COVID نسبت به زنان باردار اندیشه کمتری دارد

COVID نسبت به زنان باردار اندیشه کمتری دارد

توسط رابرت پراید
خبرنگار HealthDay

دوشنبه ، ۱ ژوئن ۲۰۲۰ (اخبار HealthDay) – یک مطالعه جدید نشان می دهد که میزان COVID-19 در زنان باردار بدون علائم بسیار کمتر از آنچه قبلاً گزارش شده است.

کمتر از ۳٪ از زنان بدون علامت بستری در سه بیمارستان درمانی ییل نیو Haven برای زایمان و زایمان در ماه آوریل از نظر عفونت COVID-19 مثبت بودند.

این با نرخ ۱۳٫۵ a گزارش شده در یک مطالعه از زنان باردار بدون علامت بستری در بیمارستان های نیویورک ، مرکز مرکز شیوع ایالات متحده است.

مطالعه جدید شامل ۷۷۰ بیمار بیمارستانی بود که قبلاً به عفونت کروناویروس تشخیص داده نشده بودند. از این تعداد ، ۳۰ مورد مثبت برای COVID-19 آزمایش شدند. از بین افرادی که مثبت تست کرده بودند ، ۲۲ نفر هیچ علامتی نداشتند – بدین معنی که میزان تست های مثبت در زنان بدون علامت ۹/۲٪ بود.

هیچ بیمارانی که برای COVID-19 منفی آزمایش کرده اند ، علائم بیماری ایجاد نکرده اند و یا آزمایش بیشتری لازم ندارند ، و هیچ یک از کارمندان مراقبت های بهداشتی در واحدهای زنان نباید مجبور شوند کار خود را به دلیل بیماری COVID-19 یا قرار گرفتن در معرض تماس شناخته شده یا احتمالی با بیمار متوقف کنند. .

محققان گفتند ، در حالی که تعداد زنان بدون علامت که آزمایش مثبت کردند ، ۱۰ برابر افزایش یافت ، اما تعداد این علائم به نصف کاهش یافته است.

این مطالعه به صورت نامه ای در شماره ۲۴ ماه ژورنال مجله انجمن پزشکی آمریکا منتشر شده است.

دکتر کاترین کمپبل ، نویسنده مسئول ، گفت: "گزارش ما اطلاعات اطمینان بخش در مورد میزان عفونت و پاسخ مناسب بیمارستان در خارج از مناطق بسیار بومی را ارائه می دهد." وی مدیر پزشکی بخش مراقبت های ویژه و زایمان و مراقبت های ویژه بیمارستان Yale New Haven است.

کمبل در خبری گفت: "ما نه تنها بینش ماهیت یک آزمایش مثبت را ارائه داده ایم بلکه ما برجسته کرده ایم که چگونه یک برنامه جامع آزمایش می تواند باعث کاهش استفاده از تجهیزات محافظ شخصی در بین کارگران و زایمان ها شود بدون اینکه خطر مواجهه آنها را افزایش دهد." رهایی.

دکتر کریستین پتکر ، نویسنده مطالعه ، در بین افرادی که از COVID-19 بهبود یافته اند ، می تواند تا شش هفته نتایج مثبت داشته باشد.

وی در انتشار این خبر گفت: "با توجه به داده های ما ، ما فکر می کنیم که تعداد زیادی از بیماران بدون علامت که تست مثبت می کنند ، در واقع به طور جدی آلوده و عفونی نباشند." "این به تحقیقات بیشتری نیاز دارد اما پیامدهای بسیار مهمی برای بیمارانی که مثبت آزمایش می کنند ، ممکن است مجبور شوند از نوزادان جدا شده و جدا شوند."

وی افزود: برای بیماران ، این ممکن است حتی از این واقعیت قابل توجه باشد که واحدهای کار بسیار مطمئن تر از آنچه گزارش شده است ، باشند.

اخبار WebMD از HealthDay

منابع

منبع: Yale New Haven Health، انتشار خبر ، ۲۶ مه ۲۰۲۰

کپی رایت © ۲۰۱۳-۲۰۲۰ HealthDay. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      (برچسب ها ToTranslate) covid-19 (t) coronavirus (t) بارداری (T) والدین (T) همه گیر

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.