موارد حمله قلبی در ER در نیمی از پاییز سقوط می کند

موارد حمله قلبی در ER در نیمی از پاییز سقوط می کند

توسط استیون راینبرگ

خبرنگار HealthDay

چهارشنبه ، ۲۰ مه ۲۰۲۰ (اخبار HealthDay) – اورژانس های ایالات متحده به طور معمول تقریباً نیمی از بیماران سکته قلبی را مشاهده می کنند – و محققان گمان می کنند تاج ویروس جدید دلیل این امر است.

پزشکان می گویند که کمتر کسی دچار حمله قلبی می شود. در عوض ، ترس از COVID-19 افراد را از بیمارستان ها دور نگه می دارد.

و عواقب آن می تواند کشنده باشد.

محقق برجسته ، دکتر متیو سلیمان ، متخصص قلب و عروق در قیصر پرمننته در اوکلند ، کالیفر ، گفت: "من مطمئناً اطمینان ندارم که ضربان واقعی حملات قلبی در حال کاهش است و حتی بخش بزرگی از این یافته را توضیح می دهد."

وی گفت: "ما قطعاً فکر می کنیم که این مسئله با پاسخ عمومی و ترس از آمدن به بیمارستان و آلوده شدن ارتباط دارد."

سلیمان خاطرنشان کرد: پس از وقایع مهم دیگر مانند ۱۱ سپتامبر و زلزله زدگی ، میزان حملات قلبی بالا رفت.

سلیمان گفت: "ما می دانیم که اضطراب و استرس و ترس عمومی زیاد است و خود این چیزها به طور بالقوه می توانند باعث افزایش ضربان قلب شوند."

وی افزود: "همچنین گزارش های زیادی مبنی بر اینکه خدمات فوریت های پزشکی در حال مرگ و میر بالاتری را در خانه دارند ، وجود دارد و ما نگران هستیم که بخش خوبی از این بیماران ممکن است بیمارانی باشند که دچار سکته قلبی و سکته مغزی شده اند که به دنبال مراقبت نبودند."

برای این مطالعه ، سلیمان و همکارانش از داده های Kaiser Permanente North California استفاده کردند ، یک برنامه مراقبت های بهداشتی است که شامل بیش از ۴٫۴ میلیون بیمار است. آنها نرخ هفتگی درمان ER در حملات قلبی را قبل و بعد از ۴ مارس ، تاریخ اولین مرگ از COVID-19 در شمال کالیفرنیا مقایسه کردند.

آنها با نگاهی به سوابق مربوط به تاریخ اول ژانویه تا ۱۴ آوریل ، دریافتند که میزان هفتگی بستری در حملات قلبی ۴۸٪ در دوره کورو ویروس کاهش یافته است.

علاوه بر این ، تعداد کمتری از مبتلایان به بیماری قلبی یا حمله قلبی قبل از هفته ، در مقایسه با دوره زمانی قبل از COVID ، در طی هفته های COVID از ۴ مارس تا ۱۴ آوریل به اورژانس رفتند.

کاهش مشابهی برای دوره COVID هنگامی مشاهده شد که محققان در همان دوره های هفتگی در سال ۲۰۱۹ نگاه کردند.

ادامه داد

سلیمان گفت که مردم نباید از رفتن به بیمارستان ها بترسند.

محقق دکتر آلن گو ، مدیر تحقیقات جامع بالینی در Kaiser Permanente گفت: "بیمارستان ها ممکن است در حال حاضر یکی از امن ترین مکان ها در آمریکا باشند ، در مقایسه با فروشگاه های مواد غذایی و سایر مکان ها."

وی گفت: "برخی گزارش ها وجود دارد که نشان می دهد انتقال COVID در بیمارستانهای ما بسیار کم است".

سلیمان موافقت کرد. وی گفت: "در تمام بیمارستان های ما در سراسر کشور ، مردم به طرز باورنکردنی کار کرده اند ، برای ایجاد ایمن بیماران و معالجه بیماران تنفسی در یک منطقه و بیماران غیر تنفسی در منطقه دیگر ، سیستم های تریاژ ایجاد کرده اند."

سلیمان گفت ، هرکسی که علائم حمله قلبی یا سکته مغزی داشته باشد باید همانطور که در زمان های عادی انجام می شود با شماره ۹۱۱ تماس بگیرد.

دکتر گرگ فونارو ، مدیر دانشگاه احمانسون-کالیفرنیا ، مرکز کاردیومیوپاتی لس آنجلس ، گفت: این پدیده در سراسر کشور رخ می دهد.

"Fonarow ، که نبوده است ، گفت:" اخیراً گزارش های اخیر حاکی از آن است که در طی همه گیری های COVID-19 ، تعداد قابل توجهی از بیماران مراجعه کننده به بیمارستان با شرایط حاد قلبی و عروقی از جمله سکته قلبی و سکته مغزی کاهش یافته است. " بخشی از مطالعه است.

وی گفت که این یافته ها نگرانی های بیشتری را مبنی بر اینکه افراد دارای شرایط جدی قلبی و عروقی به دنبال مراقبت های لازم نیستند ، ایجاد می کند و این ممکن است به افزایش ایست قلبی و مرگ در خانه کمک کند.

فونارو گفت که به نظر می رسد برخی افراد در تماس با ۹۱۱ به تأخیر می افتند و عواقب مهلکی در خانه خود متحمل می شوند.

وی گفت: "برای هر فردی که فکر می کند ممکن است دچار سکته قلبی یا سکته مغزی شود ، بسیار ضروری است که در اولین علائم یا علائم با شماره ۹۱۱ تماس بگیرند. انجام سریع این کار می تواند باعث نجات جان فرد شود و اتاق های اورژانس و بیمارستان ها بی خطر باشند."

این گزارش در تاریخ ۱۸ مه در نامه ای در مجله پزشکی New England منتشر شد.

اخبار WebMD از HealthDay

منابع

منابع: متیو سلیمان ، دکترای دکتری ، متخصص قلب و عروق ، قیصر پرماننته ، اوکلند ، کالیفرنیا. آلن Go ، M.D. ، مدیر ، تحقیقات بالینی جامع ، Kaiser Permanente ، اوکلند ، کالیفرنیا ؛ Gregg Fonarow ، دکتری ، مدیر ، دانشمندان Ahmanson- دانشگاه کالیفرنیا ، مرکز کاردیومیوپاتی لس آنجلس؛ ۱۸ مه ۲۰۲۰ ، مجله پزشکی نیوانگلند

کپی رایت © ۲۰۱۳-۲۰۲۰ HealthDay. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      (برچسب ها ToTranslate) حمله کرونو ویروسی (T) قلبی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.