گزارش های مصرف کننده برترین ضد آفتاب های آفتابی سال ۲۰۲۰ را به خود اختصاص داده است

گزارش های مصرف کننده برترین ضد آفتاب های آفتابی سال ۲۰۲۰ را به خود اختصاص داده است

۲۲ مه ۲۰۲۰ – کرم های ضد آفتاب شیمیایی بهترین محافظت را دارند و آنهایی که دارای مواد معدنی یا طبیعی مانند دی اکسید تیتانیوم و اکسید روی هستند ، مورد ضرب و شتم قرار می گیرند ، یک بررسی جدید از Consumer Reports نشان می دهد.

در لیست سالانه '' بهترین ضد آفتاب ها '' ، کارشناسان ۵۳ محصول را در چندین دسته قرار دادند. علاوه بر اینکه به ضد آفتاب های معدنی نگاه می کنند ، این گزارش همچنین یک رتبه جداگانه برای کرم های ضد آفتاب شیمیایی بدون اکسی بنزن فراهم کرده است.

در یک مطالعه سال ۲۰۱۶ ، دانشمندان نتیجه گرفتند که ضد آفتاب با اکسی بنزون ​​که شناگران را شستشو می دهد ، سلامت صخره های مرجانی را تهدید می کند. آکادمی کودکان اطفال آمریکا به دلیل نگرانی در مورد خواص خفیف هورمونی ، از جلوگیری از ضد آفتاب با اکسی بنزون ​​برای کودکان توصیه می کند.

مانند سالهای گذشته ، گزارش های مصرفی محصولات خود را از قفسه خریداری می کند. آنها برای هر یک از سه نمونه ، ترجیحا با اعداد مختلف متفاوت ، آزمایش می کنند. آنها محصولات را به آزمایشگاه می فرستند تا از SPF و ultraviolet A (UVA) محافظت کنند.

SPF یا عامل محافظت در برابر آفتاب ، توانایی ضد آفتاب را در محافظت در برابر آفتاب سوختگی ، که بیشتر نتیجه اشعه UVB است ، می سنجد. آزمایش کنندگان مقدار استاندارد از هر ضد آفتاب را به صورت مستطیل ۲ اینچی ۳ اینچی در قسمت پشتی تابلوهایی که محصولات را آزمایش می کنند ، اعمال می کنند. آنها در یک وان آب خیس می شوند ، سپس از شبیه ساز خورشید در معرض نور UV قرار می گیرند. یک روز بعد ، آزمایش کنندگان پوست خود را برای قرمزی بررسی می کنند و امتیاز می دهند.

برای آزمایش UVA ، Consumer Reports از آزمایشی شبیه به FDA مورد نیاز برای سازندگان ضد آفتاب که می خواهند محصولات خود را "طیف گسترده" برچسب گذاری کنند ، استفاده می کنند.

پنج محصول رتبه "توصیه شده" از گزارش مصرف کننده را دریافت کردند.

محصولات پیشنهادی

۵ محصول پیشنهادی شامل سه لوسیون و دو اسپری است. مانند گذشته ، همه ضدآفتابهای شیمیایی هستند و پنج مورد دیگر دارای اکسی بنزون ​​هستند. دون هوبر ، مدیر ایمنی محصول ، در این گزارش می گوید: "در حالی که می دانیم نگرانی هایی در مورد اکسی بنزون ​​وجود دارد ، می دانیم که ضد آفتاب بخش مهمی از یک برنامه کلی محافظت از آفتاب است." "به اثبات رسیده است که از آفتاب سوختگی جلوگیری می کند ، و می تواند خطر ابتلا به سرطان پوست را کاهش داده و پیری پوست را کاهش دهد ، و آزمایش ما مبتنی بر توانایی محصول در فیلتر کردن اشعه ماوراء بنفش است."

لوسیون Coppertone Ultra Guard Lotion SPF 70، ۸ دلار
          CVS Health Ultra Protection Sun Lotion SPF 70، ۹ دلار
          لوسیون محافظت عمومی Solimo (Amazon) SPF 50 ، ۶ دلار
          Trader Joe's Spray SPF 50+ ، ۶ دلار
          آب دفاع ساحلی Neutrogena + اسپری محافظت از خورشید SPF 70 ، ۱۳ دلار

برای افرادی که نگرانی در مورد اکسی بنزون ​​دارند ، هشت کرم ضد آفتاب شیمیایی بدون دریافت نمرات کلی "خیلی خوب" دریافت کردند. در میان آنها:

لوسیون Tropic Sheer Touer Ultra Radiance Lotion SPF 50، ۸ دلار
          اسپری فوق العاده سبک SPA 30،۱۲ دلار اسپانیایی فوق العاده سبک اسپانیایی SPA 30

این مجله همچنین برای محصولاتی که فقط از مسدود کننده های معدنی تیتانیوم دی اکسید و اکسید روی استفاده می کنند ، رتبه بندی کرد ، اگرچه هشدار می دهد آنها به اندازه ضد آفتاب های شیمیایی از محافظت خوبی برخوردار نیستند. در این گزارش آمده است: "سال به سال در آزمایشات ما ، ضد آفتاب های ضد آفتاب که حاوی فقط یک یا هر دو ماده مؤثر هستند عمل نمی کنند و همچنین آنهایی که حاوی مواد فعال شیمیایی هستند ، عمل نمی کنند." "بعضی از آنها از SPF کافی محافظت می کنند اما از UVA کافی برخوردار نیستند ، یا برعکس."

محصولات معدنی برتر شامل موارد زیر است:

لوسیون رنگی #supersensitive California SPF 30+ ، ۲۴ دلار
          کرم مواد معدنی طبیعی Badger SPF 30 بدون سانسور ، ۱۴ دلار
        
      
      
        اطلاعات بیشتر درباره Oxybenzone

FDA از سازندگان ضد آفتاب در فوریه سال ۲۰۱۹ خواسته است تا داده های ایمنی اضافی را در مورد ۱۲ ماده شیمیایی فعال شیمیایی موجود در ضد آفتاب از جمله آووبنزون ​​، هموسالات ، اکتینوکسات ، اکتیزالات ، اکتوکریلن و اکسی بنزون ​​از جمله دیگر ارائه دهند.

آژانس از این اطلاعات خواسته است زیرا تحقیقات نشان داده است که مواد شیمیایی می توانند به پوست و جریان خون خیس شوند. این مطالعه نشان داد که می تواند بعد از یک بار کاربرد اتفاق بیفتد و مواد شیمیایی می توانند برای مدت طولانی در بدن بمانند. دیوید استراوس ، دکترا ، دکترای FDA ، گفت که این درخواست به معنای ایمن نبودن مواد نیست – آنها در تلاشند تا اثر بلند مدت جذب را درک کنند و چه سطحی را می توان ایمن در نظر گرفت.

دکتر مایکل داننبرگ ، دکتر ، متخصص پوست و مو در بیمارستان ناتولول سلامتی هانتینگتون هانتینگتون ، نیویورک ، از بیماران خود در مورد کرم های ضد آفتاب اکسی بنزون ​​سؤال می کند. او به آنها می گوید فقط به این دلیل که این ماده در خون اندازه گیری شود "" به معنای مقدار زیادی نیست بلکه فقط به معنی یک مقدار قابل اندازه گیری است. "

"مردم نگران هستند زیرا FDA می گوید (مواد تشکیل دهنده) را بررسی می کنند ، اما من به بیمارانم می گویم ،" این کار FDA است ، آنها قرار است این کار را انجام دهند. "" در مورد اثرات زیست محیطی ، او شواهدی را می گوید که oxybenzone مضر صخره مرجانی هنوز کم است. " هاوایی و کی وست ، فلوریدا ، محصولات با مواد شیمیایی را ممنوع اعلام کرده اند.

وی می گوید: "کرم های ضد آفتاب شیمیایی احتمالاً بیشتر از آنچه شایسته آنها باشد ، دچار رپ بد شده اند." "و با کرم های ضد آفتاب معدنی محدودیتی وجود دارد که می توانید SPF را قبل از اینکه مانند خمیر به نظر برسید ، بگیرید."

گزارش جدیدی از کارگروه محیط زیست به مصرف کنندگان توصیه می کند که از ضد آفتاب های اکسی بنزون ​​به دلیل عدم داشتن اطلاعات ایمنی خودداری کنند.

دننبرگ هنگام انتخاب ضد آفتاب ، توصیه می کند محصولی را انتخاب کنید که حداقل دارای SPF 30 باشد و چیزی را بگوید که طیف گسترده ای است ، یعنی UVA را نیز مسدود می کند.

او می گوید ، اکثر مردم از ضد آفتاب کم استفاده می کنند. "شما باید از ۱ اونس ضد آفتاب در کل بدن خود استفاده کنید." طبق گفته های داننبرگ و Consumer Reports ، حداقل در هر ۲-۴ ساعت یا بعد از شنا یا تعریق دوباره استفاده مجدد از این مهم است.

منابع

گزارش مصرف کننده: "بهترین کرم های ضد آفتاب سال ۲۰۲۰"

HealthyChildren.org: "ایمنی در برابر آفتاب: اطلاعات والدین درباره آفتاب سوختگی و ضد آفتاب."

سرویس ملی اقیانوس: "مواد شیمیایی پوست و صخره های مرجانی."

دکتر مایکل داننبرگ ، دکتر ، متخصص پوست ، بیمارستان هانتینگتون ، ناتولول سلامت ، هانتینگتون ، نیویورک.

ثبت نام فدرال: "محصولات داروی ضد آفتاب برای استفاده بیش از حد بدون نسخه در انسان."

سفر دقیق: "6 مقصد با ممنوعیت ضد آفتاب ، و آنچه باید بدانید."

کارگروه محیط زیست: "اشکال مواد اولیه عناصر ضد آفتاب."

© ۲۰۲۰ WebMD، LLC. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      (برچسب ها ToTranslate) گزارش های مصرف کننده (t) گزارش ضد آفتاب (t) گزارش (T) اکسی بنزون ​​(t) کرم ضد آفتاب معدنی (T) FDA (t) اکسید روی (t) اکسید تیتانیوم (t) مرجانی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.