ساکنین از فارغ التحصیل شدن دانشجویان پزشکی در توییتر کمک می کنند

ساکنین از فارغ التحصیل شدن دانشجویان پزشکی در توییتر کمک می کنند

آنچه پزشک شما در Medscape.com می خواند:

۱۶ مه ، ۲۰۲۰ – اخبار Coronavirus همه تاریک و عذاب نیست. در رسانه های اجتماعی این هفته ، ساکنین به دانشجویان فارغ التحصیل پزشکی ، وام داده اند ، یک پرستار هنگام مبارزه با ویروس در شیفت شب مشغول فعالیت بوده است ، و پدران در انتظار استقبال مجدد در برخی از اتاق های زایمان در انگلستان بودند.

توییتر برنامه Scoop In Residences را ارائه می دهد

انتخاب مکان برای گذراندن سالهای اقامت خود ، تصمیم گیری سختی برای پزشکان جدید است – حتی در بهترین زمانها. فاکتور COVID-19 و عدم امکان بازدید از موسسات یا مصاحبه حضوری و غیرممکن بودن آن در مرحله بعدی قرار گرفته است. هدف از کمک در این زمینه در توییتر بین ساکنان و متقاضیان آینده نگر است.

ولید ملکی ، پزشک فوریت های پزشکی توییتر ، گفت: "بگذارید موضوع را انتخاب کنیم / ساکنان برنامه های مختلف که مایل به پاسخ به سؤالات هستند و درباره برنامه / شهر بصیرت می دهند. اگر یک ساکن می خواهید از پاسخ دادن به #MedStudents و پاسخ دادن به RT استفاده کند ،"

اگر یک MS4 رو به افزایش است وارد # انرژی اضطراری ۱) نمی توانم سطح استرس را تصور کنم ، دور از حالت معکوس ، فصل مصاحبه در کارها ، امتحانات هیئت مدیره با تأخیر ۲) من اگر اینجا هستم که اگر بخواهید تهی شوید ، Qs دارید / نگرانی ها (DM me!) 3) به شما اجازه می دهد "دنباله مصاحبه" را به #MedStudentTwitter بیاورید

– سرگردان_ر | 𝙈𝙖𝙡𝙠𝙞 (wandering_er) 9 مه ۲۰۲۰

ده ها تن از ساکنان قبلاً موظف بودند مشاوره مفیدی ارائه دهند و به سؤالات دانشجویان پزشکی که برای اطلاعات داخل برنامه های اقامت مورد نظر خود گرسنه هستند پاسخ دهند. طبق دستور مکی ، ساکنان حقایق کلی به علاوه جزئیات در مورد شهر و ساکنان فعلی برنامه را ارائه می دهند. آنها همچنین از دانشجویان دعوت می کنند اگر می خواهند گفتگو را آغاز کنند یا سؤالات خاص تری بپرسند ، به آنها پیام دهند.

به نظر می رسد دانشجویان فارغ التحصیل رشته های پزشکی از این تلاش قدردانی می کنند.

یکی از دانش آموزان قدردانی توئیت کرد: "با افزایش MS4 می خواهید به EM بروید. همین جا از شما متشکرم …"

اگر یک MS4 رو به افزایش است وارد # انرژی اضطراری ۱) نمی توانم سطح استرس را تصور کنم ، دور از حالت معکوس ، فصل مصاحبه در کارها ، امتحانات هیئت مدیره با تأخیر ۲) من اگر اینجا هستم که اگر بخواهید تهی شوید ، Qs دارید / نگرانی ها (DM me!) 3) به شما اجازه می دهد "دنباله مصاحبه" را به #MedStudentTwitter بیاورید

– سرگردان_ر | 𝙈𝙖𝙡𝙠𝙞 (wandering_er) 9 مه ۲۰۲۰

پرستاران درگیر در میان COVID-19 می شوند

جیسون هایمس ، پرستار ثبت شده این سؤال را به دستیار معتبر پرستاری اشلی جنسن در اتاق استراحت بیمارستان اوماها متدیست در میان شیفت ۱۲ ساعته و شبانه خود ارائه داد.

هیمس براساس پستی در صفحه فیسبوک بیمارستان که بیش از ۳۰۰ لایک دریافت کرده است ، به طور مستقیم با بیماران COVID-19 در بخش مراقبت های پیشرفته برج شمالی کار می کند و جنسن به واحد کوتاه مدت در طبقه پنجم برج جنوبی اختصاص یافته است. به گزارش اوماها هرالد ، پس از آنکه گروهی از همکاران برای لحظه ای جنسن را منحرف کردند ، او چرخانده شد تا هیمس را با یک زانو پایین بیاورد ، با دست زنگ بزند و از او خواست که با او ازدواج کند.

ادامه داد

این پست به طور حتم در بین طرفداران صفحه محبوب بود که نظرات را با تبریک به زوج خوشبخت سرازیر کردند.

جنسن گفت: "اگر ما بتوانیم این مسئله را با هم حل کنیم و آن اضطراب ها را از طریق همه گیری با یکدیگر در میان بگذاریم."

پدرها در برخی از NICU انگلستان برمی گردند

"پدرها برگشته اند! پس از بحث و مذاکره بسیار ، ما خیلی خوشحالیم که پدرها را در بخش نوزادی خود برگشتیم! ما ۱ بازدید کننده بودیم که به معنای اوقات سخت برای والدین بود … همه احساس بهتری دارند!" دکتر مک ککنی ، دکتر ، نوزادان در NHS انگلستان لیدز در منطقه غربی یورکشایر این کشور است.

پدرها برگشته اند !! پس از بحث و مذاکره بسیار ، ما بسیار خوشحالیم که دیدن پدران در واحد نوزادی خود برگشتیم! ما ۱ بازدید کننده بودیم که به معنای اوقات سخت برای والدین بود …. همه احساس بهتری می کنند !!

– Liz McKechnie (Liz_McKechnie) 10 مه ۲۰۲۰

اگرچه کاربران توییتر سریع اظهار داشتند که پدران تازه متولد شده "بازدیدکننده" نیستند ، اما هیچ کس مخالف نبود ، این خبر خوشحال بود که پدران می توانند بار دیگر در تولد فرزندانشان سهیم باشند. در اوایل هفته جاری ، انگلیس اولین گزارش آزمایشی خود را برای سهولت در قفل شدن کرونور ویروس انجام داده است.

مادران انتظار در انگلیس ، به ویژه اقلیت های سیاه ، آسیایی و قومی ، در معرض خطر بالای عفونت کورو ویروس قرار گرفته اند ، همین امر باعث شده است که تعداد افراد مجاز در اتاق های کار افزایش یابد. سایر کشورها نیز محدودیت های مشابهی را وضع کرده اند. به عنوان مثال آلمان مدتی پدران را ممنوع اعلام کرد. استونی نیز چنین کرد. برخی از بیمارستان های نیویورک سیتی سعی در محدود کردن پذیرش پدران در هنگام زایمان داشتند اما وزارت بهداشت ایالتی پا به عرصه کار گذاشت و بیمارستان ها را موظف کرد تا یک فرد پشتیبان را در شرایط زایمان و زایمان اجازه دهند.

لیز نپورنت سردبیر اجرایی رسانه ها و رسانه های اجتماعی Medscape است. وی پیش از این در ABC News National و همچنین سایر رسانه های خبری مهم کار کرده بود. او در نیویورک سیتی مستقر است و می توان به آنجا رسید
          (ایمیل محافظت شده) یاlizzyfit در توییتر.

اخبار پزشکی Medscape

© ۲۰۲۰ WebMD، LLC. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      . (tagsToTranslate) اقامت (t) Coronavirus (t) 2019 Novel Coronavirus (t) 2019-nCoV (t) coronavirus Wuhan (t) coronavirus Human HKU1 (t) coronavirus انسانی OC43 (t) HCoV-OC43 (t) coronavirus Human 22 (t) HCoV-229E (t) دانش آموز (رسانه) رسانه های اجتماعی (t) تغذیه با شیر مادر (t) بیمارستان های شیردهی (t) بیمارستان ها (T) مراقبت های بستری (T) اضطراب (t) اضطراب (t) سرویس ملی بهداشت انگلستان (t) متحد خدمات بهداشت ملی پادشاهی (T) UK NHS (t) NHS (t) خدمات ملی بهداشت (t) مراقبت های ویژه نوزادان (T) Inten نوزادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.