Lockdown 1 هفته قبل زندگی ۳۶ کیلوگرم را نجات داد

Lockdown 1 هفته قبل زندگی ۳۶ کیلوگرم را نجات داد

سه شنبه ، ۲۱ مه ۲۰۲۰ (اخبار HealthDay) – براساس تخمین های جدید ، تقریباً ۳۶،۰۰۰ زندگی آمریکایی نگران شده اند اگر اقدامات سختگیرانه از راه دور اجتماعی در سراسر کشور اعمال شود.

نیویورک تایمز گزارش داد ، و اگر این اقدامات دو هفته قبل از شروع اقامت بیشتر مردم در خانه اعمال می شد ، حدود ۵۴۰۰۰ مرگ COVID-19 از اوایل ماه مه جلوگیری می شد. تعداد مرگ و میر coronavirus در ایالات متحده در روز پنجشنبه ، با بیش از ۱٫۵ میلیون مورد در روز گذشته ، از ۹۳،۰۰۰ نفر افزایش یافته است.

جفری شامان ، اپیدمیولوژیست کلمبیا و رهبر تیم مدلینگ ، به تایمز گفت: "این یک تفاوت بزرگ و بزرگ است." "آن لحظه کوچک در زمان ، گرفتن آن در آن مرحله رشد ، در کاهش تعداد مرگ و میرها فوق العاده حیاتی است."

در جبهه اقتصادی ، دور دیگر مطالبات هفتگی بیکار اخبار بدی را به همراه داشته است: ۲٫۴ میلیون پرونده برای بیکاری تشکیل شده اند که تعداد کل بیکاری در طی ۹ هفته گذشته را به بیش از ۳۸ میلیون نفر رسانده است.

در همین حال ، بیش از دو ماه از آغاز اولین coronavirus جدید ، ایالات متحده آمریکا مجدداً اقتصاد خود را بازگشایی کرده است ، بیش از دو ماه.

روزنامه تایمز گزارش داد ، ایالت های شمال شرقی و ساحل غربی ، و همچنین کشورهای تحت رهبری دموکرات ها در میانه غربی ، آرامتر به سمت بازگشایی حرکت می کنند. این روزنامه می گوید ، اما تعدادی از ایالت های جنوبی زودتر و بطور گسترده تر افتتاح شدند ، گرچه محدودیت هایی در زمینه دوری اجتماعی وجود دارد.

خوشبختانه ، داده های جدید نشان می دهد که تعداد موارد جدید ویروس کرونا در کشور کاهش یافته است.

به نقل از تایمز ، در ایالت نیویورک تعداد پرونده ها در ماه گذشته کاهش یافته است ، و همچنین در ماساچوست و رود آیلند سخت گیر افتاده اند. این روزنامه گفت که برخی ایالت ها از جمله ورمونت ، هاوایی و آلاسکا به سختی شاهد موارد جدیدی هستند.

مطابق گزارش تالیس تایمز ، پنج ایالت برتر در موارد کرونو ویروس از روز پنجشنبه عبارتند از: نیویورک با نزدیک به ۳۵۹،۰۰۰ نیوجرسی با بیش از ۱۵۰،۰۰۰؛ ایلینویز با بیش از ۱۰۰۰۰۰؛ ماساچوست با تقریبا ۸۹،۰۰۰؛ و کالیفرنیا با بیش از ۸۶۰۰۰ نفر.

(tagsToTranslate) coranovirus (t) covid-19 (t) همه گیر (t) اجتماع از راه دور (T) قفل شدن (T) قرنطینه (T) بهداشت عمومی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.