نیمی از بزرگسالان ایالات متحده طی ۱۰ سال چاق خواهند شد

نیمی از بزرگسالان ایالات متحده طی ۱۰ سال چاق خواهند شد

چهارشنبه ، ۱۸ دسامبر ۲۰۱۹ (اخبار HealthDay) – تقریباً یک دهه از این زمان ، تقریبا نیمی از بزرگسالان ایالات متحده چاق خواهند بود – تقریباً یک چهارم به شدت ، یک پروژه مطالعاتی جدید.

پیش بینی های محققان دانشگاه هاروارد تصویری ناخوشایند نشان می دهد: تا سال ۲۰۳۰ شیوع چاقی بزرگسالان در هر ایالت ایالات متحده حداقل ۳۵٪ خواهد بود و در ۲۹ ایالت این رقم به ۵۰٪ می رسد.

به گفته کارشناسان ، افزایش چشمگیر چاقی شدید ، به ویژه نگران کننده است.

مارلن شوارتز ، مدیر مرکز سیاست گذاری مواد غذایی و چاقی رود در دانشگاه کانکتیکات گفت: "این واقعاً نگران کننده است ، زیرا در شرایطی که خطر سلامتی مربوط به چاقی زیاد باشد".

شوارتز ، که درگیر این تحقیق نبود ، گفت که این اطلاعات مفیدی را ارائه می دهد ، زیرا تجزیه می شود که کدام کشورها – و گروه های آمریکایی از چه کسانی بیشترین تأثیر را خواهند گرفت.

در حالی که هیچ کشوری با مشکل چاقی کشور دست نخورده ، برخی به وضوح بار بیشتری را تحمل خواهند کرد.

در ۲۵ ایالت ، بیش از یک چهارم از جمعیت بالغ به شدت چاق خواهند شد. برخی از بالاترین نرخ ها – ۳۰٪ بالای آنها – در آلاباما ، آرکانزاس ، کانزاس ، لوئیزیانا ، می سی سی پی و اوکلاهما خواهد بود.

محقق برجسته ، زاخاری وارد ، تحلیلگر مرکز علوم تصمیم گیری بهداشت دانشگاه هاروارد ، گفت: "هیچ دولتی وجود ندارد که اوضاع بهتر شود ، یا حتی مرتب شوند."

پیش بینی می شود زنان نسبت به مردان میزان چاقی شدید بیشتری داشته باشند و تا سال ۲۰۳۰ نزدیک به ۲۸٪ در این گروه قرار بگیرند. در همین حال ، یک سوم سیاه پوستان به شدت چاق خواهند شد و آنها را به گروه نژادی / قومی آسیب دیده تبدیل می کند.

و در بین خانوارهای آمریکایی که درآمد سالانه آنها کمتر از ۵۰،۰۰۰ دلار است ، چاقی شدید به یک دسته شایع ترین وزن تبدیل می شود.

به گفته جون استیونس ، سخنگوی انجمن چاقی ، تخمین هایی از این دست – از طریق ایالتی و جمعیتی – با ارزش است.

استیونز ، که همچنین استاد دانشگاه کارولینای شمالی در چاپل هیل است ، گفت: "دلایل چاقی بسیار پیچیده است و شامل ویژگی های مربوط به جایی است که شما در آن زندگی می کنید ، فرهنگ شما و حتی دوستانتان است."

استیونز گفت: "این روابط باعث می شود که گروه های مختلف آمریکایی تحت تأثیر بیماری چاقی متفاوت باشند." "برای پیشگیری و درمان موثر چاقی ، درک این اختلافات مفید است."

(برچسب ها ToTranslate) چاقی (t) بزرگسالان (t) مطالعه اضافه وزن (t) مطالعه (t) BMI (t) سلامتی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.