر به توصیه نامه ها شود.

من در مورد مطابقت با برنامه اقامت آمریکا ناامید و ناامن شدم. من رد شدم و به کره برگشتم. من ۲ هفته دیگر تحت کنترل خود قرنطینه سختگیرانه دولت بودم. گیر افتادن در آپارتمان من ناامید کننده بود ، اما عدم اطمینان در مورد آینده من حتی خفه کننده تر بود.

مرکز آزمایش مرحله ۲ CS تعطیل خود را حداقل تا آگوست تمدید کرده است. با توجه به تماس غیرقابل اجتناب از انسان در طی امتحان ، ممکن است حتی بیشتر به تأخیر بیفتد. بعلاوه ، قرارهای تست CS مرحله ۲ برای فضاهای محدود بدنام نیستند و معمولاً حداقل ۳-۴ ماه قبل از آن پر می شوند. تعداد محققانی که نیاز به تغییر مجدد دارند به احتمال زیاد از نقاط موجود فراتر خواهد رفت. این روند حتی برای امتحانات IMG که به ویزا احتیاج دارند ، حتی پیچیده تر است. بسیاری از ما برای تأمین تاریخی که به ما اجازه می دهد مهلت های درخواست اقامت را ملاقات کنیم ، تلاش خواهیم کرد. ما به طور بالقوه باید از مسابقه بعدی چشم پوشی کنیم. من و دوستم این نگرانی ها را در مجله آموزش پزشکی کره ای بیان کردیم.

ادامه داد

حتی IMG هایی که برای مسابقه ۲۰۲۲ آماده می شوند تحت تأثیر قرار می گیرند. آنها ممکن است امسال نتوانند در هیچ تجربه بالینی یا فرصت های تحقیقاتی در ایالات متحده شرکت کنند. خدمات ویزا هنوز به حالت تعلیق در آمده است. برنامه MPH هاروارد تصمیم گرفته است که جلسات تابستانی از راه دور برگزار شود. من شک دارم که آموزش مجازی یا آنلاین بدون تجربه تحقیق در محل واقعی یکسان باشد. من به عنوان یک پزشک متخصص آکادمیک مشتاق ، این نگرانی بزرگ برای من است.

من می دانم که این پریشانی صادقانه هیچ چیزی در مقایسه با آنچه که کسانی که از COVID-19 و عزیزان گمشده تجربه کرده اند ، نیست ، اما عدم اطمینان هنوز نگران کننده است. به روزرسانی های مربوط به مرحله ۲ CS ادامه دارد اما تغییر زمان دوباره به تعویق افتاده است. با دانستن اینکه تابستان امسال قادر به دریافت ویزای F1 برای برنامه MPH نخواهم بود ، یک شغل به عنوان یک بیمارستانی پذیرفتم و به عنوان همکار تحقیقاتی در اینجا شروع به کار کردم. من می خواهم برای آینده خود یک "برنامه B" تهیه کنم ، اما با توجه به شرایط رو به رشد ، نمی دانم چه کاری می توانم واقع بینانه انجام دهم.

برخی امیدها همچنان باقی است. برخی از تخصص های خاص در حال حاضر نشان می دهد که برنامه های اقامت در نظر گرفتن الزامات کنار گذاشتن مانند مرحله ۲ CK / CS را در زمان درخواست و عقب ماندن مهلت ها در نظر می گیرد. همچنین ، در ۸ ماه مه ، USMLE اعلام کرد که در حال کشف روشهای مجازی برای اجرای مرحله ۲ CS است. این دلگرم کننده است ، اما هیچ بازه زمانی مشخصی ارائه نشده است.

با توجه به همه عواملی که در نظر گرفته می شود ، ما IMG عمدتا از تصویر خارج می شویم. ما اقلیت مخصوصاً آسیب پذیر در این هرج و مرج هستیم. صعود به سمت اقامت در ایالات متحده به عنوان IMG اکنون دشوارتر از همیشه است. شاید اگر کسی حداقل بتواند به ما اطمینان دهد که ما بخشی از برنامه هستیم ، به ما این امکان را می دهد که به این سمت ادامه دهیم.

Hyechang "HC" Rhim اخیراً از دانشکده پزشکی دانشگاه کره فارغ التحصیل شده است. او همچنین یک ویراستار کمک کننده برای نسخه کره ای World Runner's World است و برای تحقیقات خود در انجمن انگلیس ورزش و ورزش ورزش انگلیس در سال ۲۰۱۹ جایزه دریافت کرد.

اخبار پزشکی Medscape

© ۲۰۲۰ WebMD، LLC. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      . (tagsToTranslate) Coronavirus (t) 2019 Novel Coronavirus (t) 2019-nCoV (t) coronavirus Wuhan (t) coronavirus Human HKU1 (t) coronavirus انسانی OC43 (t) HCoV-OC43 (t) coronavirus انسانی ۲۲۹E (t) HC -229E (t) اقامت (t) حضور در (t) مسابقه (t) مسابقه روز (t) مسابقه مسابقه (t) مسابقه (دانشجویان) مسابقه (دانشجویان پزشکی) (t) انسان گرایی (t) آسیب (t) کارآموزی (t) کارورزی (t) کارورز (t) (دانشجویی) مدیریت زخم (T) فارغ التحصیل پزشکی خارجی (T) آموزش پزشکی (t) همه گیر (پزشکی) پزشکی ورزشی (T) USMLE (t) ایالات متحده پزشکی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.