بسیاری از افراد از افزایش وزن در هنگام خاموش کردن گزارش می دهند

بسیاری از افراد از افزایش وزن در هنگام خاموش کردن گزارش می دهند

۱۸ مه ۲۰۲۰ – بسیاری از خوانندگان می گویند که به دلیل COVID-19 به دلیل COVID-19 وزن خود را افزایش داده اند.

در بین ۱،۰۱۲ خواننده WebMD که مورد سؤال قرار گرفته اند ، حدود ۴۷٪ از خانم ها گفتند که "به دلیل محدودیت های COVID" وزن پیدا کردند. حدود ۲۲٪ از مردان گفتند که وزن خود را افزایش می دهند.

تحت بسیاری از محدودیت های سراسر کشور ، مردم قادر به ترک خانه نبودند و سالن های بدنسازی بسته شدند. در خارج از مناطق تفریحی ، مانند پارک ها ، مسیرهای پیاده روی و فضای سبز نیز بسته شده بود. به علاوه ، والدین در خانه از بچه ها مراقبت می کردند ، و کارگران ساعت کار را در کامپیوتر صرف می کردند.

این نظرسنجی گزارش های ملی انجمن قلب آمریکا و کلینیک مایو را تأیید می کند. افراد در مورد افزایش وزن ناگزیر از شوخی در رسانه های اجتماعی ارسال کرده اند و می گویند که آنها در هنگام راهنمایی در خانه روی "قرنطینه ۱۵" قرار گرفته اند.

طبق نظرسنجی خواننده WebMD ، افراد از میانگین افزایش وزن در حدود ۸ پوند گزارش کردند. در میان خوانندگانی که پوند را محاسبه کردند:

۱۵٪ گفتند که ۱-۳ پوند به دست آوردند.
          ۳۴ درصد گفتند که ۴-۶ پوند به دست آوردند.
          ۲۶٪ گفتند که ۷-۹ پوند به دست آوردند.
          ۲۱٪ گفتند که ۱۰-۲۰ پوند به دست آوردند.
          ۴٪ گفتند که ۲۱ پوند یا بیشتر بدست آورده اند.

خوانندگان WebMD دلایل زیادی برای افزایش وزن ذکر کردند. حدود ۷۲٪ گزارش عدم ورزش کردند. حدود ۷۰٪ گفتند که استرس خوردن داشته اند. ۵۹٪ قریب به اتفاق گفتند که عدم ورزش و استرس خوردن یک مشکل است. نظرسنجی خوانندگان ۱۷ مه انجام شد.

"این مقدار قابل توجهی از افزایش وزن در یک دوره نسبتاً کوتاه است. بدیهی است ، چاقی و اضافه وزن در حال حاضر مسئله مهمی بوده است و به نظر می رسد ، ما بعنوان یک کشور ممکن است اخیراً سنگین تر و ناسالم شویم. "

براساس این نظرسنجی ، حدود ۴۲٪ از افرادی که وزن خود را اعلام کرده اند گفته اند که "رژیم خود را از دست داده اند."

وی گفت: "ما به غذاهای راحتی روی آورده ایم تا به خودمان کمک کنیم احساس بهتری پیدا کنیم ، اما در واقعیت نه تنها به کاهش استرس و اضطراب کمک نمی کند بلکه احتمالاً باعث بدتر شدن آن می شود زیرا افراد هنگام خوردن چربی زیاد ، احساس خوبی ندارند. – غذاهایی مانند بسیاری از ما به کربوهیدرات روی می آوریم. "

این یافته ها همچنین به استرس و اضطراب زیادی که مردم در مورد عدم قطعیت بیماری همه گیر ، اقتصاد و از دست دادن شغل دارند – و تأثیراتی که می تواند بر روی روتین های سالم و ورزش داشته باشد ، نشان می دهد.

از آنجا که ایالت ها شروع به برداشتن محدودیت ها می کنند ، ممکن است افراد دلگرم شوند که با خیال راحت از سالن های بدنسازی استفاده کنند که از راه دور جسمی و بهداشتی بی خطر است. پارک ها ، مسیرهای پیاده روی و فضای سبز نیز بازگشایی شده اند.

چند پوند کاهش وزن می تواند تغییری ایجاد کند. حتی کاهش متوسط ​​می تواند فشار خون و قند خون را کاهش داده و پیامدهای منفی مرتبط با دیابت و بیماری های قلبی را بهبود بخشد.

اسمیت گفت: "امیدوارم از زمان حل شدن" وضعیت طبیعی جدید "، مردم هم اکنون می توانند انگیزه ای برای بازگشت به یک برنامه منظم تر پیدا کنند ، به غذاهای سالم تری برسند و به دنبال فرصت هایی برای فعالیت بیشتر در طول روز باشند."

منابع

انجمن قلب آمریکا: "سالم بخورید ، بدن خود را حرکت دهید تا از" COVID-19 "خودداری کنید."

کلینیک مایو: "بسته بندی پوند در طول COVID-19 و چگونگی چرخاندن آن."

نظرسنجی WebMD از ۱۱۰۱ خواننده ، ۱۷ مه ۲۰۲۰٫

مایکل اسمیت ، دکتر ، مدیر ارشد پزشکی ، WebMD.

© ۲۰۲۰ WebMD، LLC. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.