بحث درباره ویتامین D ، سگ ها Sniff Out COVID

بحث درباره ویتامین D ، سگ ها Sniff Out COVID

آنچه پزشک شما در Medscape.com می خواند:

۱۷ مه ، ۲۰۲۰ – در اینجا داستان های coronavirus گزارشگران ویرایشگر Medscape در سراسر جهان فکر می کنند شما باید امروز درباره آن بدانید.

آیا نقش ویتامین D وجود دارد؟

تعدادی از گزارش های جدید شواهد و مدارکی را در ارتباط با سطح ویتامین D و شدت عفونت COVID-19 ارائه می دهند.

در حالی که هیچ کارآزمایی کنترل شده تصادفی برای پاسخ به این سؤال وجود ندارد ، مطالعات انجام شده با مقایسه نتایج از کشورهای مختلف ، حاکی از پیوند معکوس بین سطح ویتامین D و شدت پاسخ های COVID-19 و مرگ و میر است. مطالعات دیگر این مسئله را زیر سوال می برد.

کلیفورد روزن ، MD ، دانشمند ارشد در موسسه تحقیقاتی مرکز پزشکی ماین در اسکاربورو و یک محقق ویتامین D ، گفت: داشتن ویتامین D کافی ، به ویژه برای افرادی که بیشترین خطر COVID-19 را دارند ، مهم است ، اما هیچ اطلاعات قوی در مورد استفاده از ویتامین D به عنوان پیشگیری یا درمانی برای COVID-19.

با این حال ، رز آن آن کنی ، دکتر ، استاد جرم شناسی پزشکی در کالج ترینیتی دوبلین ، ایرلند ، که به تازگی مقاله ای راجع به رابطه معکوس بین ویتامین D و مرگ و میر ناشی از COVID-19 انجام داده است ، گفت: "احتمال" وجود ویتامین D وجود دارد. عامل کمک کننده ای که اکنون می توان به آن پرداخت.

کنی می خواهد دولت ایرلند به طور رسمی توصیه های خود را به این منظور تغییر دهد. "ما از دولت ایرلند می خواهیم دستورالعمل ها را فوراً به روز کند و همه بزرگسالان را به مصرف مکمل های (ویتامین D) در طول بحران COVID-19 ترغیب کند."

آیا سگها بینی COVID دارند؟

سگهای تشخیص بیو قبلاً برای تشخیص برخی سرطانها ، مالاریا و بیماری پارکینسون آموزش دیده بودند. اکنون ، محققان در انگلستان به این سگها روی آورده اند تا COVID-19 را در انسان قبل از بروز علائم تشخیص دهند.

موسسات خیریه سگهای تشخیص پزشکی برای همکاری با دانشکده بهداشت لامپ و بهداشتی و گرمسیری لندن و دانشگاه دورام در مرحله اول کارآزمایی درمورد مفهوم خرخر کردن ویروس قرار دارند.

در این مرحله اول ، کارمندان خدمات ملی بهداشت در بیمارستان های لندن نمونه هایی از بو را از افراد آلوده به کروناویروس و افرادی که آلوده نیستند جمع می کنند. سپس سگها آزمایش می شوند که آیا می توانند حضور ویروس را در نمونه ها به طور دقیق تشخیص دهند.

ادامه داد

دیدار آنلاین مبادله برای PPE

بیمارستان ها در تلاشند تا وسایل محافظت شخصی و سایر تجهیزات پزشکی را در وسط COVID-19 پیدا کنند. بنابراین ، در حالی که آنها منتظرند کالاها از طریق کانالهای عرضه سنتی تر به بازار عرضه شوند ، برخی بیمارستانها برای پر کردن شکافها به جلسات مبادله آنلاین روی آورده اند.

در ماه آوریل ، بیمارستان بورلینگتون سیستم بهداشت دانشگاه ورمونت به محافظ صورت بیشتری احتیاج داشت ، اما آنها مایع اضافی ضد عفونی کننده دست بودند. در همین حال ، مرکز پزشکی Dartmouth-Hitchcock در لبنان ، نیوهمپشایر ، به دنبال ضد عفونی کننده دست بود. مدیران زنجیره تأمین از هر مؤسسه که در بورد در Resilinc متصل بودند و ۵۰۰ واحد از تجهیزات مورد نیاز خود را تعویض کردند. پلتفرم تجارت آنلاین ابتکار جدیدی از Stanford Health Care ، گروه مشاوره بیمارستان Premier Inc و شرکت نرم افزاری لجستیکی Resilinc است.

رویکرد تعویض مبادله تاکنون مؤثر بوده است ، زیرا گرچه کمبودهای زیادی وجود دارد ، برخی از بیمارستان ها به دلیل کمک های غیر منتظره خصوصی یا تغییر مکان های داغ COVID-19 ، خود را با مازاد کالاهای خاص پیدا کرده اند.

نقطه داده انگلستان در معرض خطر دیابت

داده های جدید خدمات ملی بهداشت انگلیس نشان می دهد که حدود یک چهارم بیمارانی که با بیماری COVID-19 در بیمارستان درگذشتند نیز مبتلا به دیابت بودند.

گاردین گزارش داد از بیش از ۲۲۰۰۰ نفر که بین COVID-19 بین بیمارستان و در اواسط ماه مه در بیمارستان درگذشت ، ۲۶٪ مبتلا به دیابت نوع ۱ یا نوع ۲ بودند.

سایر بیماری های مشترک در بین بیمارانی که در بیمارستان درگذشت شامل زوال عقل در ۱۸٪ ، مشکلات جدی در تنفس ۱۵٪ و بیماری مزمن کلیه ۱۴٪ است.

دروس آموخته شده برای بیمارستان

Jashanpreet Singh ، MD ، در خط مقدم پاسخ COVID-19 به عنوان یک بیمارستانی که در سیستم سلامت آدنا در Chillicothe ، اوهایو کار می کند ، بوده است. وی با نگاهی به درسهای آموخته شده از این بیماری همه گیر ، خاطرنشان کرد: "سیلوها از بین می روند و مراقبت های مبتنی بر تیم در حال انجام مرحله مرکزی است."

وی از پزشکان بیمارستان خواست تا با حضور حضوری فعال در مراکز فرماندهی حادثه بیمارستان و تابلوهای کنترل عفونت ، همکاری در هماهنگی نزدیک با همکاران پزشکی فوریت های پزشکی و ناوگان مستقر در بستر و داشتن همدل روزانه مکرر ، نقش رهبری را به عهده بگیرند تا در مورد آزمایش و تغییر در الزامات PPE صحبت کنند. .

ادامه داد

سینگ می نویسد: "فراتر از بحران فعلی بهداشت عمومی ، این تلاشها برای ایجاد اعتماد غیرقابل اعتماد بین سیستم های بهداشتی ، ارائه دهندگان ، بیماران و عزیزانشان راهی طولانی خواهد بود."

داوطلبانه برای عفونت

دکتر ویلیام هاناگ ، دکترا ، ایده "آزمایش چالش" COVID-19 را تجزیه می کند که باعث می شود افراد سالم یک واکسن دریافت کنند و سپس داوطلب شوند که در معرض ویروس قرار گیرند.

هاناژ ، استادیار مرکز پویایی بیماری های واگیر در دانشکده بهداشت عمومی هاروارد T. H. Chan در بوستون خاطرنشان کرد: این ایده بحث برانگیز است ، اما می تواند از مزایای چشمگیری در جامعه برخوردار باشد.

وی تأکید کرد که هر محاکمه ای باید داوطلبانه باشد ، تعداد کمی از شرکت کنندگان را درگیر کند ، نظارت اخلاقی گسترده ای داشته باشد و پاسخگو باشد.

وی می نویسد: "وقتی به کاندید واکسین شایسته ای بپردازیم ، با دقت فکر می کنیم."

در Memoriam

از آنجایی که کارکنان مراقبت های بهداشتی خط مقدم مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19 را انجام می دهند ، خود را متعهد به کار سخت و زهکشی می کنند و خود را نیز در معرض خطر عفونت قرار می دهند. بیش از ۱۰۰۰ نفر در سراسر جهان جان باخته اند.

Medscape لیستی از یادبودها را برای بزرگداشت آنها منتشر کرده است. ما به روزرسانی این لیست به حسب مورد نیاز ، ادامه خواهیم داد. لطفاً با ارسال اسامی با سن ، حرفه یا تخصص و موقعیت مکانی از طریق این فرم ، به ما اطمینان حاصل کنید.

مری الن اشنایدر سردبیر اجرایی در MDedge ، بخشی از شبکه حرفه ای Medscape است. وی بیش از ۱۵ سال تجربه گزارش در زمینه مراقبت های بهداشتی دارد.

اخبار پزشکی Medscape

© ۲۰۲۰ WebMD، LLC. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      . (tagsToTranslate) Coronavirus (t) 2019 Novel Coronavirus (t) 2019-nCoV (t) coronavirus Wuhan (t) coronavirus Human HKU1 (t) coronavirus انسانی OC43 (t) HCoV-OC43 (t) coronavirus انسانی ۲۲۹E (t) HC -229E (T) بیمارستانهای دیابت (t) مراقبتهای بستری (t) بیمارستانهای پزشکی (t) بیمارستان ها (T) سرطان (T) سرطان نئوپلازی بدخیم (T) سرطان (T) نارسایی مزمن کلیوی (T) نارسایی مزمن کلیه (T) بیماری مزمن کلیه (ckd) (t) بیماری مزمن کلیه (t) ckd (t) دمانس (T) رژیم غذایی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.