۲۷ مه ۲۰۲۰ – خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

۲۷ مه ۲۰۲۰ – خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

داده ها نشان می دهد که ماسک ها برای جلوگیری از شیوع تاج ویروس کار می کنند. CDC راهنمایی های خود را برای افرادی که از COVID-19 بهبود می یابند به روز کرد. و یک سوم آمریکایی ها علائم افسردگی یا اضطراب را نشان می دهند. در اینجا آخرین اخبار در مورد همه گیر:

از صبح امروز ، ما ۵٫۶ ​​میلیون مورد تایید شده در سراسر جهان داریم که بیش از ۳۵۱۰۰۰ کشته و ۲٫۳ میلیون بهبودی داشته است. در ایالات متحده آمریکا ۱٫۶۸ میلیون مورد تأیید شده داریم. نزدیک به ۹۹۰۰۰ نفر جان خود را از دست داده اند و ۳۸۵۰۰۰ نفر دیگر بهبود یافته اند.
        
        
        
          افرادی که به عفونت کورون ویروس مبتلا شده اند ، باید تا زمانی که حداقل سه روز بدون تب بروند ، از سایر افراد دور بمانند ، علائم را بهبود بخشیده و تا ۱۰ روز از اولین علائم آنها گذشته باشد ، مراکز کنترل بیماریهای ایالات متحده است. و پیشگیری در راهنمایی به روز گفت.
        
        
        
        
          دکتر اسکات گوتلیب ، کمیس سابق اداره غذا و دارو ، به CNBC گفت که بستری شدن در بیمارستان های کرونویروسی آمریکا به دلیل تلاش دولتها برای بازگشایی مجدد و بازگشت به برخی از ظاهرهای طبیعی ، بیشتر شده است. یک ماه از آنجایی که جورجیا برخی از اولین و گسترده ترین اقدامات را برای بازگشایی بخش هایی از اقتصاد خود انجام داده است ، داده های اولیه حاکی از آن است که بازگشایی مجدد منجر به افزایش سنبله در موارد نشده است – اما ویروس همچنان به طور مداوم مردم را آلوده کرده و علائمی از نشان نمی دهد. کمرنگ شدن
        
        
        
          بخش بزرگی از "زندگی عادی" سرگرمی است – رفتن به فیلم ها یا یک نمایش زنده. ببینید که چطور تولید فیلم و بازیگران صحنه آماده می شوند. در یک نظرسنجی مشخص شده است که برای افراد متولد تئاتر ، بزرگترین نگرانی اعضای گروه مخاطبانشان هستند که نگران هستند بدون ماسک نشان دهند و یا قوانین دورافتاده اجتماعی را نادیده بگیرند.
        
        
          طی چند ماه گذشته ، هرچند بسیاری از جهان با مجموعه جدیدی از قوانین و مقررات بی سابقه ، دقیق تعدیل شده اند ، چندین رهبر برجسته که بطور متمرکز در پاسخ های کورو ویروس کشورشان دخیل هستند ، درگیر نقض قوانین شده اند.
        
        
        
        
        
          دولت اسپانیا برای تقریباً ۲۷،۰۰۰ نفر که از COVID-19 ، طولانی ترین دوره عزاداری رسمی در دمکراسی ۴ ساله این کشور ، درگذشتند ، ۱۰ روز عزا اعلام کرده است.
        
        
        
        
          
            JK Rowling ، نویسنده هری پاتر ، داستان جدیدی را با عنوان "The Ickabog" برای سرگرمی کودکان در حین قفل شدن کورو ویروس اعلام کرده است. این سریال خواهد شد ، با یک فصل یا بیشتر در وب سایت "Ickabog" هر روز هفته تا ۱۰ ژوئیه ارسال می شود.

اخبار سلامت WebMD

© ۲۰۲۰ WebMD، LLC. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      [برچسب هاToTranslate] خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.