انتخاب جنسیت نوزاد قبل از بارداری – پسر : نکات تغذیه ، رابطه جنسی ، زمان بارداری

انتخاب جنسیت نوزاد قبل از بارداری – پسر : نکات تغذیه ، رابطه جنسی ، زمان بارداری

تعیین جنسیت نوزاد

فرزند پسر می خواهید؟ این ۱۰ نکته معرفی شده در این مقاله را بخوانید تا در تعیین جنسیت نوزاد پسر خود موفق باشید.  این مقاله ممکن است که فقط افسانه های زنان بیوه باشد و یا ممکن است که واقعی و درست باشد.

پس می خواهید که جنسیت نوزاد خود را تعیین کنید؟ خب تا چند سال پیش شما هنگام رابطه جنسی کار خودتان را انجام می دادید و بعد از آرزو می کردید که مثلا پسردار یا دختردار شوید! اما این روزها از روش های آزمایش شده و واقعی تا روش های اشتباه و نادرست در همه جا شنیده می شود. چه پسر بخواهید چه دختر، روش هایی وجود دارد که شانس شما را در این مسیر بیشتر می کنند. مطمئنا هیچکدام از روش هایی که در این مقاله توضیح داده شده است را نمی توان به طور قطعی موثر دانست و حتی بعضی از آن ها فقط خرافات هستند، اما به قول خودمان کاچی بهتر از هیچی…

بدون معطلی برویم سراغ لیست یوطب برایتعیین جنسیت نوزاد پسردر بارداری!

۱۰ نکته برای تعیین جنسیت نوزاد پسر

زمان تخمک گذاری خود را بدانید

خیلی واضح به نظر می رسد اما وقتی که می خواهید باردار شوید باید از زمان دقیق آن مطلع شوید. این روزها لوازم و کیت های پیش بینی زمان تخمک گذاری در همه داروخانه ها پیدا می شود. حتی می توانید در اینترنت جستجو کنید و به کمک هزاران مقاله ای که پیدا می کنید، می توانید زمان تخمک گذاری تان را تعیین کنید.

تا جایی که می توانید رابطه جنسی را به زمان تخمک گذاری نزدیکتر کنید

نکته باحالی است؟ اسپرم مرد شناگر پرسرعتی است ولی به طور همزمان خیلی سریع هم می میرد. اسپرم زن می تواند زمان بیشتری زنده بماند و خود را به تخمک برساند. با نزدیک کردن زمان رابطه جنسی به زمان تخمک گذاری، به رفقای مرد کوچکمان این زمان را می دهیم تا خودشان را به تخمک برسانند.

با پوزیشن رایج رابطه جنسی خداحافظی کنید

خب وقت این رسیده است که با وضعیت رابطه جنسی که رایج است خداحافظی کنید (حداقل برای الان!) وضعیتی را انتخاب کنید که در آن رابطه جنسی به صورت عمیق تری انجام شود، برای مثال رابطه جنسی ایستاده ( به این صورت که خانم بالا باشد)، یا رابطه جنسی ای که خانم در آن به صورت چهار دست و پا باشد. این یک نکته اولیه است. هرچه قدر رابطه جنسی عمیق تر باشد، اسپرم های مرد را به رحم نزدیک تر می کنیم و مسافت سفر آن ها را کوتاه تر می کنیم و نهایتا شانس آن ها برای پیروزی را افزایش می دهیم.

مثل مردها غذا بخورید

نه واقعا. بنا به دلایلی اسپرم مرد، محیط های قلیایی ( یا محیط هایی که کمتر اسیدی باشند) را بیشتر دوست دارد. پس برای افزایش خاصیت قلیایی متخصصان گوشت قرمز، غذاهای نمکی و جوش شیرین دار را توصیه می کنند. پس بدو دختر. بدو یک میان وعده قوی بخور!

ارگاسم داشته باشید!

ارگاسم یکی دیگر از نکاتی است که به ایجاد یک محیط قلیایی و نهایتا به تعیین جنسیت نوزاد پسر کمک می کند. این نکته را حتما مد نظر داشته باشید، چراکه برای پسردار شدن بسیار توصیه می شود.

از تقویم قمری چینی ها استفاده کنید

هزاران نفر روی این روش تعیین جنسیت نوزاد قبل از بارداری قسم می خورند. این روش صدها سال است که وجود دارد. این روش براساس سن مادر و زمانی که برای انتخاب جنسیت جنین اقدام می کند، کار می کند. از تقویم برای تعیین زمان رابطه جنسی برای انتخاب جنسیت نوزاد استفاده می شود. بعضی از متخصصین تقویم قمری ادعا می کنند که این روش در ۹۹% مواقع دقیق و کارآمد است. خب چرا از آن استفاده نکنیم؟

شوهرتان شورت پادار بپوشد

اسپرم پسر از گرما متنفر است پس شوهرتان را ترغیب کنید تا شورت پادار بپوشد تا منطقه تناسلی او خنک بماند و اسپرم های مرد نیز خنک و تازه باشند. همچنین به شوهرتان یادآور شوید که حمام آب گرم نگیرد.

شربت سرفه؟

این خرافات است یا نه؟ بعضی زن ها قسم می خورند که پیش از رابطه جنسی یک قاشق شربت سرفه بخورید. آیا واقعی است؟ متخصصین معتقدند که داروهای سرفه و گلودرد حاوی ترکیبی از گایافنزین هستند که به رقیق شدن ماده لزج گردن رحم کمک می کند و در نتیجه سیر اسرم مرد هموارتر می شود. بسیاری از زن ها از این روش برای بارداری سریع تر استفاده می کنند و ممکن است که این روش برای تعین جنسیت نوزاد پسر نیز موثر باشد.

ماه را چک کنید

این نکته به طور قطع یک خرافات قدیمی است. اما افسانه به این صورت است که رابطه جنسی در شبی که ماه ربع است، حتما منجر به پسردار شدن می شود. س تقویمتان را چک کنید و دنبال شبی باشید که ماه در آن یک چهارم باشد.

به شوهرتان قهوه بنوشانید

بعضی ها معتقدند که اگر شوهر پیش از رابطه جنسی یک فنجان قهوه بخورد، شانس شما برای تعیین جنسیت نوزاد پسر در بارداری افزایش می یابد. شاید کافئین باعث می شود که اسپرهای حاوی ویژگی های مردانه سریع تر حرکت کنند!

در این جا ۱۰ نکته یوطب برای پسردار شدن در رابطه جنسی به پایان می رسد. آیا این نکات نتیجه بخش بودند؟ چه کسی می داند، اما حداقل می توان گفت که امتحان کردن آن ها بامزه است.

3.9 (77.69%) 26 votes
, , , , , , ,

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها (24)

 • الی Reply

  سلام ببخشید من ناگهانی حامله شدم الان یک ماه میشه دو تا دختر دارم الان احتمال داره پسر داشته باشم و خیلی هم کمردرد و ترشح دارم

  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ at ۱۹:۰۵
  • الی Reply

   لطفا کمکم کنید

   ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ at ۰۹:۴۷
   • uteb Reply

    الی عزیز، سلام

    چه کمکی از ما بر می آید؟ لطفا سوالتان را دقیق تر بفرمایید.

    ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ at ۰۹:۵۸
 • مریم Reply

  من یه دختر دارم باید چکار کنم پسردار شوم

  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ at ۱۷:۳۴
  • uteb Reply

   مریم عزیز سلام
   همین مقاله راهنمایی است برای پسردار شدن. از همین مقاله استفاده کنید

   ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ at ۱۰:۴۱
   • ص Reply

    پسر

    ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ at ۰۹:۵۳
    • ناشناس

     برای پسردار شدن باید چکار کنیم

     ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ at ۱۸:۳۸
  • پرستو Reply

   عزیزم من خودم رفتم پیش دکتر طاهره مختاریان روششون با رژیم غذایی و تعیین زمان تخمک گذاریو اینجور کارا بود میخواستم اول ivf کنم ولی کلی تحقیق کردم دیدم سرطان زاست خیلی ترسیدم، اما خداروشکر الان پسرم ۲٫۵ سالشه خیلیم راضی بودم از روششون خیلیم مهربون بود 🙂

   ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ at ۱۸:۱۹
   • مهلا Reply

    سلام میشه بگید چ تغذیه ای بهتون داد؟

    ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ at ۲۲:۵۵
   • ناشناس Reply

    سلام میشه لطف کنین آدرس مطب خانم دکتر

    ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ at ۰۲:۲۲
 • مژی Reply

  سلام لطفا راهنمایی کنید تا منم دختر دار بشم

  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ at ۰۲:۰۷
 • سمیه Reply

  سلام من به دختر دارم. الان چکارکنم که این بار پسردار بشم؟

  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ at ۱۴:۰۰
  • uTeb Reply

   سمیه عزیز سلام

   برای پسردار شدن می توانید از همین مقاله استفاده کنید. این مقاله نکاتی دارد که به توصیه پزشکان به شما کمک می کند تا صاحب پسر شوید.

   ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ at ۱۴:۳۰
   • ص Reply

    پسر

    ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ at ۱۲:۱۸
 • زهرا Reply

  سلام

  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ at ۱۶:۱۱
  • uTeb Reply

   زهرا عزیز سلام

   پیشاپیش سال نو بر شما و خانواده شما و تمام همراهان یوطب مبارک

   ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ at ۰۰:۲۲
 • سحر روحی Reply

  موثرترین و قابل اعتمادترین روش برای بارداری جنین پسر

  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ at ۲۱:۴۶
 • نگین Reply

  سلام من ۱ماه باردار هستم و خانواده شوهرم خیلی دوست دارن بچه پسر باشه چیکار کنم؟ استرس زیاد دارم میترسم

  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ at ۱۰:۴۸
 • ناشناس Reply

  خیلی عالیه

  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ at ۱۶:۵۰
 • ناشناس Reply

  برای میخوام بچه ام پسر بشه چیکار کنم
  کمک کنید لطفا

  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ at ۱۵:۳۹
  • uTeb Reply

   مژگان جان سلام
   برای پسردار شدن از همین مقاله استفاده کنید.

   ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ at ۱۸:۲۷
 • مهیار Reply

  استرس شانس پسردار شدن رو کم‌میکنه عزیزان

  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ at ۱۰:۳۶
 • مهیار Reply

  سلام من میخوام از مقاله استفاده کنم‌نتیجه گرفتم بهتون میگم دوستان

  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ at ۱۰:۳۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.