برچسب ها نشان دادن ورزش لازم برای جبران کمک های غذایی

برچسب ها نشان دادن ورزش لازم برای جبران کمک های غذایی

رابرت پریدت

خبرنگار سلامت

چهارشنبه ، ۱۱ دسامبر ۲۰۱۹ (اخبار HealthDay) – اگر یک برچسب مواد غذایی می گوید "یک ساعت پیاده روی کنید تا کالری های موجود در این محصول بسوزد" ، لیست مواد غذایی خود را تغییر می دهید؟

محققان پشت یک تحقیق جدید گفتند: این ایده در مورد فشار جدید برای شامل برچسب زدن به مواد غذایی است که میزان ورزش لازم برای سوزاندن کالری مصرفی را توصیف می کند.

این رویکرد برچسب زدن "یک استراتژی ساده است که می تواند به راحتی در بسته بندی مواد غذایی و آشامیدنی توسط تولید کنندگان ، قفسه های برچسب قیمت در سوپر مارکت ها و / یا منوها در رستوران ها / فروشگاه های فست فود قرار گیرد." رهایی.

به عنوان مثال ، محققان بریتانیایی گفتند که چنین برچسب زدن نشان می دهد که فرد برای سوختن ۲۲۹ کالری در یک نوار کوچک از شکلات شیر ​​، باید ۴۲ دقیقه راه برود یا ۲۲ دقیقه دوید.

محققان با تجزیه و تحلیل داده های ۱۴ تحقیق ، دریافتند که افراد سالم تر انتخاب می کنند و در مواجهه با معادل های ورزشی ، کمتر غذایی می خورند.

به عنوان مثال ، مردم هنگامی که برچسب زدن به کالری معادل یا کالاهای معادل یا کالاهای مصرفی (PACE) در غذا ، نوشیدنی و منوها نمایش داده شد ، به طور متوسط ​​۶۵ کالری کمتری را برای هر وعده انتخاب کردند.

براساس این یافته ها ، برچسب زدن با مصرف ۸۰ تا ۱۰۰ کالری کمتری در مقایسه با هیچگونه برچسب زدن یا انواع دیگر برچسب زدن همراه بود.

این نتایج نشان می دهد که این برچسب زدن می تواند به افرادی منجر شود که روزانه حدود ۲۰۰ کالری کمتری مصرف کنند ، براساس میانگین مصرف سه وعده غذایی و دو وعده میان وعده در روز.

نتایج به دست آمده در تاریخ ۱۰ دسامبر در مجله اپیدمیولوژی و سلامت جامعه منتشر شد.

محدودیت هایی وجود داشت. محققان خاطرنشان کردند که آنها تعداد کمی از مطالعات را مورد بررسی قرار داده اند ، طراحی هر مطالعه بطور قابل توجهی متفاوت بوده و بیشتر آنها در محیط های واقعی مانند رستوران ها و سوپر مارکت ها انجام نشده است.

Amanda Daley ، استاد دانشکده ورزشی دانشگاه Loughborough ، نوشت: "حتی با این وجود ، برچسب زدن به ورزش" نویدهایی را در کاهش تعداد (کالری) انتخاب شده از منوها ، همچنین تعداد کالری و میزان مواد غذایی مصرفی نشان می دهد. و علوم بهداشتی و همکاران.

این تیم به این نتیجه رسیدند که سازمان های بهداشت عمومی می توانند این موضوع را به عنوان راهکاری در پیشگیری و درمان چاقی و بیماری های مرتبط در نظر بگیرند.

اخبار WebMD از HealthDay

منابع

مجله اپیدمیولوژی و سلامت جامعه ، انتشار خبر ، ۱۰ دسامبر ۲۰۱۹

کپی رایت © ۲۰۱۳-۲۰۱۸ HealthDay. کلیه حقوق محفوظ است.
      
      (برچسب ها ToTranslate) رژیم غذایی (t) تغذیه (t) برچسب های مواد غذایی (t) ورزش (T) کالری (T) کالری سوزی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.