تست های تشخیصی منفی ، شکایت از Whistleblower

تست های تشخیصی منفی ، شکایت از Whistleblower

آنچه پزشک شما در Medscape.com می خواند:

۱۶ مه ، ۲۰۲۰ – در اینجا داستانهای coronavirus گزارشگران ویرایشگر Medscape در سراسر جهان فکر می کنند که باید امروز درباره آن بدانید:

نتایج تست تشخیصی منفی

به نقل از Medscape Medical News ، آزمایشات تشخیصی موجود برای COVID-19 به قدری جدید است که مشخص نیست چقدر آنها قابل اعتماد هستند ، این بدان معناست که پزشکان باید در تفسیر نتایج منفی از قضاوت خود استفاده کنند. میزان منفی کاذب در مطالعات منتشر شده در گروه های مختلف بیمار از ۳٪ تا ۶۶٪ است و شواهد اولیه نشان می دهد که صحت آزمایش بسته به اینکه چه بخشی از بدن مورد آزمایش قرار می گیرد و در چه مرحله ای از آزمایش دوره بیماری متفاوت است از جمله سایر عوامل .

یکی از متخصصان گفت: "نحوه برخورد با بیماران بستگی به درک این مفهوم دارد." "این یک شماره نیست. در واقع بسیار پیچیده تر و بسیار ظریف است." اگر پزشکان این مسئله را درک نکنند ، وی افزود: "ما واقعاً درمورد نحوه استفاده از این همه آزمایش های منفی اشتباه می کنیم."

جان یانیدیس به منتقدین خود پاسخ می دهد

دانشمند تأثیرگذار جان یونانییدس ، دکترای دانشگاه ، پزشکی ، اپیدمیولوژی و سلامت جمعیت در دانشگاه استنفورد ، به دلیل کار خود در معرض نقص تحقیق شناخته شده و خواستار ارزیابی دقیق شواهد علمی است. اما اخیراً ، وی به دلیل ارزیابی شیوع عفونت SARS-CoV-2 در شهرستان سانتا کلارا ، کالیفرنیا ، مورد انتقاد وی قرار گرفته است.

Ioannidis در مصاحبه با Undark به برخی از انتقادات مربوط به مطالعه اولیه و تجدید نظر پاسخ داد ، که هر دو در یک سرور preprint ارسال شده و مورد بررسی قرار نگرفته اند. وی گفت: "من فقط یک دانشمند هستم." "من هیچ وابستگی به حزب سیاسی ندارم و هیچ علاقه ای ندارم که این موضوع را به یک بحث سیاسی تبدیل کنم یا اینکه یک برنامه سیاسی سیاسی پشتیبانی شود."

مصاحبه Undark بعید است که مسئله را حل کند.

شکایت Whistleblower درباره مطالعه سانتا کلارا

براساس گزارش BuzzFeed News مبنی بر شکایت مربوط به سوت زدن ناشناس ارسال شده به دفتر مطابقت تحقیقاتی استنفورد ، ادعاهای جدید حاکی از آن است که Ioannidis و مربیان هشدارهای دو نفر از همکاران درباره صحت تست هایی که از آنها برای مطالعه استفاده کرده اند و افشای منابع مالی مربوطه را نادیده نگرفته اند ، نادیده گرفته اند.

ادامه داد

در یک مورد ، یک آسیب شناس که نمونه هایی از شرکت کنندگان در مطالعه را با آزمایش مثبت با استفاده از روش ایمنی تحریک کننده ایمنی مرتبط با آنزیم (ELISA) آزمایش کرد ، برای کمی بیشتر از نیمی از آنها نتایج مثبت گرفت. این آسیب شناس در نامه ای برای محققان در پرونده شکایت سوت سفید کننده نوشت: "کیت ها به همان اندازه که من از آنها می ترسیدم عملکرد بدی نداشته اند" ، اما من نگران این هستم که اگر عملکرد کافی نداشته باشند نتایج را به بیماران برگردانند. گزینه های بهتری وجود دارد. " به گزارش BuzzFeed News ، سایر نویسندگان مطالعه از آزمایش در موضوع ایمیل دفاع کرده بودند ، اما آسیب شناس و یک محقق دیگر نام آنها را به دلیل اختلاف نظر از این مطالعه حذف کردند.

شکایت این Whistleblower همچنین ادعا می کند که بنیانگذار JetBlue Airways David Neeleman بودجه این مطالعه را اهدا کرده و نگرانی های مربوط به تضاد منافع را برانگیخته است. هر دو Neeleman و نویسندگان مطالعه با BuzzFeed News که با وی ارتباط داشتند ، تکذیب کردند که وی بر رفتار مطالعه تأثیر دارد و نویسندگان این تحقیق گفتند که آنها کمک مالی نیلمان به استنفورد را تأمین نکرده اند ، اما این تحقیقات را تأمین کرده است.

به بیماران آسم توصیه شده است که به درمان خود ادامه دهند

COVID-19 می تواند باعث ایجاد رفتارهای خطرناک شود ، زیرا بیماران سؤال می کنند که آیا باید در طول بیماری ، از داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی استفاده کنند ، یک متخصص آلرژی و ریهولوژی کودکان را احتیاط می کند.

وی گفت: به بیماران ، توصیه می شود که "از برنامه عمل آسم خود مطابق آنچه که توسط پزشک اصلی یا پزشک متخصص شما بیان شده است ، پیروی کنند و در مورد علائم در حال رشد مانند تب به جای صرفاً احتقان ، خس خس سینه و سرفه و غیره ارتباط برقرار کنند."

FDA اولین مجموعه مجموعه نمونه مستقل در خانه را مجاز می کند

سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) مجوز استفاده اضطراری برای کیت مجموعه نمونه نمونه سواب بینی را برای آزمایش تشخیصی COVID-19 از Everlywell ، تولید کننده کیت آزمایشگاه در منزل مستقر در تگزاس صادر کرده است. این آژانس قبلاً کیت های مجموعه نمونه خانه را که مربوط به آزمایش های خاص است ، مجاز کرده است ، اما اعلام امروز متفاوت است از آنجا که کیت Everlywell برای استفاده با چندین آزمایش تشخیصی COVID-19 که به طور جداگانه مجاز هستند مجاز است. افراد برای دریافت کیت و آزمایش باید نسخه دریافت کنند اما می توانند با تکمیل پرسشنامه غربالگری آنلاین که بعد توسط یک ارائه دهنده خدمات بهداشتی بررسی می شود ، آن را دریافت کنند.

ادامه داد

هفته ای که نبود

این هفته در اخبار COVID-19 ، دانشمندان گفته اند که دهانشویه می تواند به جلوگیری از انتقال SARS-CoV-2 کمک کند ، دفتر تحقیقات فدرال فدرال (FBI) درباره هکرهای چینی که مؤسساتی را که تحقیق COVID-19 را انجام می دهند ، هشدار داد ، و یک مدل هوش مصنوعی موارد احتمالی را پیش بینی کرد. اما شما این عناوین را در Medscape ندیدید. ما توضیح می دهیم که چرا در ستون هفتگی ما "هفته ای که نبود" است.

در Memoriam

از آنجایی که کارکنان مراقبت های بهداشتی خط مقدم مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19 را انجام می دهند ، خود را متعهد به کار سخت و زهکشی می کنند و خود را نیز در معرض خطر عفونت قرار می دهند. بیش از ۱۰۰۰ نفر در سراسر جهان جان باخته اند.

Medscape لیستی از یادبودها را برای بزرگداشت آنها منتشر کرده است. ما به روزرسانی این لیست به حسب مورد نیاز ، ادامه خواهیم داد. لطفاً با ارسال اسامی با سن ، حرفه یا تخصص و موقعیت مکانی از طریق این فرم ، به ما اطمینان حاصل کنید.

الی کینکاید ویراستار مدرس وابسته Medscape است. او قبلاً در مورد مراقبت های بهداشتی برای فوربز ، وال استریت ژورنال ، و طبیعت طب نوشت.

اخبار پزشکی Medscape

© ۲۰۲۰ WebMD، LLC. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      . (tagsToTranslate) Coronavirus (t) 2019 Novel Coronavirus (t) 2019-nCoV (t) coronavirus Wuhan (t) coronavirus Human HKU1 (t) coronavirus انسانی OC43 (t) HCoV-OC43 (t) coronavirus انسانی ۲۲۹E (t) HC -229E (t) سیاست (t) سیاسی (t) سندرم حاد تنفسی حاد (سارس) (t) سندرم حاد تنفسی حاد (T) سارس (t) مسائل اجتماعی (آ) آسم (T) سرفه آسم (t) آسم (t) ) الیزا (T) سنجش سیستم ایمنی وابسته به آنزیم (تب) تب (T) تامین مالی (T) آلرژی (T) اپیدمیولوژی (T) ما تبلیغ مواد غذایی و دارویی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.