یکی از راه های کمک به سهولت A-Fib: نوشیدن را رها کنید

یکی از راه های کمک به سهولت A-Fib: نوشیدن را رها کنید

توسط سرنا گوردون
خبرنگار HealthDay

سه شنبه ، ۲ ژانویه ۲۰۲۰ (اخبار HealthDay) – اگر فیبریلاسیون دهلیزی دارید (a-fib) – یک ریتم نامنظم بالقوه خطرناک قلب – ترک الکل می تواند علائم شما را کاهش دهد.

این همان اتفاقی است که محققان از افراد مبتلا به فیبر که معمولاً تقریباً دو نوشیدنی در روز دارند ، خواستند که از نوشیدن خودداری کنند. هنگامی که آنها تکنیکهای دندانپزشکی را با گروه مشابهی از افراد مبتلا به فیبر که مشروبات الکلی داشتند ، مقایسه کردند ، محققان دریافتند که افرادی که از الکل خودداری کرده اند ، قسمت بعدی فیبر خود را به تاخیر می اندازند و زمان کلی را در فیبر کاهش می دهند.

"مصرف منظم و یا الکل بیش از حد الکل ممکن است در اپیزودها و علائم فیبریلاسیون دهلیزی نقش داشته باشد. آزمایش آزمایشی (دوره) پرهیز یا کاهش چشمگیر در مصرف الکل باید به عنوان اصلی ترین روش درمانی فیبریلاسیون دهلیزی در نظر گرفته شود." پیتر کستلر وی مدیر الکتروفیزیولوژی قلب در بیمارستان آلفرد ملبورن استرالیا است.

کیستلر افزود: از مزایای اضافی پرهیز از الکل شامل کاهش وزن و کاهش فشار خون است.

این مطالعه در ۲ ژانویه در مجله پزشکی New England منتشر شد.

براساس اطلاعات پیشین این مطالعه ، فیبریلاسیون دهلیزی بیش از ۳۳ میلیون نفر در سراسر جهان را درگیر می کند.

به جای انقباض برای پمپ کردن خون و سپس آرامش بخش ، a-fib باعث می شود اتاق های فوقانی قلب (دهلیز) لرزند. این اجازه می دهد تا خون در قلب جمع شود ، که می تواند باعث لخته شدن خون شود. وقتی قلب دوباره پمپ شود ، لخته به گردش خون منتقل می شود. اگر لخته به مغز سفر کند و رگ خونی را مسدود کند ، براساس اعلام انجمن قلب آمریکا ، می تواند باعث سکته مغزی شود.

دکتر آنیل گلیس ، نویسنده ی سرمقاله ی همراه ، گفت که روش های زیادی وجود دارد که الکل با فیبر ارتباط دارد. گلیس در افرادی که قبلاً به این اختلال مبتلا شده اند ، گفت: "الکل یک محرک بالقوه برای فیبریلاسیون دهلیزی است."

به نظر می رسد که نوشیدن در وهله اول مربوط به توسعه شرایط است. گلیس توضیح داد که الکل با تغییراتی که در قلب اتفاق می افتد همراه است ، از جمله جای زخم که می تواند بر فعالیت الکتریکی کنترل کننده ریتم قلب تأثیر بگذارد.

وی خاطرنشان کرد: الکل همچنین با تعدادی از شرایط مرتبط با فیبر مانند چاقی ، انسداد انسداد خواب و فشار خون بالا همراه است.

ادامه داد

مطالعه کیستلر شامل ۱۴۰ نفر از استرالیا (۸۵٪ مرد) و میانگین سنی آنها حدود ۶۳ سال بود.

نیمی به طور تصادفی انتخاب شدند تا از الکل خودداری کنند. به نیمی دیگر ("گروه کنترل") گفته شد که آنها می توانند نوشیدن را همانطور که بوده است ادامه دهند.

۷۰ نفر در گروه پرهیز از هفته به طور متوسط ​​۱۷ نوشیدنی مصرف می کردند. گروه کنترل به طور متوسط ​​۱۶ نوشیدنی در هفته شروع می کردند. کیستلر گفت که همه آنها به عنوان نوشیدنی متوسط ​​طبقه بندی شده اند و هیچ کدام وابسته به الکل نبودند.

تقریباً دو سوم گروه ممتنع توانستند برای محاکمه شش ماهه به طور کامل از مصرف الکل خودداری کنند. سوم دیگر به طور قابل توجهی کاهش یافته و تعداد نوشیدنی های هفتگی در طول دوره مطالعه به دو یا کمتر کاهش یافته است.

گروه کنترل به نوشیدن کمی کمتر – به طور متوسط ​​۱۳ نوشیدنی در هفته در طول مطالعه.

افزایش الکل باعث بهبود قابل ملاحظه ای علائم فیبر شد ، اما به طور کامل از فیبر خلاص نشد. یافته ها نشان داد که اپیزودها در هر دو گروه رخ داده اند – ۵۳٪ در گروه ممتنع در مقایسه با ۷۳٪ در گروه شاهد.

Gillis ، استاد پزشکی در دانشگاه کلگری ، گفت که اندازه نمونه برای نتیجه گیری قطعی خیلی کوچک است. وی گفت: "هنوز هم ، داده ها از توصیه های جدی برای افرادی که فیبریلاسیون دهلیزی دارند به طرز چشمگیری کاهش داده یا از مصرف الکل جلوگیری می کنند."

وی ادامه داد: ما باید بر روی اصلاح فاکتورهای پرخاشگر خطر در هر بیمار با فیبریلاسیون دهلیزی تمرکز کنیم. اصلاح فاکتور خطر (مانند کاهش وزن ، ورزش منظم ، ترک سیگار و کاهش مصرف الکل) در مدیریت این آریتمی و برای انواع دیگر مفید است. بیماری قلبی عروقی ، "گلیس گفت.

به گفته پزشک متخصص قلب ، دکتر جان اوزبورن ، سخنگوی انجمن قلب آمریکا ، "این نفع در افرادی که می توانستند از الکل خودداری کنند ، بسیار چشمگیر بود. این همانند اثر داروهایی است که ما برای درمان فیبریلاسیون دهلیزی استفاده می کنیم."

وی ، خاطرنشان کرد: محققان برای مشکلات و مشکلات مردم سخت و سخت و متعهد بودند. اگر از نوشیدن کامل خودداری کنید ، باید سعی کنید به میزان قابل توجهی کاهش یابد ، اوبورن توصیه کرد.

وی گفت: "این هیچ هزینه ای ندارد و منجر به کاهش قابل توجهی در نرخ بیمارستان شده است. افراد در گروه پرهیز نیز طی ۶ ماه به طور متوسط ​​۳٫۸ کیلوگرم (۸٫۴ پوند) از دست دادند."

کیستلر نتیجه گرفت که "ما باید افراد مبتلا به اختلالات ریتم قلب را متقاعد کنیم که از مزایای احتمالی کاهش الکلی یا ممتنع الکل است. این یک جایگزین ایمن تر از دارو یا فرسایش کاتتر (نوعی از درمان برای فیبر) است."

اخبار WebMD از HealthDay

منابع

منابع: پیتر کیستلر ، دکتر M.B.B.S. ، مدیر ، الکتروفیزیولوژی قلب ، بیمارستان آلفرد ، ملبورن ، استرالیا. آن Gillis ، M.D ، استاد ، پزشکی ، گروه علوم قلب ، دانشگاه کلگری ، آلبرتا ، کانادا؛ جان آزبورن ، M.D. ، قلب و عروق ، سخنگوی انجمن قلب آمریکا ، مدیر ، قلب و عروق ، قلب و عروق قلب ، دالاس. ۲ ژانویه ، ۲۰۲۰ ، مجله پزشکی New England

کپی رایت © ۲۰۱۳-۲۰۱۸ HealthDay. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      (برچسب ها ToTranslate) فیبریلاسیون دهلیزی (فی) سلامت قلب (T) الکل (t) نوشیدن فیبریلاسیون دهلیزی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.