۲۹ مه ۲۰۲۰ – خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

۲۹ مه ۲۰۲۰ – خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

CDC رهنمودهای گسترده ای را برای بازگشایی دفاتر آمریکایی ارائه می دهد. عفونت ها و مرگ و میر در دوازده ایالت همچنان در حال افزایش است. و برای اولین بار ، ماراتن بوستون لغو می شود. در اینجا آخرین اخبار در مورد coronavirus است:

بیایید دوباره صحبت کنیم: CDC دستورالعمل های جدیدی را در مورد ایمن ترین راه های بازگشایی دفاتر صادر کرده است. در نیویورک سیتی ، شهردار بیل دو بلازیو انتظار دارد تا ۴۰۰۰۰۰ نفر از ساکنان در نیمه اول ماه آینده دوباره به کار خود برگردند ، زیرا این شهر آماده می شود تا برخی از سخت ترین محدودیت های آن را ببندد. ایلینویز امروز در بازگشایی برخی از فروشگاه های خرده فروشی ، رستوران ها ، سالن ها و سایر مشاغل ، به بسیاری از ایالت های همجوار غربی خود پیوسته است ، اما شیکاگوها باید منتظر بمانند.
        
        
        
          این هیئت که توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ برای مقابله با همه گیر تشکیل شده است ، به شدت محدود شده است در حالی که کاخ سفید منتظر بازگشایی مجدد است.
        
        
        
        
          الزام بیماران به ویزیت به بیمارستان ، درمانگاه یا مطب پزشکی برای دریافت قرص سقط جنین ، بی خطر است که سلامتی آنها را در طول بیماری همه گیر COVID-19 به خطر اندازد ، گروهی از پزشکان در دادخواستی که به دنبال تعلیق قانون فدرال است ، ادعا می کنند.
        
        
          سازمان دهندگان برای اولین بار در تاریخ خود ماراتن بوستون را لغو کردند و به یک ۱۲۴ سال اجرا که از طریق دو جنگ جهانی ادامه داشت ، فوران آتشفشانی و حتی همه گیر دیگری پایان دادند.
        
        
          حتی با افزایش سرعت عفونت های جدید – با نزدیک به ۷۰۰۰۰۰ مورد جدید شناخته شده در هفته گذشته پس از پیدا شدن پاتوژن جای های بیشتری در آمریکای لاتین و کشورهای حوزه خلیج فارس – بسیاری از کشورها در حال بازگشایی مجدد هستند و آنچه کارشناسان از آن ترس دارند ممکن است بدترین زمان باشد. در کره جنوبی ، بیش از ۵۰۰ مدرسه دوباره بسته شدند که کشور در تلاش است تا از تجدید حیات تاجی در پایتخت ، سئول و کلانشهرهای اطراف آن جلوگیری کند.
        
        
        
        
        
          یک خبرنگار و عکاس نیویورک تایمز در حال بازگشایی بیش از ۳۷۰۰ مایل برای ثبت زندگی در هنگام بازگشایی اروپا ، جایی که اکنون لحظه های سورئال طبیعی به نظر می رسد ، و عادی بودن سورئال است.

اخبار سلامت WebMD

© ۲۰۲۰ WebMD، LLC. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      [برچسب هاToTranslate] خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.