افراد مبتلا به افسردگی در حال تبدیل شدن به گلدان برای امداد هستند: مطالعه

افراد مبتلا به افسردگی در حال تبدیل شدن به گلدان برای امداد هستند: مطالعه

TUESDAY ، ۱۷ دسامبر ۲۰۱۹ (اخبار HealthDay) – افرادی که از افسردگی رنج می برند ، اغلب ناامید به هر چیزی هستند تا بتوانند آنها را از اختلال خلقی ناتوان کننده خود خارج کنند.

اما در بدبختی خود ، بسیاری ممکن است به یک راه حل خطرناک روی آورند که احتمالاً وضعیت آنها را وخیم تر می کند – ماری جوانا.

محققان در شماره فعلی مجله معتادان معتقدند ، افراد مبتلا به افسردگی دو برابر بیشتر از افرادی که افسرده نیستند ، از گلدان استفاده می کنند.

محقق ارشد رنه گودوین گفت: "مصرف حشیش در بین مبتلایان به افسردگی به سرعت افزایش یافته است و این افزایش نسبت به افراد فاقد افسردگی سریعتر بوده است." وی استادیار اپیدمیولوژی دانشکده بهداشت دانشگاه Mailman ، کلمبیا ، در شهر نیویورک است.

طبق بررسی سالانه دولت درباره مصرف مواد مخدر در میان آمریکایی ها ، در سال ۲۰۱۷ ، حدود ۱۹٪ از افراد مبتلا به افسردگی اظهار داشتند که در یک ماه گذشته از گلدان استفاده کرده اند ، در مقایسه با حدود ۹٪ دیگران.

محققان دریافتند که مصرف روزانه حشیش در ۷٪ از افراد مبتلا به افسردگی در مقایسه با ۳٪ از افراد بدون اختلال خلقی رخ داده است.

محققان گفتند که این ممکن است اتفاق بیفتد زیرا ماری جوانا به دلیل بی ضرر بودن شهرت کسب می کند.

گودوین گفت ، افراد افسرده ای که هیچ خطری در ارتباط با استفاده منظم از گلدان ندارند ، احتمالاً از آن استفاده می کنند تا ۳۹٪ در مقایسه با حدود ۲٪ ، ۳۹٪ خطرناک باشند.

وی گفت: "با افزایش قانونی در آمریکا ، مطالعات قبلی نشان داده اند که درک خطر مربوط به استفاده کاهش می یابد." "نتایج این مطالعه نشان می دهد که این کاهش حتی در بین این جمعیت آسیب پذیر سریعتر است."

کارشناسان گفتند مشکل این است که در واقع اثرات ماری جوانا بیشتر از تسکین آن افسردگی را بدتر می کند.

دکتر اندرو ساکسون ، روانپزشک با سیستم مراقبت های صوتی Veterans Affairs Puget ، در سیاتل گفت: "ما هیچ مدرکی در مورد این بیماری ماری جوانا در این اختلالات روانی کمک نمی کنیم اما با این وجود مردم آن را باور دارند."

دکتر اسکات کراکوور ، معاون واحد روانپزشکی بیمارستان زوکر هیلساید در گلن گفت: علائم افسردگی که ممکن است با ماری جوانا افزایش یابد شامل عدم انگیزه ، بی پروایی و انزوا و همچنین عدم لذت و علاقه به چیزهایی است که افراد از آن لذت می بردند. اوکس ، نیویورک

افسردگی (ت) سلامت روانی (t) بیماری روانی (گلدان) گلدان (م) ماری جوانا (T) خوددرمانی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.