چگونه COVID می تواند محیط کار را تغییر دهد؟

چگونه COVID می تواند محیط کار را تغییر دهد؟

TUESDAY ، ۱۹ مه ، ۲۰۲۰ (اخبار HealthDay) – کارشناسان می گویند: کارمندان یقه سفید که بعد از ماهها پناهندگی در خانه به دفتر خود می روند ، احتمالاً در پی COVID-19 یک محل کار تغییر یافته پیدا خواهند کرد.

نلی براون ، مدیر برنامه های بهداشت و ایمنی در محل کار در دانشکده روابط صنعتی و کار دانشگاه کرنل گفت: تاکنون دفاتر عمدتاً پیرامون نیازهای تجاری طراحی شده اند ، و گره هایی به سمت ایمنی در برابر آتش سوزی وجود دارد.

با پیشروی ، شرکت ها همچنین باید برای کاهش انتقال بیماری ، مکانهای کاری و برنامه های کارمندان را طراحی کنند.

براون گفت: "ما تمایل نداریم که قبلاً به فضاهایمان نگاه کنیم." "این یک دیدگاه بسیار متفاوت از آنچه که در گذشته استفاده کرده ایم هستیم."

برای مبتدیان ، به احتمال زیاد دفتر پر جمعیت تر از پیش از همه گیری بوده است.

رابرت سیگل ، مدرس مدیریت دانشکده فارغ التحصیلان دانشگاه استنفورد ، گفت: "اگر افراد به مطب مراجعه کنند ، حداقل یک روز یا دو هفته در هفته ، حداقل تا زمانی که واکسن داشته باشیم ، خواهد بود."

سیگل گفت ، برای مثال ، اگر فرزندانشان فقط نیمی از روز یا هر روز دیگر به مدرسه بروند ، به والدین فرزندان خردسال احتیاج به برنامه های انعطاف پذیر برای متناسب کردن ساعت مدرسه فرزندان خود دارند.

براون گفت ، کسانی که در روزهای معین به اداره مراجعه می کنند ، احتمالاً تغییراتی مبهم و مبهم دارند ، برای جلوگیری از اینکه خوشه های افرادی که سعی می کنند همه یکباره وارد دفتر شوند ، شوند.

براون گفت: "شما نمی خواهید افرادی که در آسانسور تجمع می کنند." "شما نمی خواهید همه در یک زمان وارد شوند."

بسته به نوع مشاغل ، خود این اداره می تواند از چندین طریق مختلف تغییر کند. اما کارشناسان موافق هستند که احتمالاً برنامه دفتر باز یکی از تلفات COVID-19 خواهد بود.

براون گفت: "اگر سعی کنیم چگالی را نسبتاً بالا نگه داریم ، شما باید موانع زیادی را برطرف کنید." "شما باید به طور جدی به دفاتر خصوصی و دیواره های بالاتر از مکعب نگاه کنید ، و نه فقط برنامه هایی با میز در تمام مکان داشته باشید."

پایان دادن به اشتراک گذاری

سیگل گفت: شما همچنین احتمالاً فضای کاری خصوصی خود را کمتر خواهید داشت.

(tagsToTranslate) covid (t) work (t) workplace (t) virus (t) coronavirus

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.