۲۲ مه ۲۰۲۰ – خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

۲۲ مه ۲۰۲۰ – خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

coronavirus از همه به راحتی از سطوح آلوده پخش نمی شود. تنها ۴٪ آمریکایی ها به این ویروس آلوده شده اند ، بنابراین همه گیر بیماری خیلی دور است. و روز یادبود امسال بسیار متفاوت به نظر می رسد. این چیزی است که شما باید در هنگام تعطیلات آخر هفته تعطیلات بدانید:

از صبح امروز بیش از ۵٫۱ میلیون مورد تأیید شده در جهان دیده شده است. بیش از ۳۳۳۰۰۰ نفر فوت کرده اند و تقریبا ۲ میلیون بهبود یافته اند. در ایالات متحده آمریکا ، بیش از ۱٫۵۷ میلیون مورد تأیید شده داریم. نزدیک به ۹۵۰۰۰ نفر جان خود را از دست داده اند و نزدیک به ۳۰۰۰۰۰ نفر بهبود یافته اند.
        
        
        
        
          یک مطالعه بر روی ۹۶۰۰۰ بیمار مبتلا به کروناویسی بستری در شش قاره ، نشان داد که افرادی که داروی ضد مالاریایی را که توسط پرزیدنت ترامپ به عنوان "تعویض بازی" در مبارزه با ویروس تبلیغ شده بود ، در معرض خطر مرگ به مراتب بالاتر قرار دادند.
        
        
          براساس یک نظرسنجی جدید ABC News / Ipsos که روز جمعه منتشر شد ، تأثیر این بیماری به ویژه در بین سیاه پوستان آمریکایی ها و لاتین ها حاد است ، که تقریباً سه برابر احتمال دارد شخصی را که از ویروس درگذشته است ، بشناسد.
        
        
          
            پانصد و هفتاد کارگر در مرکز پردازش مرغ Tyson Foods در Wilkes County ، NC ، آزمایش مثبت کرده اند. علیرغم اینکه تایسون به طور موقت بخش هایی از تأسیسات را برای تمیز کردن عمیق و غیبت کارگران مربوط به قرنطینه ها و سایر عوامل در حال بسته شدن شیوع آن رخ داده است.
        
        
        
        
        
        
          عید سعید فطر سه روزه پایان ماه روزه ماه رمضان برای ۱٫۸ میلیارد مسلمان جهان است. مردم معمولاً با مسافرت ، دیدار با خانواده و جمع آوری وعده های غذایی اسرافکننده جشن می گیرند – همه این کارها به دلیل اینکه مقامات سعی در جلوگیری از شیوع ویروس های جدید دارند ، ممنوع است.
        
        
        
        
          دیوید گلدمن ، عکاس AP ، از یک پروژکتور برای تصویربرداری از تصاویر بزرگ جانبازان بر روی خانه های عزیزانشان که از درها و پنجره ها به بیرون نگاه می کردند ، استفاده کرد. پرتره های بدست آمده نشان می دهد هر مکانی که از جانبازان در زندگی عزیزانشان نگهداری می شود – و غم و اندوهی که در آن جا مانده است.
        
        
          اجرای مجازی حرکت مجازی جوان بروکلین "شما پیدا خواهید شد" را از عزیز ایوان هانسن تماشا کنید.

اخبار سلامت WebMD

© ۲۰۲۰ WebMD، LLC. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      [برچسب هاToTranslate] خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.