از سرگیری جراحی ها ، بیمارستان های کششی

از سرگیری جراحی ها ، بیمارستان های کششی

توسط سرنا مکنیف

خبرنگار HealthDay

دوشنبه ، ۱ ژوئن ۲۰۲۰ (اخبار HealthDay) – برای ماه ها ، بیماری همه گیر کروناویروس بیمارستان ها را مجبور به جراحی های انتخابی به تأخیر انداخت زیرا پزشکان توجه خود را به معالجه بیماران COVID-19 معطوف کردند ، اما لکه های رویه های غیر فوریت در حال بازگشایی هستند.

متأسفانه ، دو گزارش جدید از محققان دانشگاه جان هاپکینز حاکی از آن است که با آمدن جراحی های مجدداً ، بیمارستان ها تا حد مجاز افزایش خواهند یافت.

دکتر امیت جین ، جراح ستون فقرات در هاپکینز و همکار نویسنده گفت: "حتی اگر تقاضای بیمار ۵۰٪ کاهش یابد که این تعداد عظیم است ، باز هم تقریباً ۴۰۰۰۰۰ مورد در ارتوپدی وجود خواهد داشت". یکی از گزارش ها

جین اضافه کرد: "بدون گسترش ظرفیت جراحی و قادر به ارائه دهندگان برای دیدن بیماران به روشی کارآمد ، این پدیده لیست انتظار می تواند بسیار واقعی باشد."

محقق و دانشیار هاپکینز ، تینگلونگ دای ، که همکار گزارشی را که پیش بینی می شد نتیجه جراحی های سرطان پوست پیش بینی شود ، هم افزایی این افزایش را به "اثر شبکه" تشبیه کرد. به عنوان مثال ، دای این ماه به دلیل نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض ویروس ، فرزند خود را به پزشک متخصص اطفال تأخیر انداخته است ، اما به محض این که دوستان و همسایگان وی شروع به فرستادن بچه های خود به کودکان ، به او گفتند که او ممکن است همین کار را انجام دهد.

محققان گفتند ، همزمان با پیش بینی افزایش تقاضا برای جراحی های انتخابی ، پروتکل های ایمنی COVID-19 جدید احتمالاً در بیمارستانها بیش از حد خواهد بود. برای اطمینان از مسافت اجتماعی ، اتاق های انتظار باید با ظرفیت کمتری نگهداری شوند. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیماران به مقادیر انبوه ماسک های بالینی و سایر تجهیزات محافظتی نیاز دارند ، که هنوز در برخی ایالات ایالات متحده از نظر مصرف برق کم است. قبل از انجام عمل جراحی ، بیماران باید از نظر کروناویروس آزمایش شوند.

محققان گفتند ، همزمان با تأخیر در جراحی های انتخابی ، شرایط بسیاری از بیماران فوری تر می شود.

مطالعه جین که اخیراً در ژورنال استخوان و جراحی مشترک منتشر شده است ، نشان داد که ممکن است بین جراحان ارتوپدی بین هفت تا ۱۶ ماه طول بکشد تا دوباره به انجام ۹۰٪ از جراحی های انجام شده با کارآیی قبل از همه گیری بپردازند. حتی در سناریوی خوش بینانه هفت ماهه ، مطالعه انجام شده در آنجا نزدیک به ۱ میلیون جراحی ارتوپدی با تأخیر خواهد بود.

ادامه داد

محققان توضیح دادند که مشروط بر اینکه معلولین جراحی از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مه انجام شود ، یک مشکل ثابت وجود خواهد داشت. پس از آنکه جراحان ارتوپدی به دلیل نیاز به پیروی از پروتکلهای ایمنی COVID-19 وقت گیرند ، ادامه می یابند که اگر جراحان ارتوپدی همچنان با کارآیی کمتری کار کنند ، باز هم فعالیت دیگری ایجاد خواهد کرد.

جین گفت برخلاف تعویض مفصل زانو و باسن ، که عموماً فوری نیستند ، جراحی های ستون فقرات بیشتر به جراحی های سرطان شباهت دارند و با تاخیر بیشتر آنها غالباً فوری می شوند. بسیاری از بیماران وی تنگی نخاع دارند ، ناهنجاری دردناک ستون فقرات. در ماه مارس ، بیشتر این بیماران "فوری" نبودند ، اما اکنون وضعیت برخی رو به وخامت گذاشته است. جین گفت: "آنها قصد دارند انتقال به آن دسته فوری را آغاز کنند."

در همین حال ، یک گزارش دوم هاپکینز افزایش جراحی های سرطان پوست را که می تواند در مدت زمان عقب افتادگی شش ماهه وجود داشته باشد ، پیش بینی می کند. این محققان پس از مراجعه به شواهدی مبنی بر تاخیر در جراحی به دنبال شیوع ابولا در غرب آفریقا ، به این نتیجه رسیدند.

هر دو گزارش ، ضرورت کمک به بیمارستانها برای برنامه ریزی برای یورش را نشان می دهد.

محققان توصیه می کنند که بخش های جراحی لیست های انتظار را با توجه به چندین ملاحظه از جمله فوریت های موردی و همچنین عواملی نظیر سن و شرایط زیربنایی بهداشتی در اولویت قرار دهند ، در صورت آلوده شدن به COVID-19 در خطر مرگ و میر یک بیمار نقش دارند.

آنها همچنین پیشنهاد می کنند که جراحان برنامه های خود را بر اساس ملاحظات هر بیمار تنظیم کنند. برای انجام این کار ، بیماران باید هرچه سریعتر در مورد جراحی قرار بگیرند.

جی بای ، محقق گزارش سرطان سرطان توضیح داد: "درک این مسئله برای بیماران بسیار مهم است که اکنون جراحان از ظرفیت زیادی برخوردار نخواهند بود." وی ادامه داد: "آنها باید توسط پزشکان مراقبت های اولیه معاینه شوند تا بتوانند به یک جراح مراجعه کنند و بهترین فرصت برای معالجه به موقع را دارند."

برخی از کارشناسان این لحظه را فرصتی برای تجدید مراقبت در زمینه مراقبت های بهداشتی می دانند. به عنوان مثال ، جین گفت ، افزایش بیش از حد بخش های جراحی می تواند سیستم را به سمت از بین بردن جراحی های غیر ضروری سوق دهد ، هزینه ای که در هزینه های کل مراقبت های بهداشتی کشور کمک شایانی می کند.

اخبار WebMD از HealthDay

منابع

منابع: آمیت جین ، دکتر م. ، رئیس ، جراحی با حداقل تهاجم ستون فقرات ، پزشکی جانس هاپکینز. Tinglong Dai ، دکتری ، دانشیار ، عملیات ، مدیریت و تجزیه و تحلیل تجارت ، دانشکده بازرگانی Johns Hopkins Carey؛ Ge Bai ، دکتری ، C.P.A ، استادیار ، حسابداری ، و سیاست و مدیریت بهداشت ، دانشکده بهداشت ، جان هاپکینز بلومبرگ ، بالتیمور ؛ مجله استخوان و جراحی مشترک ، ۱۲ مه ۲۰۲۰

کپی رایت © ۲۰۱۳-۲۰۲۰ HealthDay. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      (برچسب ها ToTranslate) عمل جراحی Covid (t) بیمارستان ها (T)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.