"گذرنامه مصونیت" COVID نسبت به تلنگر سکه اطمینان بیشتری ندارد

"گذرنامه مصونیت" COVID نسبت به تلنگر سکه اطمینان بیشتری ندارد

اما اگر این ۹۵٪ خاص باشد ، یعنی ۵٪ نرخ مثبت کاذب؟ به نظر خیلی بد نیست ، درسته؟

خوب ، این بدان معنی است که ۵٪ از ۹۵،۰۰۰ افرادی که ایمنی ندارند – ۴۷۵۰ نفر – با این وجود آزمایش مثبت خواهند کرد.

باشه. در حال حاضر ما در کل ۹۷۵۰ نفر که تست مثبت دارند ، از این تعداد فقط ۵۰۰۰ نفر – بیش از ۵۰٪ – در واقع مصون هستند.

این گذرنامه مصونیت شما بهتر از تلنگر سکه نیست.

ارزش اخباری مثبت آن چیزی است که علی رغم پایین بودن میزان کاذب مثبت ، زیرا شیوع بیماری هنوز پایین است.

این سوء تفاهم از تفاوت بین نرخ مثبت کاذب و ارزش پیش بینی مثبت ممکن است افراد را به طور جدی به خطر بیندازد.

ایشان همسر من هستند. او یک جراح درخشان است.

روز جمعه ، وی به عنوان بخشی از یک مطالعه بالینی ، آزمایش آنتی بادی را انجام داد.

او به نتیجه علاقه دارد ، خصوصاً اگر مثبت باشد. اما او هرگز علائم معمولی نداشته و شیوع کروناویروس در کانکتیکات احتمالاً هنوز در جنوب ۵٪ است. برای او ، مانند اکثر مردم ، نتیجه مثبتی اطمینان بخش نخواهد بود.

"خوب" ، شما می گویید ، "اما اگر نرخ مثبت کاذب آزمایش حتی از ۵٪ پایین تر باشد ، چطور است؟ ۱٪ چیست؟ یا همانطور که ابوت با آزمایش آنتی بادی خود ۰٫۴٪ ادعا می کند؟" من این نمودار مفید را ایجاد کردم زیرا بین تصاویر و کلمات نرخ ارز مطلوب وجود دارد.

همانطور که می بینید ، حتی با یک آزمایش واقعا خوب ، اگر شیوع در منطقه شما کم باشد ، شما هنوز هم شانس خوبی برای محافظت از آن ندارید. و البته ، بسیاری از آزمایشات در حال انجام است.

الکساندر مارسون از UCSF و تیمش در حال انجام کارهای عالی به طور مستقل در آزمایش این کیت های آنتی بادی بودند. نتایج آنها – شما را غافلگیر نخواهد کرد- تمایل به بدتر از آنچه تولید کنندگان گزارش می دهند ، با نرخ مثبت کاذب از ۴٫۴٪ برای تست Decombio و ۰٪ واقعی برای آزمایش Innovita ، هرچند اندازه نمونه های کوچک دقت اینها را محدود می کند. تخمین ها

بنابراین در اینجا نتیجه نهایی وجود دارد: تا زمانی که شواهد خوبی در دست نباشد که نشان می دهد شیوع محلی شما در مورد عفونت کورو ویروس در جایی در شمال ۲۰٪ است ، استفاده از تست آنتی بادی مثبت به عنوان بلیط شما برای استفاده نکردن از اقدامات احتیاطی عرفی که همه ما از آن استفاده کرده ایم ، یک دستور العمل است. برای فاجعه این فقط ریاضی است. لطفاً این کلمه را پخش کنید قبل از اینکه گسترده بودن آزمایش آنتی بادی منجر به تصمیمات بد شود.

.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.