بیماری همه گیر والدین را تحت فشار قرار داده است

بیماری همه گیر والدین را تحت فشار قرار داده است

توسط رابرت پراید

خبرنگار HealthDay

FRIDAY ، ۲۲ مه ۲۰۲۰ (اخبار HealthDay) – اگر چنین چیزی به عنوان یک "نرمال جدید" در طول همه گیری کورو ویروس وجود داشته باشد ، یک حالت استرس مداوم است.

طبق نظرسنجی جدید آنلاین ، بسیاری از والدینی که خانه دارند ، از خانه کار می کنند و سعی می کنند یادگیری آنلاین فرزندان خود را همزمان حفظ کنند ، بسیار شدید است.

تقریبا نیمی (۴۶٪) از پاسخ دهندگان که بچه های کوچکتر از ۱۸ دارند ، گفتند که این روزها متوسط ​​استرس آنها زیاد است. طبق نظرسنجی آنلاین بیش از ۳،۰۰۰ بزرگسال ، تنها ۲۸٪ از بزرگسالان فاقد فرزندان خردسال گفتند. این کار از ۲۴ آوریل تا ۴ ماه مه انجام شد.

نظرسنجی به استرس ۲۰۲۰ در آمریکا اولین مورد حداقل از سه برنامه ریزی شده برای سنجش استرس مرتبط با همه گیر است.

آرتور ایوانز جونیور ، مدیر ارشد اجرایی انجمن روانشناسی آمریکا (APA) ، که از این نظرسنجی حمایت می کند ، گفت: "نتایج درمانی روانی کرونور ویروس بسیار زیاد و رو به رشد است."

سایر یافته های کلیدی:

با بسته شدن مدارس ، تقریباً سه چهارم (۷۱٪) والدین گفتند که مدیریت از راه دور / یادگیری آنلاین برای فرزندانشان منبع استرس قابل توجهی است.
          نیازهای اساسی مانند دسترسی به غذا و مسکن بیشتر از سایر والدین (۷۰٪ در مقابل ۴۴٪) استرس قابل توجهی برای والدین دارند.
          دو سوم والدین گفتند که نسبت به دسترسی به خدمات درمانی ، در مقایسه با ۴۴٪ غیر والدین ، ​​استرس دارند. آنها همچنین از دست دادن نقاط عطف اصلی ، مانند عروسی و فارغ التحصیلی (۶۳٪ برای والدین در مقابل ۴۳٪ برای دیگران) ناراحت هستند.

در حالی که ممکن است والدین از خواسته های رقابتی یک شغل ، تحصیل در خانه و مشکلات احتمالی مالی ناشی از این بیماری همه گیر شوند ، ایوانز تأکید کرد که فرزندانشان توجه داشته باشند.

وی گفت: "کودکان ناظر مشتاق هستند و اغلب در والدین ، ​​مراقبان ، همسالان و جامعه در مقابل استرس یا اضطراب توجه می کنند و واکنش نشان می دهند." "والدین باید مراقبت از خود را در اولویت قرار دهند و تمام تلاش خود را بکنند تا از روشهای سالم مقابله با استرس و اضطراب الگو بگیرند."

هفت نفر از ۱۰ پاسخ دهندگان اقتصاد فعلی را منبع استرس قابل توجهی خواندند – در مقایسه با ۴۶٪ در نظرسنجی سال گذشته. هفتاد درصد همچنین به عنوان یک عامل استرس زا مهم ، در مقایسه با ۶۴ درصد در سال ۲۰۱۹ ، اشاره کردند.

ادامه داد

APA گفت سطح استرس فعلی شبیه به زمان رکود بزرگ سال ۲۰۰۸ است.

به نظر می رسد که نظرسنجی ها نشان می دهد که افراد رنگی به خصوص درگیر نگرانی های مربوط به بیماری همه گیر هستند

این شامل ترس از گرفتن کروناویروس (۷۱٪ در مقابل ۵۹٪ از سفید پوستان) است. توانایی رفع نیازهای اساسی (۶۱٪ در مقابل ۴۷٪)؛ و دسترسی به خدمات درمانی (۵۹٪ در مقابل ۴۶٪).

حدود ۲ از ۵ بزرگسال اسپانیایی گفتند که میانگین میزان استرس ناشی از بیماری همه گیر در طی یک ماه گذشته بین ۸ تا ۱۰ در مقیاس ۱۰ امتیاز بوده است.

بزرگسالان اسپانیایی به احتمال زیاد می گویند به دلیل بیماری همه گیر (۳۷٪) دائما یا اغلب احساس استرس می کنند. این مقایسه با ۳۲٪ از سفید پوستان ، ۳۲٪ از سیاه پوستان ، ۳۱٪ از بومیان آمریکایی و ۲۸٪ آسیایی است.

ایوانز یافته ها را فراخوانی برای اقدام توصیف کرد.

وی در گزارشی خبری APA گفت: "ما باید برای پیامدهای بلند مدت آسیب های جمعی پیش روی مردم آماده شویم." "در سطح فردی ، این بدان معناست که به دنبال یکدیگر باشید ، در ارتباط باشید ، فعال شوید و در صورت لزوم به کمک بخواهید."

اخبار WebMD از HealthDay

منابع

منبع: انجمن روانشناسی آمریکا ، انتشار خبر ، ۲۱ مه ۲۰۲۰

کپی رایت © ۲۰۱۳-۲۰۲۰ HealthDay. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      (برچسب هاToTranslate) coronavirus (t) covid-19 (t) بیماری همه گیر (t) والدین (t) استرس (t) سلامت روان (t) قفل کردن

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.