۱۸ مه ۲۰۲۰ – خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

۱۸ مه ۲۰۲۰ – خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

دو ماه از نبرد ایالات متحده علیه بیماری همه گیر ، نه سلامتی و نه جنگ اقتصادی پیروز نشد. کارگران ترانزیت برای گرفتن کارگران خط مقدم کار خود ، زندگی خود را به خطر می اندازند. و حضور در کلیسا خطرات و پاداش هایی را به همراه دارد. از ۷۲ ساعت گذشته با تحولات coronavirus گرفتار شوید:

در آخر هفته ، تعداد دوباره در خانه و خارج از کشور به شدت افزایش یافته است. در حال حاضر در سراسر جهان بیش از ۴٫۷ میلیون مورد تأیید شده وجود دارد که بیش از ۳۱۵۰۰۰ کشته و ۱٫۷ میلیون بهبودی دارند. در ایالات متحده آمریکا امروز ۱٫۵ میلیون پرونده خواهیم گذراند – ما هنوز هم تقریباً یک سوم کل جهان را تشکیل می دهیم. نزدیک به ۹۰،۰۰۰ نفر در اینجا فوت کرده اند و ۲۷۲۰۰۰ نفر دیگر بهبود یافته اند.
        
        
        
          سرانجام آزمایشات مربوط به ویروس به طور گسترده ای در دسترس است ، گامی اساسی در جهت برداشته شدن دستورات ماندن در خانه و بازگشت ایمن به زندگی عادی. اما در حالی که بسیاری از ایالت ها دیگر کمبودهای عرضه فلج کننده را گزارش نمی کنند ، مشکل جدیدی به وجود آمده است: تعداد کمی از افراد برای آزمایش امتحان می شوند.
        
        
        
          در سراسر ایالات متحده ، حدود ۴۳۰،۰۰۰ کارگر حمل و نقل عمومی ، از جمله اپراتورهای قطار و رانندگان اتوبوس ، سیستم ها را عملیاتی کرده اند و کارگران اساسی مانند پزشکان ، پرستاران و اولین پاسخ دهندگان را به حرکت در می آورند. COVID-19 تقریباً در هر سیستم اصلی در کشور ، کارگران ترانزیت را بیمار یا کشته است.
        
        
          COVID-19 در زندان ها و زندان های ایالات متحده به سرعت در حال گسترش است ، اما آزمایش زندانیان و کارمندان همچنان هولناک است و بسیاری از پرونده های تأیید نشده گزارش نمی شوند. فقدان داده در نتیجه پیامدهای عمیقی در مبارزه با ویروس دارد ، زیرا شیوع زندان می تواند به راحتی به جوامع اطراف منتقل شود.
        
        
        
          اریک ترامپ شنبه ادعا کرد که کرونا ویروس پس از انتخابات ماه نوامبر "جادویی" از بین می رود و به کشور این اجازه را می دهد که کاملاً باز شود – ادعایی که هیچ پایه ای در علم ندارد و توسط متخصصان بهداشت در سراسر جهان مغایرت دارد.
        
        
          آخر هفته گذشته ، شخصی که بعداً فهمید که برای COVID-19 مثبت است ، در یک سرویس مذهبی در کالیفرنیا شرکت کرد و ۱۸۰ نفر دیگر را نیز در معرض تاج ویروس قرار داد. دیروز ، در اولین کنگره های یکشنبه می توانستند دوباره در ویرجینیا بازگشایی شوند ، کلیسایی به نام باپتیست امیدوار کننده به نام خود زندگی می کردند.
        
        
          فشارهای فزاینده ای از سوی صاحبان مشاغل در شهرهای مجاور برای بازگشایی محبوب ترین پارک های ملی آمریکا وجود دارد ، حتی در بسیاری از ایالت ها هنوز هم محدودیت های مسافرتی وجود دارد و همچنان شاهد افزایش موارد کورو ویروس هستیم. Yellowstone ، اولین پارک ملی کشور و یکی از محبوب ترین آنها ، از امروز بازگشایی مرحله به مرحله آغاز می شود.
        
        
          
            اروپا امروز به طور گسترده تر بازگشایی شد و به مردم اجازه داد تا در آکروپولیس در آتن ، مغازه های ایتالیا ، بازارها و موزه ها در بلژیک ، زمین های گلف در ایرلند و باغ های آبجو در بایرن حضور یابند ، در حالی که رهبران این کشور در مورد چگونگی نجات تعطیلات مقدس تابستانی اروپا بحث کردند.
        
        
        
        
        
          اسنوپ داگ از "یخ زده" برای تشویق مردم به "رها کردن" استفاده می کند – و آیدینا منزل پاسخ می دهد.

اخبار سلامت WebMD

© ۲۰۲۰ WebMD، LLC. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      [برچسب هاToTranslate] خلاصه ای از آخرین اخبار مربوط به COVID-19

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.